11 patarimų, kaip labiau pasitikėti ir jaustis pasakiškas (moterims)

1) Pradėkime su Essentials… Tai yra paslėptas, bet svarbus patarimas, kuris gali padėti jums jaustis Pasakų ir labiau pasitikintys – dėvėti gražus apatinius! Tik jūs žinote, kas slepiasi po jūsų suknelė, bet tai mielas aksesuaras – Jūsų apatinis trikotažas – tai iš karto padidinti savo jausmą „fabulousness“!

2) Negalima pamiršti lūpų blizgesys. Taip, lūpų blizgesys turėtų būti jūsų geriausias draugas, kai jūs einate pro duris, net jei jūs neturite dėvėti bet kitą makiažą. Lūpų blizgesys gali atrodyti tik smulkmena apie iš pirmo žvilgsnio, bet tai šių mažų dalykų, kurie daro mus jaustis spalvingas! Kai taikote šį „blizga linksmam“ ant lūpų, tai iš karto prideda žavesio ir veidui gaivumo ir jūs galite pastebėti, kad jūs iš karto jaučiasi Pasakų!

3) valgyti savo mėgstamą desertą. Taip, skamba keistai, nes jūs manote, kad tai gali turėti įtakos jūsų figūra, aš žinau, bet ten yra vienas svarbus psichologinis triukas čia – kai jūs sąmoningai palepinti save laikas nuo laiko, jūs pastebėsite, kad jūsų savarankiškai verta ir savigarbos augs, todėl jūsų jausmas fabulousness bus sustiprinti, taip pat. Taip, viskas prasideda nuo smulkių detalių, pavyzdžiui, gadinti sau ką nors skanaus, sąmoningai ir apgalvotai, naudojasi sau ir mėgautis akimirka… Nes esate verta!

load...

4) Įdėkite savo mėgstamą muziką ir šokį, kaip niekas žiūri! Tiesą sakant, jei jūs padaryti jį vien namuose – niekas žiūrėti vistiek :), bet šokiai ir „kvailioti“ yra ne tik naudinga didinti savo jausmus fabulousness, bet taip pat, kaip pagerinti nuotaiką ir gyvenimo malonumą jausmas – tai yra pagrindinis ingredientas laimės.

5) savo mėgstamus kvepalus gali padaryti jums jaustis labiau pasitikintys ir gražiai Pasakų! Vienas iš paprasčiausių dalykų, kad mes galime padaryti, siekiant jaustis nuostabi ir patraukli daro įprotį naudojant gerą kvepalų kiekvieną dieną. Svarbiausia kvepalai patarimas yra tai, kad kvapas turi įkvėpti jus, prašome jus ir privers jaustis tam tikru būdu – tiksliau, tai turėtų padaryti jums jaustis Pasakų akimirksniu. Kai ji – jūs tiesiog rasti „vieną“! (I reiškia kvepalų :))

6) žvakes, įdėti ramios muzikos ir mėgautis nuostabų patiekalą, kad jūs tiesiog virti ypač sau ar kas nors jums patinka! (Jei turite ypatingą žmogų, jūs galite mėgautis romantiška patiekalą su žvakių šviesos kartu). Ir nors kuriate tai mažai maloni patirtis sau (arba jus abu) pabandykite pastebėti ir atkreipti dėmesį į malonumą jausmą ji atneša jums. Tai bus pridėti galią savo jausmus fabulousness! (Tik įsitikinkite, kad jums kontroliuoti savo porcijas dydį, nes norite jaustis Pasakų tiek prieš, tiek po romantišką vakarienę).

7) Imtis „grožio poilsio“ dieną – dieną, kai bus visiškai pašventinta jums – kai jūs galite padaryti ką nors gera veido kaukės, manikiūras ir pedikiūras, pasilepinti save, mėgautis skaniais sveiką maistą, žiūri filmą „Po širdimi“ , iš esmės, tiesiog daro kažką malonaus sau visą dieną. Išbandykite šį patarimą ir pamatysite savo lygius fabulousness padidėjimas.

8) Geras batai galite pridėti pasitikėjimą ir padaryti bet ponia jaustis Pasakų! Tai ok švaistytis pinigus labai ir net Pasakų pora batų laikas nuo laiko, nes kai jums dėvėti juos – jūs visada jaustis ir atrodyti Pasakų!

9) Juokas bus akimirksniu jums jaustis puikiai! Taigi, laiko žiūrėti juokingus filmus, praleisti laiką su žmonėmis, kurie jums juoktis, ar tiesiog šypsena su nepažįstamais žmonėmis, o vaikščioti ant gatvės. Visa tai smulkmenos gali pridėti iki jūsų jausmus pasitikėjimo ir fabulousness!

10) brangakmenis gali padaryti jums jaustis graži ir žavinga. Nesvarbu, ką jūs dėvi, pabandykite pridėti gražius papuošalus į savo aprangą – tai padidins jūsų jausmas moteriškumo karto, todėl Jums atrodyti ir jaustis graži, patraukli ir žavinga!

load...

11) Jūsų draugės Jums jaustis Pasakų! Taip, draugės ir draugai apskritai yra lobiai mūsų gyvenimo ir bendravimo su jais tikrai gali padaryti mums jaustis Pasakų! Taigi, nepamirškite praleisti laiką su draugais, įsitikinkite, kad būti ten, kai jiems reikia jums ir jūsų tiesa ir tikros draugystės, kad jie taip pat jaučiasi Pasakų!

Tai mažai dalykų gyvenime, kad gali padaryti jums jaustis graži ir savimi, todėl pabandykite rasti tuos mažus malonumus ir „fabulousness stiprintuvus“ ir prisiminti juos praktikuoti dažnai, nes jums verta!

Tikiuosi aukščiau patarimai buvo įdomi ir naudinga. Nedvejodami pasidalinti savo patarimais, kaip jaustis gražus ir Pasakų komentarą anketa skyriuje žemiau.

Likti gražus ir Pasakų visada!

load...