11 Genizmo nauda ir ricinos aliejaus naudojimas

Ricinos aliejus gali būti skaniausia naftos pasaulyje, kaip tiems, kurie turėjo gerti ji bus patvirtinti. Nežiūrint į savo nemalonų skonį, nauda ricinos aliejaus yra labai daug, ir jūs galite naudoti ją ne tik savo grožiu ir sveikata, bet ir namuose, taip pat. Štai keletas tikriausiai stebina, tačiau veiksmingi būdai naudojant ricinų aliejaus.

1. Lubrikantas

Ricinos aliejus daro didelį lubrikantas metalo įrenginių, tokių kaip žirklės, bet virimo metalo prietaisų ir, kodėl gi ne, durelių vyrių. Priežastis tai geriausias galite naudoti virtuvės indai yra tai, kad tai yra maistinio aliejaus, skirtingai nei tie, kurie yra specialiai pagaminti tepimui. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai naftos žirklės, tegul alyvos apsistojimą o, tada nuvalykite jį su popieriniu rankšluosčiu.

load...

2. Painkiller

Ricinos aliejus yra ricinolio rūgšties, kuri turi stiprią skausmą malšinančių savybių. Šie atlikti aliejus tinka bet kokios lėtinės arba ūmios skausmai gydymo, taip pat, kaip ir žaizdos ir nudegimai, nes be skausmą malšinančių savybių, ricinoleino rūgštis yra taip pat stiprus antimikrobinis agentas.

3. Immunostimulant

Kai Naturopaths teigia, kad ricinos aliejus turi apčiuopiamą poveikį imuninės sistemos funkcija. Tai padidina baltųjų kraujo kūnelių, taip pat kitų rūšių kraujo ląstelių skaičių, sako jie. Nors šie teiginiai dar nebuvo įrodyta eksperimentiškai, jie tikri garsas geras. Gydytojai naudoja ricinos aliejus klinikinėje medicinoje pristatyti chemoterapijos vaistai, į savo pacientų navikai.

4. Plaukų augimą agentas

Dar vienas populiarus naudojimo ricinos aliejus yra plaukų augimą. Ricinos aliejus yra daugelyje plaukų priežiūros produktų ingredientas, bet ji taip pat gali būti naudojamas ant savo skatinti plaukų augimą ir sveikatą. Kaip tai veikia tai yra tas pats, kaip kiti natūralūs aliejai dirbti: gerinant kraujotaką ant galvos odos, skatinti plaukų folikulus sveikatą, kaip jie gauti daugiau maistinių medžiagų ir plaukai auga stipresnis.

5. Plaukų dažai

load...

Privalumai ir naudojimas ricinos aliejus plaukams yra labai daug. Be skatinant sveiką augimą, ricinos aliejus gali būti naudojamas kaip Maitinantis ir tamsumo agentu, jei norite, kad jūsų plaukai įsigyti tamsesnį atspalvį. Būdas tai padaryti yra pridėti pusę aliejaus šaukštelis savo stiliaus putėsiai ar savo viešnagės-in kondicionierius ir leiskite jam dirbti savo magija. Nesitikėkite, kad pereiti nuo šviesūs kaštainių, bet jūs gausite turtingesni, šiek tiek tamsesnės spalvos.

6. Randų gydymas

Įdomu, ricinos aliejus buvo pasakyta, skatinti sveiką odą ir ištrinti randus. Vienas dalykas turėti omenyje, čia yra tai, kad, kaip ir dauguma natūralių priemonių, ji veikia lėtai, bet jis veikia, dėka riebalų rūgščių jame, kuris įsiskverbia giliai į apatines odos sluoksnius ir skatina sveikų odos ląstelių augimą aplink sugadintos tie, kurie sudaro randus.

7. Svorio netekimas

Dar vienas populiarus naudojimo ricinos aliejus yra dėl svorio. Paimta iš vidaus, ricinos aliejus padeda organizmui išstumti atliekas ir toksinus stimuliuoja virškinamojo trakto darbą. Jo naudojimas kaip vidurius yra turbūt geriausiai žinomas, bet ji taip pat gali paleisti riebalinį audinį, kai naudojamas išoriškai, kaip masažo aliejus. Viduje ji taip pat padeda kovoti su vandenų išsaugojimą, yra veiksnys svorio.

7. Cūkkūts priemonė

Kitas vienas iš gerai žinomų naudojimo ricinos aliejus yra kaip miežis ištaisyti. Styes erzina, skausmingas ir dažnai sunku atsikratyti, ypač, jei jums nereikia imtis priemonių prieš juos kuo greičiau pajusti pirmąjį nedidelį sudirginimą. Priežastis ricinos aliejus veikia, yra tie rūgščių jame yra, dar kartą. Jų antimikrobinės savybės kovoti su bakterijomis, kurios sukelia infekciją. Tiesiog patrinti kai ricinos aliejus ant Žuvis nuo dviejų iki trijų kartų per dieną.

8. Darbo paskata

Tiems iš jūsų, kurie tikisi, kad gali būti įdomu, kad ricinos aliejus buvo naudojamas šimtmečius sukelti darbo, kai laikas yra iki bet kūdikis atrodo nenori palikti mamos patogų įsčias. Jis veikia greitai, todėl atkreipkite dėmesį, kai jūs jį priimti. Apskritai, ji pradeda dirbti nuo vieno iki trijų valandų pavartojus dozę. (Įsitikinkite, kad prieš naudojant, nors pasikonsultuoti su gydytoju).

9. Stipresni antakius ir blakstienas

Naudoja ricinos aliejus grožiui yra labai daug ir čia yra dar vienas iš jų: ricinos aliejus turi teigiamą poveikį visiems plaukų ant jūsų kūno. Be to, priimant plaukus stipresnis, jis gali padaryti savo antakius ir blakstienas mažiau trapus ir storesnis. Dar kartą, nepamirškite, kad alyvos dirbti lėtai, todėl jūs turite būti nuolatinis. Tiesiog patrinti kai į savo antakius ir blakstienas naktį, prieš išvykdami į lova.

10. Vinys

Nagai yra pagaminti iš tos pačios medžiagos kaip plaukai – keratino. Taigi, kas yra gera jūsų plaukai taip pat bus gera jūsų nagai. Tai visiškai taikoma ricinos aliejaus. Trina kai į savo odeles ir nagus kasdien bus po kelių mėnesių duos jums stipresni, gražūs nagai, mažiau linkę į kad ir padalijimas.

11. Molinių atstumiantis

Be visų šių privalumų sveikatai, ricinos aliejus daro didelį nesmurtinį atstumiantis už apgamų, jei turite sodą ir jūs tai patinka. Jums tiesiog reikia maišyti pusę ricinos aliejaus puodelio su vandens kibirą, ir supilkite jį žemyn didelės akys. Matyt, apgamai nekenčiu naftos kvapą, todėl jie bus palikti savo gėles ir morkos vieni.

Ar žinote, kitas išmokas bei naudojimo ricinos aliejaus?

load...