10 vyrų stereotipų, kuriuos turėtume nustoti tikėti

Moterys suserga ir pabodo serotipas ir klausos kaip jie visi priekabės, jie visi gandai ir jie visi patinka apsipirkti, bet vyrai taip pat gauti stereotipiškai tokiais būdais, kurie nesąžiningai ir ne visada teisinga. Mes, žmonės mėgsta bandyti Szufladkować žmones ir įdėti juos į lengvai atpažįstamų grupių, bet tiesa yra ta, kad mes visi esame skirtingi ir nė vienas iš mūsų tikrai gali tilpti tvarkingai į bet vieną kategoriją. Jei esate atsibodo būti klasifikuojami kaip tipiškas moterimi, tada atsarginių mintį vyrų ir galvoti apie šių dešimties vyrų stereotipai, kad mes visi turėtų nustoti tikėti.

1. Jie tik kada nors galvoti apie vieną dalyką

Tai tiesa, kad vaikinai manote apie mylėjimasis daug, bet tada taip daryti daug moterų taip pat. Vyrai tikrai nemanau, kad apie fizinio intymumo kiekvieną atbudimas sekundę dieną ir jie nemato moterys tik kaip sekso objektus arba. Ar jūs tikrai manote, kad vaikinas galvoja apie seksą, kai jis turi dantis ištrauktas moterų odontologą, ar yra išrautas už greičio viršijimą pagal moterų policijos pareigūnas? Mes abejoju.

2. Jie visi mėgsta sportą

Dar vienas populiariausių vyriškų stereotipų, kad mes visi turėtų nustoti tikėti, kad visi vyrai mėgsta futbolą. Vaikinai daug iš tikrųjų neturi žiūri sportą visais ir sporto bare išradimą interesas buvo blogiausia idėja kada nors iš vyrų daug. Ši idėja, kad vyrai myli sportą gyvens kai kurių vyrų save, bet tiesa yra ta, kad vyrai daug mieliau žiūrėti visai nieko televizijoje, o ne žiūrėti futbolo rungtynių.

load...

3. Jie niekada klausytis, ką moteris sako

Vyrų daug nori išgirsti, ką jūs turite sakyti ir gauti juos ramybėje, ir vyrai gali būti geriausias ir labiausiai Simpatinė klausytojai yra. Yra Blogi žmonės abiejų lyčių nors, kas dera, kai jie nėra tikrai domina pokalbio, bet galbūt moterys yra tiesiog geriau apsimestinai palūkanas?

4. Jie apgauti, nes pusę galimybę

Kitas vienas iš vyrų stereotipai, kad mes visi turėtų nustoti tikėti, kad visi vyrai yra sukčiai. Jei jūs kada nors buvo apgautas, tada jis gali būti lengvai patenka į galvojau, kad visi vaikinai yra sukčiai spąstus, ir jei jie nebuvo apgauti dar jie būtų, jei jie gavo galimybę. Yra daug žmonių pasaulyje, kurie buvo sužeistas per daug, ir sukčiavimas nėra vienintelis išsaugoti vyrų mūsų rūšies, kurią ilgą kelią.

5. Jie visada pasitikintis savimi

Dar vienas vyrų stereotipai yra tai, kad visi žmonės yra super pasitikintis savimi. Vyrai kenčia nuo nervų ir pasitikėjimo savimi stokos tik tiek, kiek, kaip moterys. Kaip ir daugelis vyrų stereotipais, tai vienas daužė į vyrų nuo mažens, nes jie yra mokomi nerodyti savo baimes, ašaros ir jausmus. Už fasado, nors ten gali būti labai drovus vyras slapstosi. Jei vaikinas kad jums tikrai patinka dar padaryti žingsnį, nemanykite, kad jis nemėgsta jus visi; jis gali būti tiesiog per drovus paklausti jus į pasimatymą.

6. Jie negali daryti jokių namų ruošos darbus

Yra vaikinai, kurie pasisekė ir persikėlė tiesiai iš tėvų namų ir į namus su mergina kuris paėmė ant visų už jį favoritai, kaip ir jo motina naudojamas daryti. Dauguma vaikinų, nors puikiai žino, kaip lyginti marškinius, nuvalykite patiekalus ir naudoti skalbimo mašiną. Žinai, ten taip pat yra vaikinų, kurie bus gana malonu apsimesti, kad jų nėra, jei jūs leiskite jiems išeiti su juo daug.

7. Jie yra įbauginti stipri moteris

Čia yra dar vienas iš populiariausių vyrų stereotipus: vyrai yra įbauginti stiprių moterų. Jei vaikinas nenori būti su sėkmingai, per pasitikintys ir slegiantis moteriai, tai yra labiausiai tikėtina, kad jis tiesiog neranda jai patrauklus ir nieko daryti su juo jaučiasi įbauginti. Valdingas žmonės abiejų lyčių yra gana nepatraukli, ir sako, kad kiti žmonės juos rasti bauginanti yra būtent tas dalykas, kurį būtų galima tikėtis iš šio žmogaus tipo.

8. Jie visi turime moters išskirti savo drabužius už juos

Mes visi susitiko vaikiną, kuris būtų dėvėti tą pačią porą džinsų dieną ir dieną, jei jie galėtų, bet jie tikrai ne visi, kad taip. Yra vaikinai, nors, kurie laimingai eiti apsipirkti su jumis ir tikriausiai daugiau laiko praleisti dizainerio parduotuvėse nei jūs!

9. Jie visi vaikai prie širdies

Geri vyrai prisiimti atsakomybę labai rimtai tiesų ir jie praranda savo vaikiškumo gana anksti gyvenime. Žinai, turite pripažinti, kad ji yra gana mielas, kai jie tegul, kad užaugo priekinio nusileisti kartais ir tada, taip, dauguma jų vis dar prisimena, kaip turi būti vaikas.

load...

10. Jie visi norėtume hang out su savo bičiuliais ir prisigerti

Iš pareigingą žmoną chastising vyrui, kuris atėjo namo vėlai ir girtas, vaizdo yra kitas stereotipinis vaizdas, kad tiesiog nėra tiesa visų vyrų. Vyrų daug nekenčiu prisigerti, nes jie žino, kad jie bus prarasti kontrolę. Ne visi vyrai nori praleisti laiką hanging out su savo draugais arba, jie mieliau grįžti namo į savo šeimą padoraus valandą ir blaivus, todėl jie gali eiti į darbą kitą dieną be galvos.

Kokie kiti Vyras stereotipai mes visi turėtų nustoti tikėti?

load...