12 brangakmenio reikšmes, apie kurias turėtų žinoti visi

Nuo seniausių laikų, brangakmenių buvo akredituota su mistinių galių, ir yra daug pasakų jų mitinių kilmę. Jų retenybė ir grožis visada žavėjo žmones, todėl nenuostabu, kad reikšmės buvo taikomi įvairių brangakmenių, kurie gali būti iškasta iš žemės. Ar yra kokių nors už mitai tiesa, kaip mėgėjo už save, bet čia yra 12 prasmes atsilieka brangakmenių, kad daugelis žmonių taip tikiu:

1. Deimantas

Viduje deimantas gaisro jau seniai tapo labiausiai branginama brangakmenių. Taip pat sunkiausia akmuo žinoma, kad žmogus tai ir yra kietumas, kad tapo daug ištvermės ir ilgaamžiškumo simbolis. Puikus tada, sužadėtuvių žiedo ir jie yra taip pat sakė, stiprinti savybes, esančias kitų brangakmenių.

2. Ametistas

A kvarco grupės akmenų narys, ametistais yra gerai žinomas kaip galingas akmuo, kuris sako, kad būti blaivumo ir dvasingumo akmuo. Ji ramina protą ir duoda jums susisiekti su savo dvasiniu pusėje. Senovės romėnai ir graikai tikėjo, kad jis gali sustabdyti jums gauti girtas.

load...

3. Perlas

Grynas, pieno baltumo iš perlų įkvepia grynumą ir sąžiningumas ir padeda žmonėms gauti ryšį su paprastais dalykais gyvenime. Jie taip pat sakė, skatinti stabilią ir ilgalaikius ryšius.

4. Gintaro

Nors klasifikuojamas kaip akmuo, gintaras yra iš tikrųjų suakmenėjęs medis sula, todėl kartais jis gali būti pateikti, išliko ilgą negyvų vabzdžių. Gintaro Manoma, kad turi galią išvalyti protą ir skatinti optimizmą.

5. Karneolis

Oranžinės raudonos spalvos, Karneolis, kaip sakė, kad buvo naudojamas burtininkai stiprinti savo magija potions potencija. Jis apsaugo žmones nuo blogų vibracijų, ramina savo nuotaika ir padeda jiems rasti dėmesio.

6. Mėnulio akmuo

Paukščių mėnulio akmuo apsaugo moterys ir viskas natūralu. Tai šventa akmuo Mėnulio ir padeda jums likti dera su mėnulio ciklais.

7. Granatas

Granatas būna visų spalvų, išskyrus mėlyną, ir atstovauti, be kitų dalykų, tikėjimo ir meilės. Jie taip pat gali padėti jums rasti savo kelią tamsoje, apsaugoti jus nuo gyvačių įkandimų ir išvengti košmarų!

8. Citrinas

Citrinas atneša laimę ir turtus, ir buvo vadinamas sėkmės akmuo. Jis taip pat naudojamas vadinamas pirkliai „akmuo ir daug parduotuvių buvo žinoma, kad išlaikyti citrinas jų iki skatinti jų gerovę. Folkloro taip pat teigiama, kad akmuo turi platų gydomųjų savybių.

9. Chrysoprase

Čia galite rasti Chrysoprase atspalvių žalios įvairovė, nuo šviesos, obuolių žalios iki tamsiai žalios spalvos. Chrizoprazas skatina džiaugsmą ir viltį ir, jei paliko prie durų, jis suteikia apsaugą nuo neigiamos energijos. Buvo sakoma, kad mėgstamiausias brangakmenis Aleksandro Didžiojo ir turi didelį gydomųjų galių, kai raižyti į širdies formos.

load...

10. Smaragdas

Graži, žalia Emerald yra žinomas kaip apsaugos akmuo, kuri taip pat gali padėti jums tapti klestinčia ir sėkmingas. Jis taip pat yra harmonijos akmuo, kuris gali nuraminti neramus protas ir skatinti harmoniją savo gyvenime.

11. Safyras 

Safyras kalbėti apie išminties, tyrumo, orumą, atsidavimą, nuoširdumą ir tikėjimą. Akmuo taip pat sakė, skatinti džiaugsmą ir ramybę. Safyras vadinamas likimo akmenį kai kurie ir sako, kad padeda įvykdyti savo svajones ir norus.

12. Rubinas

Rubinas – iš maitinimo, meilės, harmonijos, aistra ir gyvybingumo akmuo. Ruby Manoma, suteiks galią įvykdyti savo svajones, suteikti gaires priimant teisingus sprendimus, jis kalba apie jėgos, galios ir kilnus pobūdžio. Raudona spalva šio akmens yra aistra ir sėkmės meilėje, taip pat kaip ir gyvenime. Manoma, kai kuriose kultūrose, kad jei turite ruby ​​stone, jūs niekada prarasti savo klestėjimą ir turtus.

Kokie jūsų mėgstamiausi brangakmenių? Ar žinote, kai kurių kitų brangakmenis reikšmes?

load...