12

„Manau, rožinė. Manau, kad juokiasi yra geriausias kalorijų degiklis. Tikiu Kissing, bučiavosi daug. Manau, būdama stipri, kai viskas atrodo negerai. Manau, kad laimingas merginos yra gražiausia merginų. Manau, kad rytoj kitą dieną ir aš tikiu stebuklais. “ – Audrey Hepburn Tai vienas iš gražiausių, teigiamas ir „mergaitiška“ citatos, kad aš kada nors skaityti. Tik asmuo, kuris tiki stebuklais, gali juos gyvena, tik mergina, kuri yra laimingas gali būti tikrai gana!

„Svarbiausias dalykas yra mėgautis gyvenimu – būti laimingu – tai visi, kad klausimai“. – Audrey Hepburn Audrey Hepburn išmoko didžiausią paslaptį palaimingas gyvenimas – būti laimingu yra viskas, svarbu. Prisiminkime tai visada ir gyventi šią tiesą iš dienos į dieną…

„Galite pasakyti daugiau apie asmens, ką jis sako apie kitus, nei jūs galite ką kiti sako apie jį.“ – Audrey Hepburn, tai toks tikras žodis! Kas ateina iš asmens burną – ateina tiesiai iš širdies, tai kaip mes galime tikrai žinote ką nors, – tiesiog klausytis, ką šis žmogus sako, o ypač tai, ką jis ar ji sako apie kitus žmones…

load...

„Yra daugiau moteriško žavesio ne tik matavimams. Man nereikia miegamasis įrodyti savo womanliness. Galiu perteikti tik tiek, kiek moteriškumą, skinti obuolius off medį ar stovint lietuje“. – Audrey Hepburn Moteriškumas ir patrauklumas yra būdas virš išorinių pasirodymai; magnetiniai ir nenugalimas moteriškas pakabukai imtis savo ištakas viduje širdį. Vidinis grožis, požiūris ir pobūdis – šie dalykai svarbu,…

„Jei aš sąžiningai turiu pasakyti, aš vis dar skaityti pasakas ir man patinka juos geriausias iš visų.“ – Audrey Hepburn Audrey Hepburn visada tikėjo stebuklais, tikėjo tikra meile ir norėjo gyventi svajonę… Ji buvo labai romantiškas, rožinė ir idiliškas požiūris į gyvenimą ir net įvairūs audros aplinkybių negalėjo pakeisti savo idealistinę disponavimo ir optimistiškai mąstyseną…

„Kodėl keisti? Kiekvienas turi savo stilių. Radę jį reikia klijuoti į jį.“ – Audrey Hepburn Audrey žinojo svarbą ir galią yra ištikima sau, ji suprato, kad bando atkartoti, kopijuoti ar „klonas“ kažkas yra tikras kelias į prarasti „Real jums“, – į „tu“, kuris yra vienas iš Geras, kad „jūs“, kuri turi tikrąją galią. Leiskite laikytis yra teisinga save, savo stilių ir savo asmenybę.

„Aš myliu žmones, kurie daro mane juoktis. Aš nuoširdžiai manau, kad tai, ką aš labiausiai patinka, juoktis. Jis gydo keletą bėdų daugybę. Tai turbūt pats svarbiausias dalykas asmeniui.“ – Audrey Hepburn Aktorė pripažino gerą juoktis galią, ji žinojo, kad kikenantys ir linksmybių netgi gali išgydyti ligas. Prisiminkime šypsotis kasdien ir juoktis mūsų širdis, kaip kiek įmanoma.

„Moters grožis yra ne veido režimu, tačiau tikrasis grožis moteriai atsispindi jos sieloje. Jis yra rūpestingas, kad ji su meile suteikia aistrą, kad ji rodo. Moters grožis auga kartu su artimųjų metus. “ – Audrey Hepburn, tai toks didelis ir galingas sako apie moters grožį! Audrey Hepburn, žinojo, kad tikrasis grožis ateina iš vidaus, ir kad nieko lygina su natūra ir mylintis požiūris širdį. Ar negraži gandas sunaikinti tai, kas yra gražu? Ne!

„Galimybės nereikia dažnai ateina kartu. Taigi, kai jie padaryti, jūs turite patraukti juos.“ – Audrey Hepburn Jūs turite būti aktyvus, budrus ir parengta siekiant sėkmės. Aktorė davė mums paprastas, tačiau galingas pavyzdys, kaip go-geteriai, už riziką atsakingus ir besimokančių akto. Kai galimybė ateina kartu – nustoti jį!

„Nieko nėra neįmanoma, Pats žodis sako:“ Aš greičiau „!“ – Audrey Hepburn Tik tikėti galimybe kažką galite atlikti ją. Tiki neegzistavimu negalimybes Audrey Hepburn gali pasiekti tokį lygį, sėkmės, kad jos vardas, net iki šiol, yra ryškiai prisiminė ir žavisi. Tikrai, tikėjimas gali nuversti kalnus!

load...

„Moters grožis turi būti vertinamas iš jos akyse, nes tai vartai į jos širdį, vieta, kur meilė gyvena.“ – Audrey Hepburn Vieni sako, kad akys yra langai sielos ir garsi aktorė žinojo, kad tai yra labai gerai. Jei norite turėti gražius akis – maitina savo sielą su gerumą, meilę ir dosnumą.

„Tikiu manikiūro. Tikiu overdressing. Tikiu primping laisvalaikiu ir dėvėti lūpų. Manau, rožinė. Manau laimingas merginos yra gražiausia merginų. Manau, kad rytoj kitą dieną, ir… Aš tikiu stebuklais. “ – Audrey Hepburn Ši citata atspindi tikrąjį grožį, moteriška, žavinga ir panele-kaip požiūrį, kad legenda-aktorė. Audrey Hepburn buvo ir vis dar yra, tikrai šviečia žvaigždė elegancija, švelnumu, grožiu ir didžiulės sėkmės!

(Pastaba: Ar žinote, kad maža juoda suknelė, kad Audrey Hepburn vilkėjo filme „Pusryčiai Tiffany’S“, kurį suprojektavo Givenchy, buvo parduotas Christie aukcione 2006 už $ 920,000, beveik 7 kartus jo iš anksto pardavimas įvertis tai? buvo vienas iš aukščiausių kainų sumokėta už suknelę iš filmo.)

Tikiuosi, jums rasti tai naudinga. Nedvejodami pakomentuoti. Kokia jūsų mėgstamiausia citata atliko Audrey Hepburn?

load...