10 unikalių būdų rasti datą (patarimai merginoms)

Jei jau vieno, o, bet jis jaučiasi tai buvo amžius, tada atėjo laikas, kad jūs išėjo ieškote datos! Nėra nieko blogo su yra vienas, tai jūs, todėl nereikia eiti medžioti, tiesiog todėl, kad jūs manote, kad turite, ar jūsų draugai nuolat stumia jus tai padaryti. Jei esate tikri, esate pasirengę, nors ir esate šiek tiek iš praktikos, tada jums gali tekti keletą patarimų apie tai, kur rasti savo galimą datą ir kaip gauti jį paklausti jus. Čia yra dešimt patarimų, kaip rasti, kad nepagaunamas datą.

1. Užgroti su nepažįstamu žmogumi

Pirmas žingsnis: pradėti kalbėti vaikinai! Tai gali skambėti šiek tiek paprastas, bet jūs galite gauti tiek surišti su nervais, nes jūs žinote, jūs ieškote dienos, kad jums vengia kalbėti visiems. Nemanau, kad kiekvienas susitikimas su žmogaus, kaip dienos potencialo, galvoti apie tai, kaip galimybę padaryti naują draugą. Kur jūs bebūtumėte, užkandinė, biblioteka ar stovint eilėje parduotuvėje, pasisveikinti su vaikinu, ir pradėti pokalbį. Jūs niekada nežinote,, kitas vyras pradėdami kalbėti galėtų būti kitas jūsų diena.

2. Prisijunkite prie kai kurių klubai

Pažinčių klubai yra ne tik vieta rasti datą, kaip apie šokių klasę, plaukimo klubas ar jogos klasę? Pasirinkti keletą klubų arba klases, kad tikrai jus domina ir tada, kai jūs darote patenkinti vaikiną ten, jums bus ne į gera pradžia su bendro intereso galite pasidalinti.

load...

3. Pažvelkite jam į prekybos centrą

Prekybos centro ar prekybos centruose yra iš tikrųjų daug vietų susitikti su žmonėmis, jei esate pasirengę kalbėtis su jais. Su trupučiu detektyvo darbą, tai lengva pastebėti vieną vaikinai per ką jie turi savo apsipirkti. Vaikinas, kuris turi sauskelnes savo pirkinių krepšelio greičiausiai nėra jūsų Geriausia, todėl surasti tą, kuris atrodo, kad jis perka maistą už vieną.

4. Vandens aušintuvo darbe

Jūs, žinoma, būtų ne pirmas žmogus, surado meilę biure, taip saugoti savo akis atidaryti vandens aušintuvu per daug. Tai taip paprasta pradėti pokalbį su kuo nors jums dirbti, net jei jūs neturite iš tikrųjų juos žinoti. Tai taip pat lengva išsiaiškinti, ką paskalos yra apie jį taip pat, prieš išvykdami į priekį ir pabandyti ir sugauti jį į vandens aušintuvas rytoj.

5. Eik į savo

Jei turite mėgstamą restoraną ar kavinę, tada nėra nieko sustabdyti jus einate valgį savo. Vienviečiai vaikinai pietauti vieni per daug, todėl galite arba laukti, kol jam padaryti žingsnį, arba padaryti pirmą žingsnį sau. Blogiausia, kad gali atsitikti taip, jūs gaunate iš kompanijos tiek už veining.

6. Pasivaikščiojimai parke

Paimkite reguliariai pasivaikščioti po parką tuo pačiu metu kiekvieną dieną ir jūs netrukus pradeda pastebėti, kad tie patys veidai ten kiekvieną dieną. Ji nebus ilgai prieš jums yra linksėdamas vienas su kitu, tada saying hi ir tada kitas dalykas jūs žinote, jums bus sėdi ant suoliuko kalbėti. Jei norite slaptą ginklą parke, tada pirkti šunį, nes šunų savininkai tiesiog myliu kalbėti vienas su kitu. Jei jūs nesate šunų mylėtojas, siūlome vaikščioti draugo šunį už juos. Šuo yra vienas iš geriausių ledlaužiai, kad yra.

7. Mesti savo vakarėlį namuose

Ar vakarėlį savo namuose ir pakviesti visus savo draugus. Įsitikinkite, kad jūs paprašykite pakviesti kai kurie iš jų draugų taip pat, ypač vieną jų! Kai jis jūsų šalis, galite nueiti iki bet ir pradėti kalbėti su jais be varžymasis ne visi, ir jums turėtų būti įvestas visiems, kurie ateina į jūsų šaliai.

8. Eikite į meno galerijų ir muziejų

Nesvarbu, ar esate meno mylėtojas, ar ne, meno galerija, ar muziejus, yra ideali vieta susitikti vieną vaikiną ir tai taip paprasta pradėti pokalbį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasakyti, kaip nuostabu parodą yra, ar net užduoti klausimą apie tai, ir tada jūs gaunate galimybę flirtuoti mažai. Kas žino, galbūt jums bus vaikščioti parodos likusios kartu ir tada eiti kavos po to?

9. Išbandykite ką nors ypatingo

Jei Jūs niekada bandė, skraidyklių, Alpinizmas, arba bet kokios kitos rūšies veiksmų supakuoti rūšies sporto, tai puikus būdas susipažinti su tinkamos ir labai tinkami jauni vyrai. Nesijaudinkite, kad jūs esate naujokas, nes tai ne problema. Ji nebus ilgai prieš kai galantiškas vyras ateina per skolinti jums pagalbos ranką.

load...

10. Savanorystė

Nėra labdaros organizacijoms, ieškantiems savanorių ir galimybių daryti savanorišką darbą trūkumas, ir jie būna įvairių formų rūšių. Tai gali būti padėti renovuoti istorinį paminklą, išvalyti vaikų žaidimų aikštelė, ar praleisti keletą valandų darbo labdaros parduotuvėje. Jis suteikia jums galimybę duoti kažką atgal, ir tai taip pat yra puiki galimybė susitikti su bendraminčiais vienviečiai vaikinai taip pat.

load...