10 ženklų, kad esate laimingi, stiprūs ir nepažeisti santykiai

Vienas iš dalykų, daugelis iš mūsų ilgai gyvenime yra sveikas ir stiprus ryšys, kad yra tikrai paskutinis. Problema yra ta, kad santykiai nėra tiksliai lengva. Jie ateina ne rinkinio pavidalu, su surinkimo dalimis, kad jūs kartu sudėjus. Vietoj to, jie turi būti dirbo, puoselėjo ir abu partneriai turi suteikti jai jų visų.

Sėkmės ir nesėkmės ateina ir išeina, kaip ir argumentus. Ir nors yra tikrai ne nesveiko, lūžus santykių trūkumas ten, taip pat yra daug laimingų tie per daug. Norėdami sužinoti, kaip sveika jūsų santykiai tikrai yra, tegul pažvelgti 10 ženklų, kad esate laimingas, stiprus ir neperleidžiama santykių išvaizdą.

Jūs Gerbkite vienas kito asmeninę erdvę

Kaip pora, jūs akivaizdžiai ketina praleisti daug laiko kartu. Jūs miegoti kartu, prabusti kartu, valgyti pusryčius kartu, dušas kartu, imtis vaikšto kartu, o kartais net dirbti kartu.

load...

Tai bendrumo daug, ir tuo pačiu tai yra gražus, kiekvienas iš jūsų nėra reikia savo asmeninę erdvę. Bus laikas, kai jūsų partneris nori eiti golfas pats ir laikai, kai norite padaryti ką nors sau per daug. Pagarba vienas kitam, reiškia skirti vienas kitam erdvės, o ne pykti, kai vienas iš jūsų nori kažką daryti vieni.

Jūs Pasitikėkite vienas kitą

Bad santykiai pastatyti ant nepasitikėjimo. Jei jūsų partneris negali išeiti vakare, be jūsų šokinėja į automobilį jį sekti, jūs turite problemų. Ir jūs tikrai gavo išardomą santykius.

Geras ženklas, stiprus, laimingas santykių yra gebėjimas pasitikėti vienas kitą. Jūs pasitikite savo partneriu būti ištikimas jums, bet jūs taip pat pasitikėti jį su kitų dalykų taip pat. Tai gali būti bet kas, iš, kaip daryti dalykus jūs paprašykite jį visada yra jūsų pusėje, kai jums reikia jį. Jūs pasitikėti juo niekada let you down.

Tyla yra aukso

Kai buvo praleidimas, tyla buvo nepatogi.

Dabar, tai auksinė.

Galite ir sėdėti ir atsipalaiduoti po ilgos dienos darbe ir mėgautis filmą. Hush, tai yra geras tiek!

Jūs Kova Right Way

Draugauja, yra du būdai, kaip kovoti: tinkamas būdas ir neteisingą kelią.

load...

Neteisingas būdas kovoti su priemonėmis, norintiems laimėti visą laiką. Tai apie jus (ar jam) išleisti savo tašką visoje tokiu būdu, kad jūs tikrai nebus blogai. Jūs esate teisus apie tai ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai įsitikinkite, kad jie tai supranta.

Teisė būdas kovoti priemones klausytis ir suprasti kitą žmogų. Tai reiškia, sužinoti daugiau apie tai, kur jie yra tiekiamos iš ir gerbti jų nuomonę. Tai reiškia, pasiekti kompromisą. Tai nereiškia, kad radote šlovę, savanaudis ir laimėti.

Jūs galite kalbėti apie viską, kartu

Jei yra dalykai, kurie yra griežtai Užblokuotas tarp judviejų, galite turėti keletą problemų. Pavyzdžiui, jei jūs negalite pasikalbėti su savo partneriu apie savo baimes ir nerimą, ką tai sako apie jūsų santykių būklę? Ji sako, kad jis neturi daug ilgaamžiškumą.

Raktas į glaudžius ryšius, kad esate tiek galėtų viską aptarti kartu. Laimingas santykiai yra viena, kai jūs žinote, jūs galite kalbėti savo mintis be jausmas blogas apie tai, ir kur galite nurodyti dalykus su savo partneriu nesibaimindami, kad jis bus apversti. Jums reikia atvirumo ir sąžiningumo.

Jūs Pasidalinkite savo Draugai

Kai būsite santykius, ji gali būti sunku išlaikyti savo draugystę. Galų gale, dabar kažkaip turi tilpti matyti visus savo draugus į gyvenimą, kad dabar centre savo nauju partneriu.

Daro tai sudėtinga, bet svarbu, kad jūs pasidalinti savo draugus su jais. Jei esate asmuo, kuris nori pamatyti savo draugus be jūsų partneris vilkti tipo, tai įspėjamasis ženklas, kad ne viskas yra rožėmis klota su jūsų santykius. Turėtumėte galėti išeiti kartu su savo draugais ir savo, ir pareikšti savo socialines ratą į vieną ratą. Jei nenorite, kad jūsų partneris lūkuriuoti su draugais, ten gali būti priežastis, ir tai gali būti, kad jūs nepasitikite jį pakankamai.

Jūsų pagrindinės vertybės yra tos pačios

Jei esate šeimos orientuotą ir jis nėra net kaip ir šeimos samprata, galite turėti problemų su jūsų rankose. Taip pat, jei esate gyvūnų mylėtojas, ir jis gauna bruzdus aplink šunų ir kačių, ten bus problemų ilgalaikėje perspektyvoje.

Ženklas, kad esate laimingas santykius, kad jūsų pagrindinės vertybės ir gyvenimo tikslai yra tie patys. Jūs abu nori namą kartu, vaikai, gyvūnai ir pan. Arba tai gali būti priešingas, ir jūs abu norite keliauti po pasaulį ir gyventi be vaikų ir naminių gyvūnų atramų. Kokia ji yra, jūs abu reikia dainuoti iš to paties himną lape. Gali būti jokių problemų nėra, tačiau ji ateis.

Jūsų skatinkime vieni kitus

Geras ženklas, kad jūsų santykiai yra lūžio taško, kai jis jums pasakys, kad jis ketina mesti savo darbą, kad būtum kaip badauja menininkas, ir jums mesti vaza jo galvos, sakau jam „gauti realaus“.

Porų tvirti santykiai yra tie, kurie aktyviai skatinti vienas kitą padaryti geriau, ir sekti savo svajones. Jeigu jūsų santykiai yra uola, jums bus suteikta galimybė priimti sprendimus kartu, o ne tu sakai, kad jūs ketinate daryti vieną dalyką ir jį sakydamas: „Ne, jūs ne!“

Jums nereikia apsimesti tau patinka tai ką jis mėgsta

Galbūt, kai pirmą kartą gavo kartu, tu buvai visi norėtume, „O, tikrai, aš tiesiog myliu žaisti X-box.“ Jūs sakėte, kad tik suspėti savo interesus. Realybė, nors, yra tai, kad jums nepatinka viską, ką jis mėgsta. Ir dabar yra laikas jį žinoti.

Porų stiprios santykių neturite apsimesti jie turi tas pačias abipusius interesus. Gali – ir turėtų – būti skirtumų. Jei jums nepatinka žaisti X-box, jokių problemų; jis gali žaisti su juo, o jūs padaryti savo dalykas. Jūs abu laimingi su tokia situacija ir tai, kaip tai reiškė būti. Niekas neturėtų jaustis priversti turėti kažką daryti.

Jums nereikia sudaryti planus

Kai buvo praleidimas, ji buvo visa informacija apie priėmimo planus. Galbūt jūs nuėjo į kiną vieną savaitę ir pramogų parkas kitą.

Dabar, kad jūs esate stipri santykiams, nors, jums nereikia atlikti jokių planų. Vietoj to, įdomus ir pasitenkinimas yra tiesiog būti kartu. Galite tuščiąja eiga dieną atokiau ant sofos kartu, arba galite spontaniškai galvą ant nuotykius. Nesvarbu, ką jūs darote; visi, kad svarbu tai, kad jums tai padaryti kartu.

load...