10 tikrų dalykų, kuriuos reikia žinoti apie ilgalaikius santykius

Kai tai atradimas ir jaudulio jausmas, kad jūs gaunate pirmaisiais mėnesiais santykius pradeda mažėti, viskas pradeda gauti šiek tiek labiau atsipalaidavęs, ir easy going. Tai tada, kad jums reikia sužinoti, kaip jūs ketinate gyventi vieni su kitais ir dirbti kaip komanda. Meilės nemiršta, tik todėl, kad jūs buvote kartu tam tikrą laiką, bet ji pakeisti. Dabar, jūs turite elgtis su gyvenantis arti su kitu asmeniu realybės, ir kad yra savo įpročius, gerus ir blogus. Jei esate santykius, kad atrodo, kad jis truks, mes nenorime sugadinti akimirką jums, bet čia yra dešimt teisingi dalykai apie ilgalaikius santykius, kad jūs turite laukiame.

1. Jūs tampate dalis „poros klubo“

Kai jūs buvote per tam tikrą laiką santykiams, tampate bona fide „pora“ ir kad suteikia jums naryste „poros klubą“. Jūs pastebėsite, kad visi jūsų pakvietimai yra išrašyti judviejų, jūs pradėsite gauti naują draugų ratą, visi jie yra taip pat poros. Jei nėra susituokę dar, tada slėgis pradės montuoti jums padaryti, kad judėti per daug.

2. Jūs pradedate kalbėti savo gimtąja kalba

Bus laikas, kai jums rasti jums ir jūsų partneris kalbame, bet niekas kitas neturi clue, ką jūs kalbate apie. Jūs pasidalino tiek daug dalykų, kartu, kad jūs turite slaptą juokauja, kad niekas kitas gaus, ir jums bus kalbėti apie dalykus, kurie tik judviejų nieko žinoti apie.

load...

3. Jūs sustabdyti snuggling lovoje kiekvieną naktį

Snuggling lovoje kartu yra gražus, bet tai ne ilgai prieš jums suprasti, kad jūsų erdvė ir geras miegas yra gražus taip pat. Jūs pastebėsite, kad jūs abu turite savo puses lovos ir jūs iš tikrųjų tapo gana teritorinė apie tai.

4. Jūs nustoti nerimauti priėmimo garsų vonioje

Tai ne ilgai prieš jums suprasti, kad jūs negalite daryti tai, ką gamta skirtas jums padaryti kiekvieną rytą slaptu režimu amžinai. Jūs tiek atsipalaiduoti daugiau apie savo organizmo funkcijų, kai jūs suprantate, kad esate tiek tas pats. Kitas žingsnis po to, yra tai, kad jums nereikia net nerimauti uždaryti duris.

5. Jūs sužinosite, kad atostogos yra ne atostogos be argumentų

Jūs taip pat sužinosite, kad ilgalaikis poros negali imtis atostogas be bent vieną tikrai gerą kovą. Tai pora tradicija, todėl gyventi su juo! Neišvengiamai, jūs pamiršote pakuoti kažką svarbaus, ar jis bus pastatyti automobilį dešimt mylių nuo oro uosto terminalo, todėl ji nėra subraižyti. Visada bus kažkas, kuris nustato išjungti kasmetines atostogas kovą.

6. Anyta gauti šiek tiek pernelyg patogiai Apie ateina apvalios

Kai jūs turite pasiekti ilgalaikių pora statusą, jūs taip pat turite atvėrė duris į in-įstatymai; pažodžiui. Ne tik jie pradeda gyventi šiek tiek ilgiau su jumis, jie taip pat pradės ateiti ir aplankyti kai jie buvo „artimųjų“. Nesvarbu, kad jums buvo tik apie savo kelią iš kažkur; Jūs ką tik turiu pasakyti: „! Kaip miela tave matyti“

7. Kiekvienas nori žinoti, kaip jūsų partneris yra

Ilgalaikių partnerių, atrodo, turėtų būti vienas kito kišenės, dieną ir naktį, todėl, jei įjungsite kažkur be jūsų, visi žmonės bus įdomu, ką jis daro, ir jei jis yra OK. Jūsų bus paprašyta tiek daug kartų, kaip jūsų partneris daro, ką jis buvo iki ir kaip jis buvo išlaikyti, jums bus pagunda šaukti: „! Kodėl gi ne jums skambinti jam ir paklausk savęs“

8. Romantiškas dovanos tapti praktiškesnė

Ilgalaikių partnerių daugiau galvoti apie praktiškumą ir dovanų naudingumą. Jums nebus galvoju tiek daug apie tai, ar jis mylės savo dovaną, bet ar jis bus jį naudoti ir, jei jis truks ilgai. Jūs pajusite tik pats apie dovanas, kad jis perka jums taip pat. Jūs vis dar myli gėles jis nusipirko už savo gimtadienį, tačiau jie trunka tik kelias dienas. Galų gale, jums bus gauti į tiesiog klausia vienas kito, ko norite dovana įpročio, nes tai daug labiau praktinis būdas daryti dalykus.

9. Jūs žinosite viską apie vieni kitų gėdingai medicinos klausimais

Ten tikrai nėra paslaptis tarp ilgalaikių partnerių ir kurie apima visus įvairių medicinos klausimus, kurie bus apkarpyti per ilgalaikius santykius. Jūs negalite pabandyti ir paslėpti, kad didžiulis Varėna kuri sukūrė ant nugaros, jums bus prašydami pažvelgti į jį!

load...

10. Jūs išmoksite meilės dalykų apie savo partneriu, kad kiti žmonės būtų tiesiog rasti keistai

Žmonės ilgalaikiams santykiams iš tikrųjų pamilti į keisčiausius dalykus apie savo partneriais. Jo keista rytą ritualas, kuris negali būti keičiamos, keista garsų jis daro, kai jis svajoja ir erzina būdas, kad jis chomps ant jo bulvių traškučiai. Jie visi, keistai, tampa tai, kas jums patinka apie jį ir tai, kad jūs norite praleisti, jeigu jis nebuvo aplink.

load...