10 super naudingų pirmosios dienos patarimų merginoms

Pirmoji diena yra tikrai įdomus, tačiau jis taip pat tikrai nervinantis. Jūs norite padaryti įspūdį vaikinas, ir jūs tikrai nenorite varžyti save.

Dalykas su pirmos dienos yra, kad jūs tik tikrai gauti vieną šansą jam įspūdį. Jei netvarka dalykų, iki pirmą dieną, paprastai yra ne antra tikimybė.

Nemeluosiu – aš jau ant daugelio pirmųjų pasimatymų praeityje. Nors kai kurie nepaliko manęs jausmas koreguoto nes, kaip blogai jie buvo, kiti buvę tikrai nuostabūs patyrimai. Ir tai mano tikėjimas, kad jums nebus ace per pirmąjį pasimatymą be patarimų tiek iš senesnės galvos kas ten buvo daug kartų anksčiau. Taigi jums padėti, tegul pažvelgti 10 Super naudingų pirmąjį pasimatymą patarimai merginoms.

load...

Būk pozityvus!

Įsivaizduokite gauti super excited dėl per pirmąjį pasimatymą, tik, kad jūsų dvasia žuvo, nes kitas asmuo yra super neigiamas? Tai nėra gerai. Jei norite, kad ši data bus gerai, jums reikia pareikšti savo teigiamą asmenybę ir šypsena su jumis.

Venkite neigiamų, rimtų temų. Laikykite savo Pašnekovas šviesą ir humoro. Siūlyti optimistiškai požiūris į gyvenimą ir parodyti, kad esate labai smagu, kad aplink.

Kalbėti!

Vaikinai nemėgsta šiol pushovers. Jie nori jums kalbėti savo mintis ir pasakykite jiems, jei jūs nesutinkate su kažkuo. Ir kai jis ateina aptarti kai pirmoji data yra įvyks, tai tikrai svarbu, kad jūs turite savo nuomonę. Priešingu atveju, galite lengvai baigtis kažkur, kad leidžia jaustis nepatogiai, todėl paskambina jums iš jūsų Stride.

Jei jis planavo pirkti už Steakhouse vakarą, bet nesate pernelyg mėgsta mėsą, įsitikinkite, kad jūs pasakykite jam. Taip pat, jei jis siūlo barai ir galbūt klubą, tačiau norite, o kad viskas būtų santūri su kava, svarbu, kad jūs turite savo nuomonę.

Pripažinti Kai Your Brain nenustoja Jums

Jis visada nepatogu, kai mes sakome kažką per pirmąjį pasimatymą, kad mes iš karto apgailestauju. Bet mes padaryti klausimais blogiau, kai mes grįžtame namo nesprendžiant klaidą. Kai namuose, visi mes galime padaryti, tai apgailestauju, ką mes pasakėme.

„Kodėl aš sakau, kad? Jis niekada paskambins man atgal dabar! „

Vietoj grįžta namo su daug neapibrėžtumų, užgniaužti šią problemą bud karto, priimant, kad jūsų smegenys nesugebėjo jus trumpam, ir jūs jį atgal. Jis bus gerbia jūsų sąžiningumo ir nuolankumo.

load...

Dėvėti ką nors Patogus

Tai dar vienas geros pirmos dienos patarimų. Mėgautis save ir puikių per pirmąjį pasimatymą visuomet lengviau, jei jums jaustis patogiai. Taip pat pasirinkti neutralią nuostatą, kad jūs galite atsipalaiduoti, tai taip pat labai svarbu, kad jums dėvėti kažką jums jaustis patogiai.

Kaip norėtųsi, nes tai gali būti dėvėti stora suknelė su kulnais, jei aprangoje nėra jums jaustis atsipalaidavęs, data gali lengvai baigtis katastrofa.

Pirmųjų pasimatymų dažnai apgaubta nerimo. Nedarykite blogiau pasirenkant neteisingą aprangą.

Ar tai, ką norite daryti

Jei norite baigti pasimatymą su apkabinimas, turėtumėte eiti į jį. Kas yra blogiau, kad gali atsitikti? Nustojus save nuo daro – arba sako – ką jūs tikrai norite padaryti ar pasakyti, jūs tik ketina gailėtis vėliau (ne kalambūras skirti!).

Negalima eiti namo su tuo, ką IF – daryti tai, ką norite daryti ir pamatyti, kas atsitiks. Tai jaudinantis, ir ji gali būti tarp gauti antrą dieną, ar ne skirtumas.

Būti

Tai yra vienas iš svarbiausių pirmąjį pasimatymą patarimų. Jis nenori padaryti visą kalbėti, bet kai jis daro, jis nori žinoti, kad jūs suteikiant jam savo dėmesį ir klausytis jo. Jei atrodo, kad jūsų protas klajoja, jis ketina sudrėkinti savo nuotaiką.

Apie savo pirmąjį pasimatymą, tai labai svarbu, kad jūs nuolat Šiuo metu. Klausyti jam ir atsakyti klausimus. Neleisk, kad jūsų protas klajoja bet kuriuo klausimu, nes jis pastebėsite – ir jis bus išjungti jį.

Būti laiku

Prisiminti laiką suklupo iš lovos vėluoja į darbą? Viskas nutiko tą rytą. Jūs išteptas savo makiažas, sudegino savo liežuvį nuo kavos ir praleistų savo autobusu. Jūs atvyko į darbą blogos nuotaikos ir nebuvo patys.

Įsivaizduokite, kas vėluoja į pirmą pasimatymą gali padaryti jums? Tai bus padaryti nervus dešimt kartų blogiau. Be to, jūs pateksite pasimetė ir pabrėžė. Nėra gera pradžia.

Tai gera idėja visada tinkamai planuoti prieš išvykdamas. Įsitikinkite, kad žinote, ką laikas autobusai ar traukiniai, ar kas eismas yra panašūs. Išsiruošė anksti, siekiant išvengti nelaimės.

Negerkite per daug

Jei vaikinai galų gale vyksta į barą, tai super svarbu, kad jūs neturite gerti per daug. Nenorėdama atrodyti moralizuojantis tėvų, aš negaliu pabrėžti pakankamai, kaip paprasta yra gauti per girtas per pirmąjį pasimatymą – ir kaip pražūtinga tai.

Kai esate bare, tai taip norisi gerti kokteilį po kokteilio, paprastai sustabdyti nervus. Bet prieš jį žinote, jūs jau per daug. Praktikos atidumas, kad jūs neturite gerti per daug, ir pakaitinių alkoholinius gėrimus su stiklines vandens. Jei jūsų dienos klausia, tiesiog sako, kad jūs gavote darbą rytoj.

Užduoti klausimus

Atsakomybė vadovauti pokalbis per pirmąjį pasimatymą visada patenka ant žmogaus. Tačiau nepaisant to, jis imasi iniciatyvos, svarbu, kad jums užduoti klausimus taip pat.

Yra tik tiek daug klausimų, jis gali užduoti jums nejausdama nereikalingos ir valdingas. Padaryti jį jaustis ramiai ir kad jūs iš tikrųjų domina jo, užduoti keletą klausimų.

Įsitikinkite, kad jums nereikia gauti pakimba klausimus, parengti kai namie prieš išeidami.

Įdėk savo telefoną atokiai

Kita naudinga pirmąjį pasimatymą patarimai yra pilti savo telefoną atokiau. Drąsiai, nieko griuvėsiai vaikinas patirtis gana tiek, kiek mergina, kuri liguistai patikrina savo telefoną ir iššauna tekstinę kas dešimt minučių. Tai grubus ir siunčia blogą įspūdį, kad jūs ne kasti tai. Dar blogiau, tai gali atrodyti kaip jūs text kitu vaikinu jūs turite sustatyta.

Žinau, kad patikrinti mūsų telefonai yra įprotis, o daugelis iš mūsų nesuvokia, ką mes darome ją. Jei tai skamba kaip jums, tai yra gera idėja įdėti savo telefoną į maišą momentą jūs patenkinti savo datą – ir palikti jį ten.

Kokie jūsų geriausi pirmąjį pasimatymą patarimai?

load...