12 grožio patarimų iš backstage mados šou

1) Kaip sukurti išsamesnę ieško lūpas? Daugelis moterų bando sustiprinti savo lūpų formą kurią kuriame lūpų su tamsiai pieštuku. Bet tai dažnai gali atrodyti nenatūralus ir Przedobrzony. Į „užkulisius“ grožio Patarimas išsamesnių ieško lūpų pabrėžti ir išryškinti lūpų formą kurią kuriame juos su baltu pieštuku vietoj. Tiesiog taikyti baltą pieštuką aplink lūpas ir mišinys šiek tiek ją, kad ji atrodo daugiau gamtos. Jis atrodys daug gražesnė, nei naudojant tamsų pieštuką.

2) įvairių būdų, kaip naudoti lūpų dažus. Dėl mados užkulisiuose rodo makiažas menininkų dirbti labai greitai, nes jie turi padaryti tiek daug modelių atrodyti žavus. Čia yra grožio Patarimas, kad jie naudoja sukurti darnią ir gražią veido makiažas: jie nuvalykite šiek tiek lūpų apie modelio lūpų, tada jie įsilieja tą patį lūpdažį ant savo skruostų obuolių ir kartais, net, jie gali labai lengvai ją taikyti nuo modelio anketa vokų ir nosies (bet nosis šiek tiek rizikinga, jūs turite būti labai lengvas ranka ir tikrai žinau, ką jūs darote). Tokiu būdu jie sukuria gražų harmoniją nuo modelio veido labai greitai.

3) Palikti modelio plaukus nuo veido. Darydamas modelio makiažas, makiažas menininko naudoja metalinius plaukų klipus, bet jie skaidrę kartono kortelę tarp plaukų segtuku, todėl, kad ji lengvai padeda išlaikyti modelio plaukus nuo veido ir plaukų Nesupraskite įlenkimai iš metalo. (Nes, paprastai, kai jūs stumti savo plaukus atgal su plaukų segtuku, gausite dent.)

load...

4) Senos mokyklos gerbėjas. Kadangi greitu greičiu ruošiant madų šou metu, užkulisiuose makiažas menininkų dažnai naudoja paprastą ventiliatorių. Jie jį naudoti įvairiems tikslams: džiovinimo šviežiai taikomas skystas akių kontūro labai greitai arba džiovinimo modelio šviežiai nudažyti nagus… Tai grožio Patarimas gali būti lengvai perkelta į mūsų kasdieniame gyvenime.

5) fondas triukas. Makiažas menininko užkulisių mados visada stengiasi sukurti gamtos ir jaunatvišką ieško odos. Pasiekti gražus ir natūralus rezultatas taikyti savo pagrindą tik nuo jūsų veido centro ir tada sumaišykite jį į išorę. Gyvinti plotas pagal jūsų akis – pabandykite pasirinkti makiažo su rausvu atspalviu.

6) Tamsiai lūpų spalva triukas. Kad tamsus lūpų spalva atrodys modernus, gražus ir dėmių kaip, makiažas menininkų dažnai linkę praleisti lūpų pieštuką. Jie taikomi tamsiai lūpų spalvą, naudojant teptuką ir tada, mišinys kraštus. Jei spalva yra pernelyg tamsi, ištrink kol ji pradeda atrodyti kaip lūpų dėmę.

7) Raudona lūpų visada madinga. Norėdami pasiekti gražų, derliaus įkvėpė raudoną lūpų, pirmiausia būtų taikomos makiažo aplink lūpas ir tada, naudoti du atspalvių raudonos: taikyti tamsesnė raudona ant savo lūpų centro ir naudoti lengvesni, vidutinio atspalvio raudona išorėje. Jūs galite naudoti lūpų teptuką daugiau apibrėžtą išvaizdą ar tiesiog dažyti lūpas naudojant pirštu už daugiau „pastangų rezultatas“.

8) Transformuoti savo grietinėlės skaistalai spalvą. Jei jūsų grietinėlės skaistalai spalva yra pernelyg šviesus, jūs galite padaryti jį lengvesni – pabandykite maišyti jį su šviesos, šviesiai atspalvio lūpų dažai dėl savo ranką atgal. Galite naudoti savo naują spalvą tiek skruostus ir lūpas. Užkulisiai, makiažas menininkų dažnai naudoja šį triuką.

9) Suteikite savo akims svajingą išvaizdą. Dėl minkštesnė Lash žvilgsnis pabandykite naudoti du atspalvių tušas: taikyti rudos tušas nuo jūsų blakstienų pagrindo ir naudokite juodą tušą tik patarimų. Tai padės pabrėžti jūsų blakstienų galus ir duos savo akis svajinga išvaizdą.

10) Spalvingi „blizgus“ akys. Makiažas menininkai dažnai taikomi lūpų blizgesys ant modelio dangteliai pasiekti aukštos blizginimo akių efektą. Vienintelė neigiama šio modelio tipo iki to, kad ji negali trukti ilgai, bet fotosesijas – tai tobula!

load...

11) neutralizuojamas savo natūralią lūpų spalvą. Pabandykite sumaišyti savo pamatus virš lūpų prieš taikant savo lūpų spalvą, ji padės neutralizuoti savo natūralią lūpų spalvą ir padaryti gatavas rezultatas atrodo teisinga, pavėsyje matote savo lūpų vamzdelį.

12) Akių kontūrų triukas. Dėl minkštesnio rezultatas, makiažas menininko dažnai pakeičia juoda akių kontūro Brown arba pilka vieną. Ji suteikia mažiau dramatišką išvaizdą ir gali būti labiau tinka kasdieniniam makiažas.

Tikiuosi, jums rasti tai naudinga. Kokia jūsų mėgstamiausia grožio Patarimas iš užkulisių mados šou? Prašome nedvejodami pasidalinti savo mintimis į komentarus skyriuje žemiau.

load...