10 stebuklingų pritraukimų pranašumų, kurie padės jums šypsosi

Mes visi mėgsta prisiglausti. Nesvarbu, ar mes cuddling iki mūsų žmogus naktį, ar mes cuddling mūsų augintiniai parodyti jiems šiek tiek meilės, yra tik kažkas apie cuddling, kad verčia mus šypsotis. Bet ar jūs kada nors susimąstei apie tai, ką gali turėti kitų įvairių išmokų glamonių?

1. Jūsų santykiai bus sustiprintas

Tie, kurie prisiglausti lovoje naktį turės stipresnius, laimingiau santykius pagal neseniai atlikto tyrimo, kurį atliko Edinburgo tarptautinio mokslo festivalis. Tyrimas nustatė, kad poros, kurie neturi glaustis naktį nėra visiškai laimingas su savo santykius.

Bet jei jūs ir jūsų partneris glaustis vienas prie kito, tai rodo, kad jūs esate laimingas – ir tai bus tik sustiprinti savo santykius. Galų gale, kai mes buvo bloga diena darbe, ką gali padaryti mums jaustis geriau nei meilės priglausti iš žmogaus mes mylime?

load...

2. Ji leidžia jaustis mažiau streso

Ar darbas todėl jūs pabrėžė? Ar prašoma dirbti daugiau valandų, ir, kaip rezultatas, yra jums nerimas ir reikia tam pick-me-up? Tada prisiglausti daugiau, nes dar vienas Pasakų naudą glamonių yra tai, kad ji leidžia jaustis mažiau streso.

Kai mes darome odos kontakto su oda, mūsų smegenys daro mūsų kūnas sumažinti dėl kortizolio gamybą, ir, kaip rezultatas, mes jaustis mažiau nerimas. Ir kas yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip padaryti odą Norėdami susisiekti su odos? Cuddling!

3. Jūs geriau miegoti

Kadangi odos kontakto su oda leidžia jaustis mažiau nerimas, jūs, todėl galės atidėti lengviau. Cuddling atpalaiduoja ir ramina savo protą, ir kai mes ramus ir rami, mes miegoti lengviau atvykti.

Ir atvirkščiai, kai mes jaustis taip, lyg mes vieni naktį, esame labiau linkę į neigiamų minčių, ir kaip pasekmė mes sunkiau gauti geras miegas.

4. Ji suteikia savo imuninę sistemą boost

Dar vienas didžiausių naudą sveikatai glamonių yra tai, kad ji suteikia jūsų imuninė sistema padidinti. Kai esate įsimylėję, tai lengva pajusti nenugalimas, ir kaip nors niekas negali jums sustoti. Jūs esate ant pasaulio. Tai nuostabus jausmas padėjo oksitocino, vadinamąją geros savijautos hormono, kuris leidžia mums jaustis taip, lyg mes galime skristi spaudai. Kai mes įsimylėję, mūsų oksitocinas spaudai eina į overdrive.

Be to, šis hormonas spaudai kiti hormonai, kurie padeda mūsų kūnus geriau kovoti su infekcija. Taigi, kas iš esmės atsitinka taip, kad, kai mes cuddling, mes manome, kad gerai, kad mes tiesiog negali susirgti. Pozityvaus mąstymo (pykinimas) Maitinimo dar niekada nebuvo taip stipriai.

5. Cuddling mažina skausmą

Čia yra dar vienas iš didžiausių privalumų glamonių – jis malšina skausmą. Ką jūs darote, kai jūsų galvos skausmai? Jūs patrinti ją geriau. Jūs darote tą patį, kai ant kaklo skausmai, o kai jūsų nugaros skausmai jums paprašyti ką nors į patrinti ją už jus. Palieskite tikrai gali sumažinti skausmą, o todėl, kad trina gali nužudyti skausmą, tiesiog manau, kad tai, kas gera priglausti galite padaryti!

load...

6. Glamonių Sumažina Socialinio nerimo

Kaip jau minėta anksčiau, kai mes apkabinti žmogų, mūsų kūnas išskiria Feel-geras hormono oksitocino. Jei pop į vakarėlį, kur žinote tik vienas asmuo, jums gali jaustis šiek tiek nerimo ir perdėm apimti baimingos pagarbos. Bet kaip tik jums apkabinti savo draugą, jūs jausitės geriau ne visą laiką.

Mūsų Top patarimas: Hug savo draugui prieš įvesdami vakarėlį namuose.

7. Cuddling Sumažina potraukį

Kitas įdomus talentas oksitocino yra tai, kad jis sumažina maisto potraukį. Tiesą sakant, tai ne tik sumažinti maisto potraukį – ji taip pat sumažina narkotikų ir alkoholio potraukį. Taigi, jei jūs bijo būti gundomas į šaldytuvą per naktį, lengviausias viduryje – ir labiausiai puikūs – būdas pataisyti tai iki cuddling iki savo partneriu. Galų gale, spooning yra geriau nei ledai vonia, ar ne?

8. Sumažina mūsų baimės

Privalumai glamonių yra labai daug ir čia yra dar vienas iš jų – tai padeda sumažinti baimes. Jei manote, kad bijo ar pažeidžiamas į vidury nakties, jūs turėtumėte glaustis su savo partneriu. Tyrimai parodė, kad moteris savo baimes ir rūpesčius gali būti sumažintas masiškai tiesiog palietus jos partneris. Tai gali būti kažkas kiek susikibę rankomis, ar tai gali būti kažkas kaip mylintys cuddling pagal antklode. Ir dėl glamonių atneša su juo tiek daug kitų privalumų, siūlome gerą prisiglausti.

9. Cuddling mažina kraujo spaudimą

Dar vienas Pasakų naudą sveikatai glamonių, kad ji mažina kraujo spaudimą. Vėlgi, mes turime mūsų draugas oksitocino padėkoti už šį vieną. Kai mūsų oksitocino lygis yra aukštas, tiek mūsų kraujo spaudimas ir širdies susitraukimų dažnis yra mažas. Ir todėl, kad vienas iš penkių suaugusiųjų kenčia nuo aukšto kraujo spaudimo, tai gana suprantama, kad glamonių yra kažkas visiems turėtume daryti dažniau. Žinoma, jūs turėtumėte pažvelgti į ją derinti su sveika mityba, nes cuddling vien negali daryti viską.

10. Pjauna Mūsų ramiai į miegamąjį

Ar kada nors galvojote apie daug ramiai savo miegamajame, kad užkirsti kelią jums ir jūsų vyro nuo jungiantis vienas su kitu? Yra televizorius, jūsų mobilieji telefonai, knygos ir žurnalai, ir tt ir pan. Bet cuddling, jūs iškirpimo visas ramiai ir daryti tai, ką jūs tikrai turėtų daryti miegamajame – jungiantis vienas su kitu.

Ar žinote, kitus privalumus cuddling?

load...