10 super įkvepiančių filmų turėtumėte tikrai žiūrėti

Esu didelis filmas buffu, bet aš žinau, nėra daug žmonių yra. Nors kai kurie iš mūsų filmai yra manija, kitos gali priimti ar palikti juos.

Neseniai mano draugas manęs paklausė, kas tai yra, kad aš myliu apie filmus tiek daug. Kodėl žiūriu tiek daug?

Aš supratau, kad turėjau keletą priežasčių, bet taip pat, kad šios priežastys taip pat buvo mano draugai priežasčių. Jie buvo visi mūsų priežasčių. Mes visi eiti į dėl tų pačių priežasčių kino:

load...

Mes žiūrėti filmus, nes mes mėgstame kritikuoti dalykų.

Mes žiūrėti filmus, nes mes norėtume nustebinti.

Mes žiūrėti filmus, nes mes norėtume būti ginčijamas.

Mes žiūrėti filmus, nes mes norėtume būti perkeltas.

Mes žiūrėti filmus, nes mes mėgstame juoktis.

Mes žiūrėti filmus, nes mes norime pabėgti.

Mes žiūrėti filmus, nes mes norime pasimokyti.

load...

Bet galbūt daugiau negu nieko, mes žiūrėti filmus, nes mes norime būti įkvėptas.

Be abejo, filmas turi galią pakelti savo nuotaiką ir paskatins jus imtis veiksmų su savo gyvenimą. Ar per relatable simbolių arba skudurų į turtus siužeto, filmas gali užpildyti jus su daugiau įkvėpimo, nei praktiškai nieko. Jei tai gali atsitikti per filmą, kad mes gali būti susiję su, tai gali atsitikti mums. Ir tai yra galingas dalykas, nes jei filmas gali padaryti, kad pas mus, ji turi būti gera.

Jei esate iš kino naujokas tiek ir nežinote, kur pradėti, čia yra 10 Super įkvepiantys filmai jums tikrai turėtų žiūrėti!

Forestas Gampas

Forrest Gump buvo išleistas, kai buvau vaikas, ir mano draugai ir aš niekada pavargęs cituoju jį į mokyklos žaidimų aikštelėje.

„Bėk, Forrest, paleisti!“

„Mano mama visada sakydavo, kad gyvenimas yra tarsi saldainių dėžutę!“

Be šių Portretų kabučių, Forrest Gump yra nuostabi, kad filmas centrai aplink berniuką, kuris sudavė blogą ranką gyvenime – jis negali naudoti savo kojas kaip ir visi kiti gali, nes ligos. Tačiau užuot pamatyti kliūtį, kaip priežasties, tiesiog pasiduoti, Forrest mato jį kaip nors reikia įveikti.

Filmas yra tikrai apie įveikiant kliūtis ir rizikuoti. Tai apie triumfą prieš priešiškumą ir tiesiog gyvena gyvenimą į jos ribų. Tai apie išbandyti save kiekvieną dieną, bando naujus dalykus ir auga kaip asmenį.

Verčiantis Happyness

Ji vaidina Will Smith.

Tai filmas apie įveikti visų sunkumų, kad būtų ką žinote, kad galite būti gyvenime.

Tai apie laimės ir priėmimo adyti, kad jūs gaunate jūsų užpildyti jį.

Eiti laikrodį. Jums nereikia manęs laikyti yacking.

Merė ir Maksas

Merė ir Maksas yra Claymation filmas apie dviejų ilgų distancijų vienišiai, kuris sugyventi kaip pen pals. Tai itin mielas, super egzotiškos ir bus išlydyti savo širdį.

Jei nemanau, kad tai įmanoma, kad kada nors letena savo kelią iš vienatvės, žiūrėti šį filmą. Nesvarbu, kaip blogai viskas susitvarko gyvenime, jie visada gali geriau.

Švilpiko diena

Visuose didžiuosiuose Amerikos filmų, pagrindinis veikėjas turi eiti pasitikrinti kai kaita rūšiuoti. Be Groundhog Day, Bill Murray keičia iš menkaverčius, negailestingas Weatherman who cares tik apie savo karjerą, į Renesanso žmogus, kuris supranta, kad meilė ir žinių nesvarbu daugiau nei kas nors kitas. Tai filmas apie tai, kaip savo prioritetus tiesiai.

Nustatyti per atšiaurią žiemą, Groundhog Day yra filmas, leis Jums jaustis neįtikėtinai neaiškus. Naudojant o įprastą pasakojimo struktūrą, kuri yra iš pažiūros ne linijinis, bet tikrai nėra, tai juokinga, šiltas ir netradicinė.

Be to, jis vaidina Bill Murray. Eiti jį pamatyti!

„Punch drunk Meilės

Adam Sanders žengė žingsnį toliau nuo manijos, sukrečiančių komedijų jis tapo žinomas, kai jis nusifilmavo Punch Drunk Love, An įprasta meilės istorija.

Adomas – kurio charakteris pavadintas Barry – yra ekscentriškas vienišius, kuris turi daugiau nei vieną ar du klausimus. Jis atšoko visą maišą jų. Tačiau paslaptingas Gal vadinamas Lena yra stebindamas jam, ir lėtai du sugyventi.

Tai nėra jūsų paprastai Nemalonus romantika filmas. Tai tamsesnis, bet tiek daug nuostabios.

Į gamtą

Į laukinę gamtą pirmiausia Sean Penn yra filmas. Išsiplečiantis, kino, patraukliausių ir siurblinės su adrenalino, tai filmas, pėdsakai tikrą gyvenimo istoriją apie Magistras, kuris meta viską, kad eiti ir gyventi su gamta.

Tai filmas apie laisvę, o ne bijoti Unchain save iš pančių, kurie jungiasi jus, ką jūs nemėgsta. Tai apie būties sau, atsižvelgiant riziką ir gyvenimo, tačiau norite gyventi svarbą.

O jei istorija nėra įkvėpti jus, taip filmas yra nufilmuotas ir redagavo valią.

Pabėgimas iš Šoušenko

Aš perskaičiau tikra istorija neseniai apie boksininkas iš šešiasdešimtųjų, kurių slapyvardis buvo uraganas. Uragano visada teigė, kad jis buvo neteisėtai apkaltintas žmogžudystės, bet jis buvo įkalintas vistiek. Tačiau užuot palūžti per siūles, kaip ir daugelis iš mūsų, uragano Dedame papasakojo savo pagrobėjai, kad jis vis dar buvo nemokama. Nes, nors jie nori apriboti jo asmeninę erdvę, jie nebuvo paimti jo mintis. Ir jis ketina išlaikyti jį naudoti.

Tai buvo nepaprastai įkvepiantis pasakojimas apie likusius ramus, nepaisant visų sunkumų ir įveikti kliūtis. Pabėgimas iš Šoušenko yra tad Smiler. Tim Robbins charakteris nuteistas iki gyvos galvos už ką jis nepadarė, tačiau, užuot čiulpia, tai visi ir rankų galia per savo pagrobėjus, jis kviečia jėgų ir drąsos reikia išgyventi tokio didžiulio nelaimės akivaizdoje. Įkvepiantis dalykų!

Trumano Rodyti

Kada nors manė, kaip jūs gyvenate iliuzinės burbulas ir kad tiesa yra „ten“? Žiūrėti šį filmą apie jaunas žmogus, kuris žino jis yra melavo, o kas padarys viską, kad jį įrodyti.

Gyvenimas yra gražus

Karas yra visiškai siaubinga dalykas savaime, bet pasirenkant nustatyti pusę savo filmą Holokausto, režisierius ir komikas Roberto Benigni viduryje atsižvelgiant didžiulis pavojus, kad tai gali būti vienas iš tamsiausių Italijos filmų atsirasti nuo Suspiria.

Tačiau, nepaisant jos niūrios dalyku, Gyvenimas yra gražus „yra filmas, pakels daugiau nei kartais šypsena. Tamsu kartais, ir tai bus jums emocinę kalnelius, tačiau jo širdyje, tai yra filmas apie tėtis bando daryti jo viską, kad apsaugoti savo sūnų nuo holokausto siaubą. Kaip, pavyzdžiui, jis naudoja savo laukinių vaizduotę įtikinti savo vaiką, kad jie nėra faktiškai dujų stovykloje – jie į šou.

Teigiamas nugara dalykų? Daugiau kaip fantazijai poreikis pasaulyje, kur realybė kartais per žiaurios suvokti.

Uolėtas

Ar kada nors nebuvo geresnio skudurų į turtus istoriją? Man nerūpi, jei esate berniukas, mergina, paauglių ar vidutinio amžiaus mama, Rocky yra visiems.

Tai yra filmas, kad apjungia tai, ką kiekvienas gali padaryti, jei jie nori ją pakankamai. Jei turite noro ir tikėjimo, galite būti kokia norite būti – kaip Rocky.

„Bet tai fantastika!“ Galite protestuoti

O taip? Na, gauti tai. Sylvester Stallone, kuris vaidina filme, buvo tik niekas tiek dalių aktorius prieš kino atėjo kartu. Bet jis rašė scenarijų ir, nepaisant to, niekas, norintiems imtis lošti su juo, jis padarė darns, kad jis gavo padarė. Jis įkūnijo realiame gyvenime dvasią Rocky.

load...