11

Jei esate skubėti išeiti, niekas nenori eikvoti brangų laiką savo makiažas, todėl kiekvienas makiažas nulaužti, patarimas ir apgauti, kad jūs rasite tai verta pasižymėti ateičiai. Makiažas hacks yra ne tik žmonėms, kurie yra paspaustas metu, arba tiems, kurie bando sutaupyti šiek tiek pinigų, jie taip pat yra labai smagu sužinoti ir išbandyti. Galbūt nereikia visų šių Pasakų sudarančias hacks šiandien, bet laikyti juos omenyje, nes jie gali praversti kitą dieną. Čia yra 11 puikių makiažas hacks, kad padės jums atrodyti spalvingas, net jei jūs neturite laiko ne visiems.

1. Apšilimas akių kontūro pieštukai, prieš pradėdami juos naudoti

Jūs galite padaryti akių kontūro pieštukai daug lengviau naudoti, jei šiltas juos šiek tiek anksčiau. Pašildyti juos minkština juos ir ji nustos pieštuko nuvilkimą kai jūs jį naudoti. Tokiu būdu, jums bus gauti jūsų akių kontūro teisingai ant jūsų labai pirmas bandymas. Greičiausias būdas sušilti žinutę akių kontūro pieštuką yra suteikti jai šilto oro pūtimu keletą sekundžių su savo plaukų džiovintuvas.

2. Sumaišykite tušo rūšys už geriausią poveikį

Norėdami išvengti tušas smudging ir, siekiant gauti geriausius rezultatus, galite derinti pailginti tušas su vandeniui viename. Taikyti pailginti blakstienas pirmas, palikite jį džiūti, o ir tada taikyti vandeniui tušas ant viršaus. Jūs gausite abiejų tušas tipų privalumus ir ji bus daug lengviau pašalinti ne dienos pabaigoje.

load...

3. Negalima nervintis per savo antakius

Jūsų antakiai nereikia skynimas kiekvieną dieną. Jei šurmulio virš jų ir tweezing kiekvieną dieną, tada jūs ketinate baigti be ne visi antakiai! Antakius reikia būti tvarkingas ir tvarkinga, bet jei nuolat daro, kad paskutinis galutinis Touch, jūs per skinti juos, gaišti daug laiko, ir jūs turėsite laukti jiems augti atgal, kol jie gražiai atrodytų dar kartą.

4. Taikyti tušas apatinių blakstienų pirmas

Visada taikyti tušas jūsų apatinių blakstienų, o tada jūsų viršutinių blakstienų, ir tai padės jums išvengti gauti tušas ant vokų. Kai taikote tušas jūsų apatinių dangteliai, tikriausiai linkę atidaryti savo akis plačiai ir ieškoti, ir tai yra, kai tušas gausite į savo dangčiais. Tai padės taupyti visą tą laiką valymas nuo tušas perdavimas, kai jūs skubate.

5. Kaip padaryti, kad lūpų dažai labiau energingas?

Jei norite, kad jūsų lūpų spalvą tikrai išsiskirti, tada taikyti nuogas lūpų linijinės per visą savo lūpą prieš jus taikyti bet kokį lūpdažį. Tai suteiks jums sklandžiai, Vienatonis drobė, ant kurios taikyti savo lūpų ir spalva atrodys lygiai taip pat kaip tai padarė ant pakuotės. Ji taip pat padės padaryti jūsų lūpų likti ieško, kad taip ilgiau.

6. Kaip kreiptis nepriekaištingą matinį lūpdažį?

Nieko rodo dribsniai odos ant lūpų daugiau nei matinis lūpų daro, todėl visada pleiskanomis lūpas prieš jus taikyti matinis lūpų. Švelniai paleiskite savo lūpas su alyvuogių aliejumi ir rudojo cukraus mišiniu, ir kad atims bet kokią negyvą odą ir palikite savo lūpas sklandžiai ir gerai hidratuotas. Jūsų matinis lūpų bus tūptinės ant lengvai ir atrodyti puikiai.

7. Taikyti pamatai po taikote akių makiažas

Visada taikyti savo pagrindą po to, kai kreipėsi savo akių makiažą. Tokiu būdu, jūs galite lengvai ištaisyti klaidas ir jūs neturite jokios Fallout nuo jūsų akių makiažas liko nerimauti. Tai dar svarbiau, jei esate į kažką šiek tiek išsamesnis savo akimis, kaip antai Smokey akis.

8. Tikslesnė lūpų taikymas ir ilgiau Glamour

Daugiau tikslumo taikyti savo lūpų su makiažo teptuku, o tada, jei jūs norite, kad jūsų lūpų ilgiau, laikykite ploną audinį per savo lūpas ir suteikia jai šviesos dulkes permatomų milteliai. Ši makiažo triukas padės jums pamiršti apie lūpų dėmių ir palyginamosiomis reapplications.

load...

9. Sandarinimo makiažas su plaukų lakas

Mes nerekomenduojame jums kasdien naudoti šį triuką, tačiau esant ekstremalioms avarijos ir kai jūs neturite nieko kito po ranka šis triukas gali būti šiek tiek naudinga. Šviesos purškimo plaukų lakas ant veido bus užplombuoti savo makiažas ir sustabdyti jį nuo smudging. Kai mes sakome, šviesos, nors mes tai tikrai, tikrai lengvas! Ir nepamirškite uždaryti savo akis ir sulaikyti kvėpavimą. Tai puikus triukas žinoti, jei jums paleisti iš makiažas gruntas ir ji taip pat padeda sustabdyti blizgesį rodomi jūsų veido vėliau tą pačią dieną.

10. Kaip tinkamai taikyti bronzer?

Štai paprastas triukas, kad galite naudoti, kad bronzantas atrodo daugiau gamtos. Kai taikote bronzer, padaryti atsižvelgiant į skaičių „3“ žemyn savo veido pusėje formos. Priglausti „3“ prasidedančioje savo Valsčiaus viršų, tada eikite į vidurį pagal savo skruosto kaulų ir apdaila apačioje jūsų jawline. Tai bus vieta bronzer vos reikiamoje vietoje, kad kontūrą savo veidą.

11. Taikyti savo makiažas pagal natūralios šviesos

Sėdėti prie lango su veidrodžiu, kai taikote savo makiažas, ir jūs žinosite, ką jis atrodys, kai jūs paliekate namus. Tai daug geriau, nei sužinoti, ką jums reikia padaryti kai kuriuos pakeitimus, kai jūs žiūrite į veidrodį, kai į darbą!

Kokie jūsų mėgstamiausi makiažas hacks?

load...