10 trumpų citatų apie laimę kovoti su savo bliuzu

Kai jaučiatės mažas ir pasaulis atrodo tamsioje vietoje, galite rasti įkvėpimo į kitų žodžius ir kartais atneša šiek tiek šviesos į savo tamsiausią akimirką. Tamsios mintys tiesiog veisti daugiau tos pačios, todėl pašviesinti savo nuotaiką su šiais skvarbus kabučių apie laimę ir kovoti toli tas bliuzo:

1. „Laimė yra tarsi uogiene. Jūs negalite išplito net šiek tiek be getting kai apie save „, – Anonymous

Laimė yra infekcinės; nėra jokių abejonių apie tai. Taigi, jei esate jausmas mėlyna, išeiti ir rasti kai kurie laimingi žmonės, kad būtų arba, dar geriau, ką nors padaryti kitas asmuo laimingas, ir tai atspindi atgal į tave, į savo laimę.

2. „Laimė yra paslaptis grožio, nėra jokio grožio, be laimės“, – „Christian Dior

Nėra nieko gražesnio, nei šypsena ir net labiausiai stulbinančiai gražių moterų pasaulyje nebus atrodo patraukli be jo. Laimė savaime yra patraukli, todėl įdėti šypsena ir spinduliuoja tam tikrą džiaugsmą.

load...

3. „Laimė yra tada, kai tai, ką jūs manote, ką jūs sakote, ir ką jūs esate harmonijoje“. – Mahatma Gandhi

Liūdesys dažnai gali ateiti iš neryžtingumo, todėl, jei jūs negalite pamatyti, kaip susidoroti su sudėtingą situaciją, imtis Mahatma Gandhi patarimus, eiti su savo širdies ir likti ištikimi sau. Apsimeta, arba gulėti už kitų žmonių nuomonių labui, neduos jums laimės.

4. „Norėdami užpildyti valandų, kad yra laimė“ – Ralph Waldo Emerson

Amerikos eseistas ir poetas, Ralph Waldo Emerson, atrodo, tikrai nukentėjo vinis į galvą, kai Cituojant citata. Jei jaučiatės mėlyna, tada pats blogiausias dalykas, kurį galite padaryti, tai sėdėti ir perai ant jo. Bet tuščia ir neužimta protas bus tik, kad viskas atrodo blogiau.

5. „Laimė yra prasmė ir gyvenimo tikslas, visa tikslas ir pabaiga žmogaus egzistencijos“ – Aristotelis

Jei nenorite, kad jūsų laimė prioritetas, tada jums gali ne bet kada jį rasti. Laimingi žmonės pasirinko daryti dalykus, kurie daro jas laimingas, nesvarbu, ar tai jų darbo, jų pomėgius ar net jų santykius.

6. „Net laimingas gyvenimas gali būti ne be tamsos priemonę, o žodis laimingas prarastų savo prasmę, jei jis nebuvo Dažniausios liūdesio. Tai daug geriau imtis dalykų, kaip jie ateina kartu su kantrybe ir pusiausvyra „, – Carl Gustav Jung

Jūs niekada net nežino, kad laimė jaučiasi gerai, jei jūs niekada nebuvo patyręs liūdnas dienas. Jūs turite imtis blogų dienų, kartu su gera; tai, ką galima padaryti gerų puikus.

7. „Laimė susideda ne, turintys ką norite, bet nori, ką turite“, – Confucius

Kai jaučiatės nepatenkinti, nes jūs praradote kažką, tada ieškoti aplink jus ir būti dėkingi už tai, ką turite. Galite būti laimingas ir vis dar turėti viską, ką nori.

8. „Niekas tikrai rūpi, jei esate nelaimingas, todėl jums gali taip pat būti laimingas“, – Cynthia Nelms

Ši citata gali būti šiek tiek bukas ir iki taško, bet yra tiesos jame daug. Būdamas mėlyna tikrųjų nėra pasiekti viską, todėl jums gali taip pat pralinksminti. Bent jau laiminga padarys kiti žmonės nori būti aplink jus.

9. „Koks nuostabus gyvenimas Turėjau! Aš tik norėčiau, aš supratau, kad tai greičiau „, – Sidonie Gabrielle Colette

Kai atsigręžti į visų nuostabių dalykų, kad jūs turite padaryti ir laukiame visų nuostabių dalykų dar ateis, galite pradėti matyti, kad šiandienos problemos ir rūpesčiai yra ne visi, kad svarbu juk.

load...

10. „Dauguma žmonių yra maždaug tiek pat laimingas, kaip jie apsispręsti būti“, – Abraham Lincoln

Ir galutinis žodis Abraham Lincoln apibendrina tiesą apie laimę. Jei norite pradžiuginti save, tada jūs turite pradėti priimant sprendimą, kad jūs nenorite būti liūdna nebėra. Skamba per daug paprasta, kad būtų tiesa, bet jūs turite padaryti pradėti kažkur.

Kokie jūsų mėgstamiausi trumpi citatos apie laimę? Nedvejodami pasidalinti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...