10 svarbių dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš pradėdamas platinos blondinę

Yra smėlio blond, Aukso šviesūs ir tada, ten yra platinos šviesiaplaukė. Kai jūs einate į platinos blondinės, ir jūs niekada padaryti anksčiau, yra keletas dalykų, kad jums reikia žinoti apie tai, kaip rūpintis savo plaukais, ir ko tikėtis iš savo naują šviesiaplaukė išvaizdą. Jei pagaliau dirbo iki drąsą imtis šuolis į platinos blondinės, tada skaityti šiuos dešimt svarbių dalykų žinoti prieš einant platinos šviesiaplaukė.

1. Jums gali tekti pakeisti savo garderobą

Platina blondinė plaukai gali būti stulbinantis, todėl ji turi būti šou žvaigždė. Šviesūs plaukai atrodo geriausiai vienspalvis komplektus kaip pilka, juoda ir bordo. Paprasta spalvos leis jūsų plaukai išsiskiria daugiau ir kad ji atrodo classier.

2. Priprasti prie šaknų

Su platinos šviesiaplaukė, jūsų šaknys ketiname parodyti maždaug nuo dviejų iki trijų savaičių ir ji gali būti sunku suspėti su visais, kad re-neliesti. Tamsios maršrutai prašmatnus nors, todėl išmokti juos mylėti ir nepanikuokite, kai jie rodomi.

load...

3. Negalima plauti plaukus prieš balinimo

Naudojami padaryti savo plaukų platinos šviesiaplaukė chemikalai yra labai galingas ir geriausias būdas apsaugoti savo galvos yra ne plauti plaukus per keletą dienų prieš jums baliklio ją. Tai taip pat padeda apsaugoti plaukus ir nustos tai nuo išdžiūvimo per daug.

4. Jūs tikriausiai turite pakeisti visą savo makiažą per

Priklausomai nuo plaukų spalvą, kad esate besikeičiančios nuo, tai visai tikėtina, kad jums teks pakeisti visas savo makiažo spalvas taip pat. Jūs galite, pavyzdžiui, nori eiti lengvesni su įdegiu ir subtilesnė su akių makiažas.

5. Eikite į saloną pirmą kartą jūs einate platinos šviesiaplaukė

Patartina, kad jūs gaunate savo pirmą platinos šviesiaplaukė dažymas padaryta profesionaliai. Jie galės jums patarti, kiek baliklio jūsų plaukai reikės ir jie bus rekomenduoti jums tinkamus toneriai naudoti.

6. Trumpi plaukai gali atrodyti geriau

Trumpesnis platinos šviesiaplaukė plaukai gali atrodyti classier, nei labai ilgą platinos šviesius plaukus ir tai taip pat daug lengviau rūpintis per daug. Bus mažiau sausų plaukų nerimauti ir mažiau apipjaustyti reikia jį laikyti visą ieško didelis.

7. Pirkimas į daug sidabro šampūnas ir plaukų kaukės

Išlaikyti platinos plaukus ieško didelis, jums reikės daug kondicionieriaus ir reguliariai Plaukų kaukė gydymo, nes balinimas išdžiūsta natūralių aliejų plaukus. Jūs taip pat reikia šiek tiek sidabro šampūnas išlaikyti spalva ieško Pasakų.

8. Venkite pernelyg daug šilumos plaukus

Nes jūsų plaukai bus linkę išsausėti lengvai, tai geriausia nenaudoti stiliaus įrankiai pernelyg dažnai. Jei galite, tiesiog tegul jūsų plaukai išdžiūti natūraliai ir jei jūs darote naudoti šildomos įrankiai, išlaikyti šilumą pasuko žemyn iki minimumo, kad nesugadintumėte savo plaukus.

9. Neikite pigiai balinimo produktų

Tai vieną kartą, kai dirbama į biudžetą nebus tokia puiki idėja. Jei jūs ketinate balinimo plaukus namuose, tada pirkti kokybiškus produktus tai padaryti su. Jie bus mažiau tikėtina, kad pakenkti jūsų plaukai ir jūsų plaukai atrodys daug geriau per daug.

load...

10. Platina blondinė yra ne silpną širdį!

Tai ne tik jums, kad turės pasirengti matau save pirmą kartą platinos šviesiaplaukė šoko; tai visi jūsų draugai ir šeima per. Platina blondinė plaukai gali padaryti jūsų veido atrodo tikrai skiriasi, o kaip iš tiesų, ne visi ruošiasi patiks; Taip pat, būti pasirengę daug dėmesio iš vyrų! Jei turite pasitikėjimo traukti ją išjungti, nors, tada kiti netrukus pripranta idėja taip pat.

Ar jūs kada nors bandė eiti platinos šviesiaplaukė?

Likti gražus ir laimingas!

load...