10 žolelių, turinčių super naudos sveikatai

Nors žolės buvo naudojamas tūkstančius metų vaistai, tai tik neseniai, kad šiuolaikinis mokslas pradėjo daug dėmesio gydomųjų sugebėjimų žolelėmis. Dabar jis yra įrodyta, kad sėklos, lapai ir šaknys, kad mes vadiname žolės, turi keletą nuostabios savybės, įskaitant gebėjimą sumažinti aukštą kraujo spaudimą, kovoti su skausmu ir atidėti senėjimo požymius. Daug žmonių mano, kad valgyti sveika, tai valgant be skonio, bet jei jie buvo tiesiog pridėti daugiau žolės jų gaminti, jie gaus nuostabų derinys įvairių skonių ir naudą sveikatai priimančiosios taip pat. Čia yra dešimt super žolelių, kurie bus pridėti naudą sveikatai, kad savo maistą, taip pat skonio sąrašas.

1. Rozmarinas

Jūs tikriausiai girdėjote, kad kai mėsa virti esant aukštai temperatūrai, pavyzdžiui, kepant kepsnį, kancerogenai vadinamas heterocikliniai aminai (HCA), yra sukurtos. Mokslininkai Kanzaso valstijos universiteto nustatė, kad Rozmarinas turi nepaprastą gebėjimą sustabdyti tuos kancerogenus formavimo. A rozmarinų jūsų mėsos purškiami prieš virėjas jis suteiks antioksidantų, kurie sunaikina PCV, kurie gaminami ir virtos mėsos.

2. Petražolės

Petražolės yra žalia garnyras, kad restoranai vieta ant daugelio patiekalų ir garnyras, kad daug žmonių išvyksta į vieną pusę pusėje. Jums gali galvoti apie paliekant savo petražoles, kai sužinojote, kad jis yra puikus šaltinis vitaminų A, C ir K, ir tai yra keletas gana stiprūs antioksidantai. Petražolės taip pat buvo įrodyta, kad būtų galima sumažinti kraujo spaudimą žmonių, kurie hipertenzija.

load...

3. Šventojo Bazilijaus

Šventoji bazilikas turi galimybę padidinti adrenalino ir noradrenalino kiekį organizme ir sumažinti serotonino lygį, kuris leidžia labai geras augalas kovos stresą. Tyrimai taip pat rodo, kad žolė gali turėti gebėjimą kovoti su krūties vėžiu. Į mokslinius tyrimus atliekamas su pelėmis, šventas bazilikų pasirodė turėti galimybę trauktis vėžiniai navikai graužikams.

4. Jonažolė

Jonažolė turi galią palengvinti lengvai depresijai ir nerimo, ir neturi jokių šalutinių poveikių, kad vaistai, kurie paprastai yra nurodytas šių sąlygų daryti. Tai taip pat gali būti labai naudinga, jei turite problemų miega. Jonažolė yra melatonino, kuris reguliuoja organizmo miego, kurie padės jums geriau miegoti naktį.

5. Ashwagandha

Ashwagandha, taip pat kartais vadinamas Indijos ženšenis, yra žolė, kuri yra naudojama daug Ajurvedos medicinoje. Tiek lapų ir augalo uogų yra naudojami gydyti daugelį negalavimų, įskaitant aukšto kraujospūdžio ir nerimas. Jis taip pat sakė, kad turi galimybę sustiprinti imuninę sistemą.

6. Varnalėša

Iš varnalėšų šaknys naudojamos valgyti kaip šaknis daržovių ir lapai ir sėklos yra naudojamos kinų medicinoje. Vienas iš pagrindinių reikmėms skirtų varnalėša apie fitoterapija yra tai, kad yra manoma, kad būtų galima išvalyti kraują ir detox sistema. Varnalėšų šaknų aliejus, arba varnalėšų aliejaus, taip pat naudojamas kaip galvos odos ligoms gydyti.

7. Raudonėlis

Raudonėlis turi galingą antibakterinį ir antioksidacinių savybių, ir tai taip pat yra daug geležies, kalcio ir vitamino K. Tai gali būti pridėta prie daugelio patiekalų, įskaitant picos, omleto ir išmaišyti bulvytės, ar galite gauti koncentruotas nauda sveikatai raudonėlio iš raudonėlio aliejaus.

8. Krapų

Krapų buvo naudojamas nuo seniausių laikų kaip skrandžio sutrikimų, pavyzdžiui, viduriavimas ir rėmuo, ir daugelis žolelių yra vaistų naudą gynimo yra manoma, kyla iš jo didelio kiekio monoterpenų ir flavonoidų. Jūs taip pat galite gauti gerą dozę vitamino A iš krapų.

9. Šalavijas

Šalavijas turėjo reputaciją kaip gydymo žolė Kadangi viduramžiais ir jos vardas yra lotynų „išsaugoti“. Visai neseniai, tyrimai parodė, kad šalavijas gali pagerinti smegenų funkcionavimą ir net gali būti naudinga žmonėms, sergantiems Alzheimerio liga. Vieno tyrimo metu, kai išminčius ekstraktas buvo vartojamas žmonių, kuriems yra lengvas ar vidutinio sunkumo Alzheimerio liga, kad pacientams pagerėjo smegenų funkcijos.

10. Pipirmėtė

Pipirmėtė yra kita žolė, kurie buvo naudojami medicinoje šimtmečius ir, šiuo atveju, žolė buvo įrodyta, kad turėti galimybę sumažinti dirgliosios žarnos sindromo simptomus ir sumažinti pykinimą. Kaip ir daugelyje žolinius preparatus, iš pipirmėčių potenciją yra aliejaus, kad yra pateiktas per lapų. Įrodyta anti-pykinimas savybės pipirmėčių būti ypač veiksmingas nėščioms moterims, sergantiems ryte ligos.

load...