10 svarbių priežasčių turėti reguliariai vieną laiką

Kai kurie žmonės jums pasakys, kad vienatvė yra Šėtono vaikų žaidimo aikštelė. Ir nors tai tiesa, kad vien per daug laiko su savo mintimis gali padaryti jums jaustis nerimas ar depresija, išleisti trumpą laiką patys dabar ir tada labai svarbu geriau, daugiau Domu ir produktyvaus gyvenimo.

Renesanso genijus Leonardo da Vinci žinojo puikiai, kad tai buvo svarbu, kad jis praleido laikotarpius atskirai. Tokiu būdu suteikė jam galimybę dirbti savo mintis ir sugalvoti naujų idėjų. Pagalvokite apie tai: Kai jūs sugalvoti su savo geriausiais idėjų? O jūs savo, arba kai esate apsuptas kitų žmonių?

Deja, mūsų tvarkaraščiai yra tiek uogienė-supakuotas 2017, kad mes sunku atsiplėšti nuo pasiūlymo dėl tiek minios. Bet jei jūs pradeda stebėtis, kokį poveikį tai daro savo gyvenimą, čia yra 10 svarbių priežasčių turi reguliariai vien laiką.

load...

Vien laikas leidžia jums atsipalaiduoti

2017, mes visi užsiėmęs nei bet kada. Jei mes ne darbe, mes salėje. Jei mes ne ten, mes matome draugų. Jei mes ne ten, mes padėti mama ir tėtis perkelti namą. Ir taip toliau.

Nuolat pagal poreikį gali jus jūsų pirštai, bet tai nėra gerai dėl savo proto. Tyrimai parodė, kad mes toli mieliau būtų efektyvesnis, produktyvus ir pasiekti geresnių rezultatų, jeigu mes time-out dabar ir tada atsipalaiduoti.

Įkrauti savo baterijas svarbu išlaikyti savo energijos lygį į viršų. Pašalinti save nuo triukšmo reguliariai, siekiant išlaikyti jūsų protas sutelktas.

Vien Laikas Mažina slėgis

Kai esate aplink kitų žmonių, visada yra keletas slėgio rūšiuoti.

Jei esate darbe, yra spaudimas atitikti tikslus.

Jei kabinti su draugais bare, yra spaudimas turi būti bendraujantis.

Ir taip toliau. Bet kai jūs praleisti laiką sau, visa tai spaudimas yra išjungtas. Jūs galite dirbti savo greičiu ir daryti ką norite.

load...

Jūs išmokti būti mažiau priklausomas nuo kitų

Daugelis iš mūsų pasikliauti kitais žmonėmis daryti stuff. Jei mes iškviesti draugui ir paprašykite jų, jei jie nori eiti į parduotuves, esame nusivylę, kai jie sako, kad jie negali padaryti.

Tiesą sakant, mes taip nusivylęs, kad mes likti, taip pat.

Kai jūs praleisti laiką vieni, jūs suprasite, kad jums nereikia kitų žmonių, kad jums malonu. Jūs galite rasti savo laimę būdami nepriklausomi.

Vien laikas padeda jums rasti savo balso

Kai jūs hanging out su grupe, tai būtų darbe arba savo socialiniame gyvenime, jūs turite polinkį eiti su srauto ir sekti savo nuomonę.

Tai tas pats, ar esate dalis politinio judėjimo ar sporto klube. Jūs esate dalis kolektyvo. Jūs nesate asmuo.

Kai šiek tiek laiko iš praleisti patys, galite rasti savo balso.

Vien Laikas Leidžia jums gauti daugiau nuveikti

Ar yra dalykų, kuriuos jau nori gauti padaryti tam tikrą laiką dabar, bet tiesiog neturėjau laiko, nes jūs buvę taip užsiėmę su kitais žmonėmis? Praleisti laiką patys suteikia Jums puikią progą pasivyti šių projektų.

Išlaidos vien laiką suteikia jums galimybę padaryti darbų sąrašą ir dirbti per jį greičiu. Gali būti keletas favoritai jūs tikrai norite padaryti, bet kai ten niekas aplink atitraukti jus, jūs galite gauti juos padaryti ir tada pereiti.

Gyvenimas bus paprastesnė

Gyvenimas nebuvo skirtas būti sudėtinga, tačiau mes visi padarė tai padaryti.

Išleisti vien tam tikrą laiką bus jums priminti, kad gyvenimas gali būti paprasta, jei mes leidžiame ją. Gyvenimas neturi būti gyveno milijoną mylių per valandą. Ji neturi būti traktuojama kaip rasės ar konkurencija, kai asmuo, kuris daro didžiausią stuff laimi.

Paprasta, gali būti gražus.

Vien Laikas Atpalaiduoja Jums

Jei jau jaučiasi įsitempę ir irzlus paskutiniu, nes žmonės erzina jus, jums gali tekti iš vienatvės tiek.

Vien kartą nukelia nuo socialinės arenoje, o, kad būtų galima nusiraminti ir permąstyti dalykus. Likęs teatre konfliktų visą laiką gali vairuoti bet kas aplink lenkimo, todėl gerai praleisti laiką tik ir įgyti naują požiūrį į pasaulį.

Ir, ei, jis sustos mus nuo normalaus viešojo žlugimui!

Vien Laikas Leidžia You Think giliai

Manau, kad mano labai produktyvus ir išmintingiausias mintys iš manęs, kai aš vaikšto vieni. Aš tikrai ne moneta išminčių mintis, kai aš praleisti savo laiką aplink kitų žmonių!

Jei jūs turite projektą, kurį tikrai norėčiau dirbti, pavyzdžiui, meno kūrinio ar romano, praleisti šiek tiek laiko atskirai padės jums pasiekti savo sąmonės proto, kur gilūs ir kūrybinės mintys melas. Galite bakstelėti tik į šią magijos gerai, kai esate patys.

Alone Times „padeda jūsų santykius

Kai jūs nuolat leisti laiką su kitais žmonėmis, sunku atskirti liaudies. Jūs gana daug hang out su visiems ir kiekvienam, nes nesate tiksliai nežinote, ko norite iš gyvenimo. Jūs esate socialinės chameleonas, kas turi žaisti su visais.

Kai jūs praleisti laiką patys, jūs gaunate galimybę žengti žingsnį atgal ir įvertinti savo santykius. Jūs gaunate geresnį supratimą apie tai, kas iš tikrųjų esate, ir kas jūs norite pakabinti aplink su. Gal ateis suvokimas, kad kai kurie iš jūsų draugų tiesiog nėra jums tinka.

Jūs vis dar galėsite smagiai!

Bijau, kad praleisti laiką sau reiškia, kad jūs turėsite mažiau įdomus?

Negerai.

Ėjimas į sau filmus gali būti varginantis procesas ne pirmas, bet jūs vis dar naudojasi filmą. Ar jums tikrai reikia ir pažįstamiems jūsų pusės, kad juoktis komedija ar pajusti nežinia iš trileris? Žinoma ne!

Be to, vyksta apsipirkti yra lygiai taip pat smagu. Tik šį kartą galite eiti į visas parduotuves norite eiti į ir išvengti tuos, kurie jums nepatinka, kurie jūsų draugai mėgsta.

load...