10 unikalių, kūrybingų ir įdomių datų idėjų

Mes visi nusipelno šiek tiek prabanga vieną kartą, o ir kas geresnis būdas gali ten būti parodyti, kiek jums patinka jūsų partneris iki purslų šiek tiek pinigų ant Surprise Date. Mes nekalbame vyksta dideli McDonalds čia! Štai keletas, vieną kartą gyvenime, tikrai ypatingas datas, kad yra pagaminti prisiminti.

1. Sraigtasparnis važiavimo

Paimkite paukščio skrydžio vaizdas į miestą ar mieste, kur jūs gyvenate, ir pažiūrėtų į dangų privačioje sraigtasparnio važiuoti. Darbo skeltuvas, visi sau, yra toli nuo pigus, bet tai tikrai data, kad jums tiek prisiminti.

2. Samdyti privačių langelį koncerte

Jei romantiškas vakaras su kultūros bitų, galite pabandyti naktį operos, jūsų pačių privataus dėžutę. Suknelė jonų savo geriausių suknelė ir gauti savo vyro jo smokingas ir imtis grožio ir rafinuotumo renginio kartu.

load...

3. Paslidinėti savaitgalį

Užsakyti į išskirtinį slidinėjimo kurortas ir slidinėti kartu. Visada sniegas kažkur pasaulyje, ištisus metus. Taigi, pakuoti savo maišus, užsisakyti skrydį ir mėgautis romantišką savaitgalį kalnuose.

4. Dalytis SPA patirties

Prabangus SPA patirtis yra ne vienintelis išsaugoti moterų, vyrai gali džiaugtis juo per daug. Daugelis geriausių kurortų siūlo poroms savaitgaliais, todėl užsakyti save ir mėgautis lepus su masažai, sūkurinė vonia ir privačiais baseinais ar tiesiog atsipalaiduoti, bent dienos pabaigoje, kartu bare.

5. Savaitgalį Paryžiuje

Paryžius yra romantika sostinė pasaulyje ir turi kažką kiekvienam pora tipas patiks. Paimkite priešpiečius iš Eifelio bokšto viršaus, pažvelgti į Mona Liza Luvre išvaizdą ir tada pasivaikščioti Eliziejaus laukus, kaip saulė virš Paryžiaus. Tai puikus romantiškas pertrauka dviems.

6. Nuoma privačią jachtą

Ten, kur yra vandens galite rasti jachta samdyti. Paimkite vakaro kruizas aplink uostą ar išsinuomoti jachtą už savaitgalį. Galite samdyti juos visiškai įgula ir su visa maisto ir gėrimų įtraukti jums reikės romantišką vakarienę ant bangos.

7. Nardymas

Naršyti giliai mėlyna jūra, kartu ir atrasti visiškai naują pasaulį po bangos. Tai pati patirtis, tačiau, kai jis dalijasi su žmogumi, kurį myli, tai ypatinga nuotykių lobis.

8. Bauda valgomasis

Užsisakykite staliuką išskirtiniame restorane ir mėgautis prabangiau gyvenimo skonį. Jei tikrai norite stumti valtis, ieškoti Michelin žvaigždučių restoranų savo srityje ir padaryti jį tikrai ypatingas samdant limuziną į pick you up and drop jums ne prie durų. Jums gali būti trina pečius su turtinga ir garsi, todėl tikrai bus naktį prisiminti.

9. Nuoma privačią salą

Nekilnojamojo prabanga ir ramybės, kodėl gi ne išsinuomoti savo salą savaitgalį svečių? Jums reikės gana gilias kišenes, nors už du apie Nekera saloje, kuri yra įsikūrusi Mergelių salos naktį, ji bus nustatyti jums atgal kietas $ 58,000! Tačiau, tai tikrai bus įsimintina.

load...

10. Apsipirkti

Ne kiekvienas vaikinas idėja romantiškam pertraukos, bet apsipirkti į daugiau swanky prekybos vietas užsidegs daugumos Shopaholics akis. Padaryti tai tikrai ypatingas ir užsisakyti savaitgalį Londone, Paryžiuje ar net Dubajuje, tada galite pirkti till you drop ir praleisti vakarą į aukščiausios klasės restoraną, o į penkių žvaigždučių viešbutyje naktį.

Ar turite kokių nors kitų unikalių ir įdomių data idėjas švaistytis?

load...