10 sveikų maisto produktų, kurie suteiks jums nepriekaištingos odos

Visos moterys nori roko gražus, sveiką odą ir kūną, kad bus gauti vyrai pažvelgti į juos du kartus. Atsakymas į tai yra gera gyvenimo būdas, nuoseklus pratybų ir turintys sveiką maistą valgyti.

10 sveiko maisto valgyti, kad jums Flawless Skin:

1. Lašišų 

load...

Atsižvelgdama gražią odą reikia ne tik taikant įvairius losjonai ir kremai, bet jūs taip pat gali turėti nepriekaištingą odą maitinti savo kūną sveiką maistą. Vienas iš tokių maistas yra laukinė lašiša, kad vaidina svarbų vaidmenį išlaikant odą lygi ir švelni, ji taip pat sumažina dėl žvynuota oda ir spuogai išvaizda galimybes.

2. Saldžiosios bulvės ir morkos

Iš visų sveikų maisto produktų valgyti saldžiųjų bulvių, taip pat mėgstamas, nes ji daro odą gražus ir minkštas jo vitamino A kiekis, bet jei ne tai, kad į bulves, galite pabandyti morkos, nes ji turi panašų poveikį.

3. Arbūzai ir mangai

Karotenoidai, kurios galima rasti sultingų arbūzų ir mangai, padeda apsaugoti odą nuo saulės nudegimo, todėl valgyti šių skanių dovanų gamtos gali padėti jums pasiekti sveiką ir nepriekaištingą ieškote odą ne kartą.

4. Austrės

Be to, šiek tiek jūros gėrybių kartą, o, jei tu nori turėti gražus ieškote odos, spalvingas nagus ir sveikas spynos; austrės, pavyzdžiui, yra labai didelis cinko, kuris leidžia galvos odą ir plaukus sveikus (faktiškai, austrės turi aukštąjį turinį cinko vienai porcijai, nei bet kuris kitas maisto).

load...

5. Vitaminas C turtingą maistą (kivių, greipfrutų ir apelsinų)

Tarp sveiko maisto valgyti yra tie, su dideliu kiekiu vitamino C – kivių, greipfrutų ir apelsinų, kurie padeda stimuliuoti kolageno sintezę ir, kaip tikriausiai žinote, kolageno lėtina raukšlių atsiradimą ir neleidžia savo odą nuo vis sausas.

6. Peppers „

Dar vienas su sveika vitamino C ir gali pagreitinti vienas metabolizmas čili pipirai, ji taip pat yra kapsaicino – Veiklioji sudedamoji dalis, kuri skatina gražią odą, apsaugo ją nuo pažeidimų.

7. Juodasis šokoladas

Jei manote, kad tamsus šokoladas leis jums riebalų, tada jūs klystate. Tai iš tikrųjų padeda jums pasiekti minkštesnę bei sveikesnę odą, dėl savo aukšto lygio kakavos flavanolų; kad eiti į priekį ir mėgautis keletą gabaliukus tos skanus malonumas.

8. Jogurtas

Tie, kurie nemėgsta jogurtą, kad daug tikriausiai patinka, kai jie sužinojo, kad jis padeda jums gauti nepriekaištingą odą ne laiku, taip pat formuoti tobulą Talėja. 😉

9. Veržlės ir migdolų

Gražią odą galima pasiekti snacking dėl kai kurių riešutų ir migdolų, nes jie turi didelį vitamino E, apsaugo odą nuo žalos aplinkai ir užkirsti kelią įvairiems odos sudirginimus ir paūmėjimą.

10. Špinatai

Galiausiai, ir jūs tikriausiai tikisi, kad tai bus dalis sąrašo, yra valgyti pakankamą kiekį žalios ir lapinės daržovės. Rankų ant arugula ir špinatais, nes jie yra daug antioksidantų, kad jums be defektų ir padėti jums pasiekti, kad spinduliavimo ir nepriekaištingą odą nori. Aš myliu špinatų kokteilius; ne tik jis gali būti labai skanu, jei padaryta su stačiu ingredientų, bet taip pat (ir svarbiausia) – tai vitaminas sprogimas!

Valgyti ir gauti pagražinti su įvairių sveikų maisto produktų. Valgyti sveiką ir gerti daug vandens, padės jums pasiekti, kad nepriekaištinga ir gražią odą jūs visada svajojo.

Tikiuosi, jums rasti šią sveiko maisto naudingų sąrašą.

Kokie kiti sveiki maisto produktai jums patinka valgyti, siekiant gauti nepriekaištingą ir gražią odą?

Nedvejodami pasidalinti savo mintimis į žemiau esančią komentarų skiltyje.

load...