10 yams nauda sveikatai

„Aš Yam, ką aš esu, ir tai, ką aš Yam!“ 

     – Popajus

Daug žmonių yra girdėję apie Batatai, bet tikrai ne visi gali atkreipti dėmesį į tai, ką Jam atrodo. Daugelis žmonių, be to, turi sunkumų, patvirtinantis, ar tai vaisiai, daržovių – arba visiškai mistinis maisto produktų, kurie niekada net tikrai egzistavo išskyrus vaikiškų knygų.

load...

Batatai yra labai reali, ir jie atrodo beveik lygiai taip pat kaip saldžiųjų bulvių. Batatai yra krakmolingos daržovės, kurios auginamos Afrikoje, Lotynų Amerikoje ir Azijoje prieš išvežant visame pasaulyje. Populiarus JAV ir Kanadoje, jie ne visai taip mylėjo Europoje, tačiau visa tai gali pakeisti kai jūs skaityti visus apie 10 naudą sveikatai šių skanus, lengvai virėjas daržovės. Pažiūrėkime!

Batatai yra geras Your Heart

Batatai yra puikus šaltinis vitamino B6, daug-reikia, bet sunkiai rasti vitamino, kuri padeda jums suskaidyti amino rūgštis žinomas kaip homocisteino kuri kenkia Jūsų kraujagyslių sienelių, retinimas jų – ir išleidimą jums labiau rizikuoja turintys širdies priepuolis.

Daugelis žmonių, kurie turi širdies priepuolių yra iš tiesų nustatyta, kad didesnį šio amino rūgšties, ir dėl šios priežasties ji visada gera idėja gauti kuo daugiau vitamino B6, kaip jūs galbūt galite.

Batatai yra geras virškinimas

Nevirškinimas yra vienas iš labiausiai paplitusių fizinių sutrikimų planetoje. Nors tai nėra gyvybei pavojinga, nevirškinimas gali padaryti mums jaustis nelaimingas, ir simptomai pilvo pūtimas, dujų ir kartais net šleikštulį.

Nevirškinimas, galite paspausti ypač sunku nėštumo, kuris yra, kodėl jums reikia pataisyti savo mitybą, įvedant daugiau sveikų krakmolai metu – pavyzdžiui, Batatai. Ir dėl šios oranžinės daržovės taip pat gausu maistinių skaidulų, jie taip pat gali sumažinti vidurių užkietėjimą.

Batatai gali sumažinti riziką susirgti vėžiu

Vėžio atvejų yra aukštyn ir aukštyn, nepaisant mokslininkų ir tyrėjų atlieka savo lygį geriausiai rasti būdų, kaip sustabdyti šį mirtiną ligą. Tačiau, nors tai lengva tiesiog laikykite savo rankas ir gyventi baimėje The Big C, tai daug našiau imtis prevencinių priemonių, kad iš tikrųjų gali sumažinti mūsų rizika susirgti mirtinai navikai.

Valgyti daugiau Batatai gali padėti, nes šios daržovės turi daug vitamino C, kuris gali apsaugoti savo organizmą nuo kenksmingų laisvųjų radikalų, kurie gali sukelti vėžį, skatinant oksidacinį stresą. Vėžiai, kurie yra susiję su oksidacinio streso apimti gerklės vėžio, burnos vėžį, skrandžio vėžio, storosios žarnos vėžio ir plaučių vėžio.

load...

Batatai gali kovoti senėjimo

Niekas nenori gauti vyresnio amžiaus, bet niekas taip pat nori atrodyti vyresni, kol mūsų laiko, nei. Tačiau visi per daug iš mūsų gyvena labai įtemptos gyvenimus, kurie sukelia tamsius ratilus po mūsų akis, reljefiniai skruostus, karklas odą ir smulkias linijas mūsų veidą. Ar yra kas nors, ką galime padaryti, kad sustabdyti tai? Na taip!

Kadangi Batatai yra įdaryti su vitaminu B6 ir karotino, jie gali spręsti senėjimo Aplombs. Jie gali pašalinti baisus raukšles, tamsius ratilus, smulkias raukšleles – ir daug daugiau.

Batatai yra geras Your Eyes

Mūsų akys pateikti mums ieško stiklo į pasaulį. Be gerai veikianti akis, mes prarasti vieną iš penkių mūsų pojūčių ir mūsų gyvenime pabrėžtinai patamsinti. Tam tikras užduotis tampa sunkiau ar net neįmanoma, pavyzdžiui, skaitymo ir rašymo ir mokosi, žiūri televizorių ir filmus, ir taip toliau.

Domina po jūsų akimis yra svarbus, ir jūs galite tai padaryti, valgyti tinkamą rūšių maisto produktų – įskaitant Batatai. Kadangi Batatai yra daug vitamino C, jie gali padėti savo akis stiprinant imuninę sistemą ir sumažinti geltonosios dėmės degeneracijos riziką. Geltonosios dėmės degeneracija yra žalingas Jūsų regėjimą ir net gali sukelti ilgalaikį apakimą.

Batatai gali padėti jums kontroliuoti savo svorį

Nors dieta FAD, kad yra sukurta siekiant padėti jums prarasti svorio ateis ir eiti, paprastas metodas „valgyti teisė maisto produktų“ niekada pasenti. Ir vienas iš dešinės maisto produktų, kurie yra būtini svoriui kontroliuoti yra Batatai.

Batatai yra pakrautas su ląstelienos, kuri padeda jums jaustis išsamesnis ilgiau. Todėl ji veikia kaip gražus pavakariai. Batatai taip pat gausu sudėtingų angliavandenių, kurie skaldo į cukrų, kad yra absorbuojamas palaipsniui jūsų kūno. Tai taip pat padeda jums jaustis patenkintas ilgiau.

Batatai geriau reguliuoti savo medžiagų apykaitos funkcijos

Sveika metabolizmas yra labai svarbu sveikas, gerai atlikti jums. Ir dėl to, Batatai yra prikimštas naudingų mineralų, jie yra puikus reguliuoti savo medžiagų apykaitos funkcijas.

Vienas iš jų geriausių vitaminų tai vitaminas A, kuris padidina jūsų odos, vizija, ir imunitetą.

Batatai yra geras savo smegenis

Kai žmonės kalba apie maisto, kuriame gausu kalio, jie paprastai kalbėti apie bananų. Bet Batatai taip pat gausu šiame pagrindinis mineralas, kuris padeda už reguliuoti savo smegenų nervų veiklą.

Laipsnis, kuriuo savo nervus veikti ir tapti azartiniai viskas priklauso nuo to, kiek kalio jūs maitinate savo smegenis. Kuo daugiau kalio turite, tuo geriau jūsų pažinimo funkcionavimą bus.

Batatai gali užkirsti kelią priešlaikinis gimdymas

Batatai, turi būti Super galinga tiesų, jei jie gali net badauti ne galimą priešlaikinį gimdymą! Priežastis, kodėl Batatai gali tai padaryti, nes jie pakraunami su geležies, pagrindinis mineralas, kad nėščios moterys turi vartoti daug ir daug.

Kodėl? Kadangi tai yra geležies trūkumas – be kitų dalykų -, kurie gali sukelti ankstyvą gimimo.

Valgykite daugiau Batatai, ir jūs turite daug daugiau galimybių turintys super sveiką kūdikį.

Batatai gali skatinti plaukų augimą

Yup, tai tiesa: Batatai net gali skatinti plaukų augimą. Ar yra kas nors, jie negali daryti ?!

Plaukų augimas yra svarbu moterims. Tai padeda mums nuolat ieško sveiki ir gražūs, ir tai didina mūsų jausmą savigarbos.

Ir dėl to, Batatai yra gausu beta karotino, jie fantastinis, ar Jūsų plaukai atrodo storas, blizgus – ir gražus. Jei neturite vartoti pakankamai beta karotino, jums gali būti paliktas su sausu ir negyvas plaukų, kad yra pilna pleiskanų.

load...