10 stebuklingų žodžių, kurie gali pakeisti jūsų santykius, kad geriau

Bendravimas yra svarbiausias bet sveiką santykius. Be garso komunikacijos, santykiai bus sunku būtų sėkmingas.

Palaikyti tvirtus santykius nėra lengva. Yra tikrai ne instrukcija, kad mes buvome sekti jį, būtų garantuoti mums tobulos laimės gyvenimą su mūsų partneriu. Vietoj to, mes visi turime išmokti, kaip mes einame kartu.

Yra daug dalykų, kuriuos galite padaryti, siekiant išlaikyti sveiką, laimingą santykius, ir taip pat yra daug dalykų, kuriuos galite pasakyti. Paimkime bent 10 magiškų žodžių, kurie gali pakeisti jūsų santykius į geresnę išvaizdą.

load...

Aš tave myliu

„Aš tave myliu“ yra trys magija žodžiai, kad kiekvienas myli išgirsti. Nesvarbu, kiek kartų galite pasakyti savo partnerį myli juos, jie niekada susirgti iš jų klausos.

Žinoma, sakydamas I Love You, atrodo paprasta ir akivaizdu. Bet, kad nesiima jokių savo galia toli.

Kiekvieną kartą, galite pasakyti savo partnerį, kad juos mylite, įsitikinkite, kad jūs kalbate iš širdies. Įsitikinkite, kad jūs iš tikrųjų tai ji.

Tu geriausias

Jūsų partneris yra skirtas būti jūsų geriausias draugas.

Jie gali būti net jūsų sielos draugas.

Jie turėtų būti jūsų saulės, savo Solaris. Tas, kuris yra visada už jus, ir kas jūs esate visada ten.

Bet jie tai žino? Jei neturite pasakykite jiems labai dažnai, yra didelė tikimybė, kad jie neturi.

load...

Pasakoja savo partnerį, kad jie geriausiai turėtų būti sunku. Galų gale, jie yra geriausias, tiesa? Teisė ?!

Gerai tada! Kitą kartą, kai ką nors kartu, priminti jiems, kad jie geriausiai.

Pasakykite jiems, ryte taip pat, taip pat prieš miegą. Pasakykite jiems visą laiką!

(Net tada, kai jie dega jūsų vakarienė)

Aš galvojau apie tave

Yra tikrai juokinga epizodas JAV seriale Queens kur Carrie jaučiasi liūdna karalius ir Nusivylimas, nes jos vyras Dougas niekada pasakoja jai jis galvoja apie tai, kada jie vienas nuo kito. Ji jaučiasi kvailas gauti nusiminusi per kažką, kad atrodo taip trivialus.

Bet tai nėra kvaila ne visiems. Ji svarbi daug mums, kai mūsų partneriu tekstus mums papasakoti jie galvoja apie mus, kai mes vienas nuo kito.

Įdėti šypsena ant tavo vyras veidą text jį, o jis darbe tegul žino, jūs galvojate apie jį. Tegul žino, kad nesvarbu, kaip užimtas jums, jis visada jūsų minčių priešakyje.

Ar pamenate, kai mes…?

Jei abu turintys bloga diena ir negali sustoti teigdamas, menantis geresnių laikų yra gera idėja, kad iš karto pereiti nuotaiką.

Kaip praėjo tavo diena?

Kai mes buvome per gana ilgą laiką santykiams, jis gali būti lengvai pamiršti smulkmenos, kad tikrai nesvarbu – pavyzdžiui, klausia mūsų partneris, kaip jų diena buvo. Atrodo, kad tokios akivaizdžios klausimą užduoti, bet jis dažnai gauna pamiršta apie tai. Mes turime kitų dalykų būti susirūpinęs, pavyzdžiui, sąskaitų, darbo ir streso.

Atsižvelgiant į iš savo įtempto grafiko laiko užduoti savo partnerį, kaip jo diena buvo svarbu. Ir ne tik paklausti, paprastai prieš grįždami į savo favoritai. Paimkite tikrą susidomėjimą. Paklauskite jo, konkrečių detalių. Paklauskite jo parengti, jei jis atrodo nerimo ar nusiminusi. Reaguoti į jį ir parodyti, kad jūs vis dar rūpi jo dieną.

I Love Your Mind

Aš vieną kartą paklausiau savo vaikino, „Ar žinote, kokia dalis iš jūsų aš myliu labiausiai?“

Jis juokavo apie tai.

Bet atsakymas buvo jo protas.

Ir tai padarė jam jaustis nuostabus.

Tai tikrai lengva pamiršti šį vieną, kai jūs dishing komplimentus. Gal komplimentas jo akis, jo plaukus, jo šypsena ar jo abs. Bet ar žinote, kad tai, ką jis iš tikrųjų nori, kad komplimentas yra jo protas?

Kas gali gauti roko sunku abs. Kiekvienas gali turėti gražias akis. Bet ne kiekvienas gali turėti savo partnerio protą. Priminti jam, kad jo yra unikalus, ir jūs nenorėtumėte, kad tai bet kokiu kitu būdu.

Aš palaikau tave

Niekas negali nutraukti santykius žemyn labai patiko paramos stoka.

Jūs ne visada turi parodyti savo paramą (nors tai padės). Tiesiog sakydamas „Pritariu jums“ pasako jiems, jūs turite savo nugarą. Jūs esate už juos 100%, ir tai suteikia jiems paskatinimo ir įkvėpimo sekti savo svajones.

Gyvenimas yra pilnas iššūkių, ir jūsų partneris negali įveikti visas kliūtis vienas. Jie turi jums su jais. Jei esate susirūpinęs, kad jums nebuvo pagrindo juos pastaruoju metu, leiskite jiems žinoti jūs šalia jų visą kelią.

Atsiprašau

Elton John kartą crooned, kad gaila, atrodo, sunkiausia žodis. Ir jis teisus. Daugeliui mūsų, sakydamas Atsiprašome yra nepaprastai sunku. Mes nenorime prarasti mūsų pasididžiavimas, ir mes nenorime pripažinti, kad buvome neteisūs.

Klausyti. Everyone varžtai up. Kiekvienas suklysta. Iki nesakau jūs Atsiprašome, bet jūs darote situaciją visai daug blogiau. Jūs esate potencialiai griauna gerus santykius.

Užsispyrimas yra nesveika. Sakydamas Deja, atverti savo partneriu ir suteikti jums tiek galimybę išgydyti ir judėti pirmyn. Tai sveikas. Ar ją dažniau ir jūs jausitės daug geriau.

Aš nesutinku

Ar nesutinkanti apie kažką padaryti santykius geriau? Tikrai? Jūs bet jis gali.

Sveikos santykiams, du žmonės turi turėti galimybę ginčyti tarpusavyje. Jūs tiesiog negali sėdėti ir priimti viską, ką jie sako, ar daryti. Jei manote, kad jie kirto moralinę linija, skambinkite juos ant jo. Jei manote, kad sprendimas, jie ketinate padaryti yra negerai, tegul žino.

Tai viskas apie pagarba ir auga kartu. Jei sutinkate visą laiką nepaisant jums nesutinkanti giliai, jūsų santykiai patirs per ilgą laiką.

Labos nakties

Jei judviejų negyvena kartu, arba jei yra kartų, kai vienas iš jūsų yra toli nuo namų, tai super svarbu, kad jūs žinote, pasakyti labanakt vienas kitam.

Jūsų balsas turėtų būti paskutinis dalykas, kurį jis girdi, prieš miega. Ji tarnauja priminti jam, kad jums rūpi, ir užtikrina, kad jis miega ramiai, žinant, kad jūs esate savo gyvenimo.

load...