12 puikių laimingų naujų metų norų draugams

Kai jis ateina į Naujųjų Metų šiemet, jūs ketinate atsiskaityti už kitą nuobodus ir nuobodus „Naujųjų Metų“ pranešimą su savo draugais ir šeima, ar jūs ketinate bandyti sugalvoti kažką šiek tiek daugiau prasmingai? Jei norite, kad skambėtų Naujųjų Metų su kažkuo, kad bus streikas akordas, arba galbūt pranešimą, kad bus padidinti šypsena, perskaitykite šį nuostabių Naujųjų metų kolekcija pageidauja išsiųsti savo draugams. Mes, Grožis ir patarimai, linkiu jums puikus ir labai Naujųjų Metų 2017!

„Gegužės metų gruodžio 31 d pažymėti savo rūpesčius pabaigą, o 1 sausio 2017 ženklą naujos džiaugsmo pradžia. Ar laimingų Naujųjų metų! „

Tiems, žinote, kas neturėjo geriausias metų, primindami jiems, kad Naujieji metai žymi naują skyrių savo gyvenime pradžia gali būti pranešimas, kad jie turi pamatyti.

„Švęskime šį Naujųjų Metų padėkoti visiems, kurie padarė mūsų pernai taip pilnas šypsenų ir laimės!“

Naujieji metai taip pat yra laikas būti dėkingi tiems aplink jus, kurie išvedė tave džiaugsmą. Atsigręžti į praėjusių metų ir prisiminti visus smagiai jūs turite, o ne gyventi dėl negandų jums galėjo ištverti.

load...

„Pamirškite praeitį ir prisiminti tai, ką jis padarė jums. Dabar jūs esate geresnis asmuo, kuris yra paruoštas ne tos pačios klaidos dar kartą. Galų gale, vienas mokosi iš patirties. Laimingų Naujųjų metų.“

Niekas nėra tobulas, ir mes visi klystame. Mes visi esame gana tikėtina, kad daugiau Naujųjų Metų pat, bet tai, ką daro mums, kas mes esame.

„Kaip jūs pasveikinti 2017 leiskite perteikti geriausius linkėjimus Jums ir pasakys, kad aš pašnibždėjo maldą už jus, kad metų paaiškėja, kad būti įvykdyti vieną tau.“

Paprastas žinutė paramos gali būti pakankamai pakelti draugo dvasių galbūt reikia šiek tiek padrąsinimo.

„Tikimės, kad šis Naujieji Metai atneša Jums naujai rasta džiaugsmą, gerovę, ir visa kita jums tikėtis. Turi nuostabų Naujųjų Metų „.

Mes visi turime skirtingus siekius ir svajones Naujųjų metų, todėl pasidalinti savo entuziazmu nauja pradėti Naujieji Metai atstovauja.

„Tegul tai Naujieji metai bus ne tik dar vienas; padaryti labiausiai iš kiekvieną akimirką ir vytis visas šias svajones! Laimingų Naujųjų metų!“

Naujametiniai, atrodo, ateina ir išeina gana greitai, todėl galbūt tai yra kažkas, kad turi prasmę daugelis iš mūsų. Tegul ne tik palinkėti žmonėms laimingų Naujųjų metų, vėlgi, tegul visi tikimės, kad tai Naujieji metai yra tikrai per metus prisiminti.

„Kaip ir vėl artėja Naujieji Metai su mumis, tikintis iš naujo, čia palinkėti jums ir jūsų šeimai nuostabų metus į priekį. Laimingų Naujųjų metų“

Naujieji Metai daro pažymėti per metus artimųjų ir naują vilties pradžia. Mes visi gauti dvylika naujų mėnesiams laukiu, o tai reiškia naujas galimybes ir naujas viltis.

„Kadangi Naujieji metai atnaujina visą laimę ir gerą žinią, tikiuosi džiaugsmingą dvasią saugo žėrintis savo sirdyje! Laimingų Naujųjų metų!“

Šis pranešimas yra tik toks gražus ir laimingas, ir tai rūšies primena mums, kad visi laimės ir linksmas jausmai, kad Kalėdų šventės atneš, ne visi turime baigiasi gruodžio 31 d.

„Nauja diena atėjo ir su juo visiškai Naujieji Metai, todėl su juo galimybes sublizgėti. Padaryti geriausias šių metų pasiekti sėkmės visuose jūsų siekiams. „

Naujieji metai yra laikas pradėti galvoti apie naujus iššūkius ir siekti naujų tikslų. Tai metų laikas, mes nutarimai pakeisti dalykų mūsų gyvenime, todėl šis pranešimas gali būti tik paskatinimas kažkas turi juos matyti per.

load...

„Tegul Naujieji Metai užpildykite dienas su visų dalykų, kad yra gražus ir šviesus – Štai norintys Jums gražių Naujųjų metų.“

Tai vienas saldus ir iki taško, bet Naujametiniai pranešimai nereikia visi turime būti gilus ir prasmingas gauti gerą žinią. Galų gale, kas daugiau gali kas nors tikėtis, bet pasklido nauji metai su gražiais ir ryškių akimirkų.

„Gali patinka būti jūsų širdyje, laimės savo proto, ir šypsena ant lūpų, ištisus metus pro“.

Meilė ir laimė yra tai, ką dauguma mums viltį sau, tad norime tuo pačiu mūsų draugais ir šeima per daug.

„Tegul tai Naujieji Metai pranešimas bus geros kloties jums ir jūsų ateinančių metų vežėjas!“

Kas nors tikite, šiek tiek sėkmės niekada eiti negerai. Tikėkimės mes visi turime fantastišką Naujieji Metai laukiu ir kad ji duoda visiems, ką jie tikrai nori.

Laimingų Naujųjų metų!

load...