10 svarbių paslapčių, kurias jūsų vyras nori žinoti

Ar jūs kada nors susimąstėte, ką jūsų vyras galvoja, kai jūs sugauti jį spoksoti ne į kosmosą su keistai laisvos išvaizdą ant jo veido? Na, nesijaudinkite, jis tiesiog galvoti apie nieką, nes vyrai gali padaryti. Ir tai tik vienas iš dalykų, kad jis nori jums suprantama apie jį ir čia yra dešimt daugiau:

1. Jis priima savo įsipareigojimus jums labai rimtai

Jis galėjo užtruko ilgiau, nei jums pasiekti, kad atsakingi etapą, tačiau jis padarė jį, jis ketina imtis, kad labai rimtai. Daugumai vyrų, kai jie jau padarė savo mintis ne, kad esate už juos mergina, tai ji, priimtas sprendimas ir jie bus klijuoti su juo.

2. Intymūs santykiai yra ne tik miegamasis pratybos

Netikiu visą stereotipinį šiukšles apie vyrų nesiima intymumo rimtai. Su vyru, sveikas intymumas stabilioje santykius yra labai svarbus ir prasmingas aktas, o ne tik geismo aktas. Tiesiog todėl, kad jis gali kalbėti ir juokauti apie „kūniškumo“ į ekspromtu būdu su draugais nereiškia, kad jis galvoja apie intymumą su jumis taip pat.

load...

3. Jis norėtų jums šiek tiek iniciatyvos 

Kitas stereotipinis vaizdas žmogus yra tas, kad jis visada daro žingsnį ir jūs esate vienas su galvos! Taigi, tai jam malonę, duok savo ego postūmį ir būti viena inicijuoti intymumo. Jis tikrai nori, kad jūs, bet jis tikriausiai per drovus pasakyti.

4. Jis parodo savo meilę per savo veiksmus

Kai kurie vyrai mano, kad tai tikrai sunku išreikšti savo emocijas, o ne jį rasti lengva pasakyti „Aš tave myliu“. Vietoj to, jie rodo savo meilę per dalykų, kad jie padaryti už jus. Jei jis bando kurti geresnį pasaulį už jus, tada tai jo būdas pasakyti „Aš tave myliu“.

5. Jis turi būti laikomasi ir žavisi

Vyrai susieti pagarbą su meile labai daug ir jie nori būti gerbiami savo partneriu. Parodykite savo vyro, kad jūs gerbti jį kaip asmenį, teikėjo ir gynėjas, ir jis niekada klausimą savo meilę jam.

6. Jis turi savo erdvę

Jis mėgsta būti su jumis, bet jis turi savo laiką sau taip pat. Leiskite jam laiko savo pomėgius ir žaidimuose, jie yra svarbūs jo, kaip gauti šiek tiek laiko sau yra taip pat svarbu jums.

7. Jis tave myli ir priima tave kaip tu

Patikėkite jį, kai jis sako, kad jam patinka jums, kaip jūs esate, nes jis reiškia, kad ji. Merginos patinka pakeisti savo plaukus, pabandykite naują makiažas ir pirkti naujus drabužius, bet vaikinai myli savo merginas tik už tai kas jie yra.

8. Jis nori pamatyti jums pavyks

Vyrai myli moteris, kurios gali pereiti tik jis vienas, kartais ir pasiekti dalykų gyvenime. Jis myli ją, kai jūs patenkinti iššūkis galvomis, ir jūs laimėti, nes tai daro jus laimingą. Jis taip pat patinka, jei leisite jam padėti jums laimėti.

9. Vyrai gauti užkliuvę greičiau

Moterys eiti į nepasitenkinimą ir apmaudą kiek ilgiau, nei vyrai. Daugumai vyrų, kai argumentas yra baigtas, tai baigtas, todėl nemanau, kad jūsų vyras nesiėmė rimtai, ką jis turi. Vyrai yra tik sugebėjo pereiti nuo neigiamų situacijų greičiau, nei moterys.

load...

10. Vyrai nedaryk subtilus

Jei norite ką nors padaryti, tada paprašykite! Nr subtilių užuominų suma bus gauti žinią, nes vyrai tiesiog negali pasiimti subtilybes, kaip moterys. Ją vadina moterų intuicija, ar tai, ką norite, bet vyrai neturite. Jūs turite būti tiesioginis ir taškas, jei norite gauti savo žinią per.

Ar yra keletas kitų dalykų, kad vyrai nori moterys žinoti?

Jauskitės laisvai dalintis savo mintimis ir santykių patarimus žemiau komentarą skyriuje.

load...