10 ženklų, kad neturite chemijos, kad taptumėte laiminga pora

Yra slaptas ingredientas sėkmingą santykius, kad žmonės vadina „chemija“. Nors niekas iš tikrųjų galite įdėti savo pirštu, kas sukelia chemija tarp dviejų žmonių, tai yra tai, kad tiesioginį ryšį su kitu žmogumi, pasitikėjimo jausmas jausmas, ir vienovės. Tai įmanoma, nors, kad žmonės galėtų įsimylėti ir sužinoti vėliau, kad tai chemija trūksta. Jei manote, kad jums patinka kas nors, bet turi atskirą jausmas, kad kažko trūksta, tai gali būti dėl to, kad chemija yra tiesiog ne ten. Čia yra dešimt požymiai, kad, galbūt, jūs neturite pakankamai chemija tapti tikrai laimingas pora.

1. Turite nepatogios tylos

Žmonės, kurie chemija tarp jų miežių net pastebėti pokalbio spragas, kad gali atsitikti kartais, ir jie tikrai niekada jaustis nepatogiai apie tai. Jei jums rasti sau, kuriems reikia užpildyti spragas pokalbį ir priversti pokalbį kartu, tai gali būti ženklas, kad tarp judviejų chemija nėra labai stiprus.

2. Jūs turite sunku suprasti vienas kitą

Ar jums kartais suabejoti jūsų partneris motyvus, ar sunku suprasti, kur jis tikrai ateina? Žmonės, kurie turi chemiją, atrodo, instinktyviai žino, ką tarpusavyje vidutinis ir kur jie yra tiekiamos iš. Jie supranta vienas kitą mąstymo procesus ir jie žino, ką kiekvienas kitas galvoja.

load...

3. Nėra telepatija

Nesvarbu, ar tai tikrai telepatija ar tiesiog Šis gilus supratimas, kad mes kalbame apie, žmonės su chemijos net nereikia žodžių, kartais bendrauti. Jie gali tiesiog pažvelgti vienas į kitą, ir jie žino, ką jų partneris galvoja. Jei kartais ėmėsi siurprizas tai, ką jūsų draugas galvoja, kad gali būti ženklas, kad jūs neturite labai giliai ryšį vienas su kitu.

4. Kai jūs žiūrite į jo akis, jūs neturite jaustis nieko ypatingo

Daug žmonių sako, kad pasakytumėte, jei yra chemija tarp žmonių, beje, kad jie žiūri vienas į kitą. Žiūrėdami į asmenį, su kuriuo galite pasidalinti giliai ryšį, jūs galite beveik fiziškai pajusti ryšį ir gausite drugelius savo pilvuko. Jei pažvelgti į savo partnerį toje pačioje atsitiktinis taip, kad jums pažvelgti ir visi kiti, tada tai ne chemija, kad mes kalbame apie.

5. Laikas užsitęs, kai esate kartu

Kai jums rasti sau žiūri į savo laikrodį ir nori ji eiti greičiau, tai yra gana akivaizdžiai rodo, kad kažko trūksta. Net jei yra kažkas per televiziją, kad jūs nenorite praleisti, net, kad nebūtų, kad norite eiti namo anksti, jei tikrai turėjo chemiją su savo partneriu.

6. Kreipdamiesi neateina natūraliai

Kreipdamiesi tik ateina natūraliai žmonėms, turintiems chemijos, o kartais jie net nežino, kad jie tai daro. Jie instinktyviai pasiekti kiekvieno kito vertus, pavyzdžiui, kai jie vaikščioti gatve. Jums nereikia galvoti apie tai liečia, kai turite didelį ryšį su kitu asmeniu, tai tiesiog atsitinka natūraliai.

7. Jūs nejaučiate, kad jūs tikrai žinote savo partnerį

Žmonės su chemijos šią keistą jausmą, kad jie pažįsta vieni kitus metus, net jei jie buvo tik pažintys tarpusavyje kelis mėnesius. Tai gali skambėti kaip iš klišė tiek, bet tai, nes nėra paslaptis tarp jų ir jie laisvai kalbėti apie savo praeitį.

8. Jūs bandote per sunku įtikti vienas kitą

Jei manote, kad turite stengtis įtikti savo partnerį, tai taip pat turėtų būti ženklas, kad jūs neturite pakankamai chemija tapti ilgalaikis, laimingas pora. Poros su chemijos žinau, ką vieni kitų pomėgius, ir malonus vienas kitą ateina natūraliai ir suteikia tiek daug malonumo į davėjas, nes ji prie imtuvo.

9. Jūs neturite jokių ateities planus kartu

Kitas ženklas, kad chemija yra tarp dviejų žmonių yra jaudulys, kad jie jaučiasi, kai jie daro planus savo ateities kartu. Jei manote, kad jūsų ateities planai yra už jus vienas ir turite ne jautė poreikį pasidalinti su savo partneriu, tai yra ženklas, kad jūs galite pamatyti ateitį be jo kaip atskira galimybė.

load...

10. Jūs vis dar turite abejonių jam

Jei turite chemija su kitu asmeniu, viskas tik atrodo, patenka į vietą, ir jūs turite jokių abejonių jam, ar savo ateitį kartu. Kiekvienas santykiai turi savo pakilimus ir nuopuolius, bet kai paspausite, taip, kad žmonės vadina chemija, turite neabejoja savo mintis, kad tai yra už jus žmogus.

load...