10 stebuklingų faktų apie lūpdaukį, kuris sukels jūsų protą

Daugeliui iš mūsų, lūpų dažai yra tikrai Gralis grožio produktai. Jis gali svyruoti nuo drąsūs ir grafika į klasikinės gražus, ir šiandien dangus yra riba, kai kalbama apie spalvas. Mes manome, kad lūpų dažai yra tarsi šauktuku veido – tai įdomi, Pasitikintis, ir tai daro tašką! Tačiau, lūpų dažai yra sunkiai modernus išradimas, ir tai įtvirtinta mūsų socialinės istorijos pažintys visą kelią atgal į Mesopotamijos visuomenės. Royals, aktoriai ir net legendinis David Bowie jau sukrėtė lūpų, nes veidrodžiai egzistavo (ir galbūt net anksčiau). Kas ne mylėti?

Senovės romėnai naudojo lūpų įrodyti, kad jie buvo kietas

Gerai, gal „kietas“ buvo ne šnekamosios kalbos sąvoka grįžti į tas dienas, bet ir moterys, ir vyrai senovės Romoje naudojamas lūpų kaip socialinio statuso nuoroda. Jei vilkėjo raudona, oranžinė arba juoda lūpų, tu buvai La Crème de la Crème romėnų visuomenės ir tikriausiai gavo pakviesti visus gerus šalių. Arba senovės Graikijoje raudonu lūpdažiu buvo prostitute prekės ženklas. Įstatymai net paskelbė, kad prostitutės negalėjo išeiti į lauką be lūpų į; išjungimo tikimybė, kad jie gali apgauti kitus galvoti jie buvo tiesiog normalus, kasdien piliečiai. Yeesh.

Karalienė Elžbieta turi savo parašo atspalvį

Teisė, todėl ne tik Lizė turėti korgis pakalikai paketą, apie Pasakų karaliaus brangenybės gausybė, ir jūs žinote, dieviškąją teisę valdyti, ji taip pat turi savo lūpų atspalvį. Merginos turiu tai išsiaiškino. Jos Karališkoji Didenybė nusprendė, kad jos karūnavimo 1952 m (taip, mes tiesiog stebėjo vainiko „Netflix“) jai reikia savo pačių cool raudona atspalvį, kuris būtų gerai dirbti su savo apranga ir odos tonas, todėl ji užsakė lūpų, kad ji pavadino „The Balmoral „po vieną iš savo rūmų. Pavydas (ir susižavėjimą) yra reali.

load...

Lūpų dažai yra nuosmukis įrodymas

Lūpų dažai matė daugelis iš mūsų per neseniai pasaulinės recesijos 2007 metais – 8, bet, matyt, lūpų dažai buvo didinti ponios (ir vyrų) moralę visoje recesijos istorijoje. Pasak atlikti tyrimai Harvardo, lūpų pardavimai iš tikrųjų kelia laikotarpiais ekonomikos depresija. Didžiosios depresijos metu 1920-aisiais, lūpų pardavimai išaugo 25%. Tyrimai rodo, kad moterys gali įsigyti lūpų pritraukti finansiškai saugią mate per ekonominio nestabilumo metu metodu. Mes manome, kad ponios gali tik noriu prieinamą būdą, kaip gauti pirkinių skubėti… Bet kas žino?

Lūpų dažai yra įrodyta, kad pritraukti žmones

Na, tarsi! Mančesterio universiteto atliko tyrimą, kurio metu daroma išvada, kad vyrai bus pažvelgti į moteris dėvi raudoną lūpdažį už 5.1 sekundes ilgiau nei moteris su plikomis lūpų (ir moteris dėvi rožinės spalvos lūpų dažai patenka kažkur per vidurį). Mes manome, kad tai iki moteriai bus kietas, įdomus ir protingas, jei jie tikrai nori būti patraukli, bet tai skamba kaip dėvėti raudoną lūpdažį yra puikus būdas padaryti pirmą žingsnį!

Guerlain pagamintas pirmasis „tikras“ lūpų 1880

Portretų mados namai buvo pirmoji kompanija, kuri gamina ir parduoda lūpų dažai už masiniam vartojimui, ir jie sukūrė formulę iš greipfrutų, sviesto ir vaško. Mišinys skamba šiek tiek bruto, bet mes manome, mes norime pasitikėti Guerlain pakankamai pasiimti vamzdis vistiek. Iki 1938 (mažiau nei 60 metų) daugiau nei pusę priklausančių bent vieną vamzdelį lūpų moterų – todėl drąsiai sakyti, kad Guerlain buvo į kažką.

Raudona lūpų dažai yra Liz Taylor dalykas

Jūs negalite nešioti raudoną lūpdažį, atsiprašau ne gaila. Tai yra, bent jau kaip miesto legenda eina. Pasak populiaraus mito Elizabeth Taylor uždrausta bet moterys dėvi raudoną lūpdažį ant jos kino rinkinių – nuošalyje nuo jos, žinoma. Tai gana didelis Diva judėti, bet ji teisinga apie vieną dalyką – raudonas lūpdažis yra akį traukiantis, galvos tekinimo, ir tikrai pakelia juostą, kai jis ateina į ieškote Pasakų.

Vidutinis ponia išleidžia 1780 $ ant lūpų į vieną gyvenimą

Norėdami būti teisinga, kad neturi skambėti kaip labai daug. Mes įtariame, mes galime būti dėl aukštos pabaigos tos vidurkį, atsižvelgiant į mūsų Sephora VIB Rouge statusą. Dėl informacijos, $ 1780 į lūpų kaip pirkti 890 realių kavos Starbucks, arba 356 daugiausia sirupo ir-plakta grietinėle kavos Starbucks. Mes manome, kad tai yra pakankamai mažas, kad skaičius pateisinti vakarėliai ir greiferiniai kelis atspalvius ne Sephora… Teisus atgal.

Sir Winston Churchill gavo jį

Per Antrąjį pasaulinį karą, Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Winston Churchill buvo priverstas raciono daug prabangos prekes, pavyzdžiui, sviesto, vaisių ir šokolado. Jis taip pat pasirinko normuoti kiekvieną kosmetinį elementą – išskyrus lūpų. Čerčilis nusprendė išvengti lūpų sankcijas, nes jis tikėjo, kad ji sustiprintu moralę. Kaip rezultatas, lūpų pardavimai ir toliau augo Antrojo pasaulinio karo metu ir pokario interviu britų moterys priminė dėvėti pin garbanos ir raudonos lūpų į savo gamyklos darbo vietų – net dantys nukreipė iš benamių šrapnelis.

Feministės dėvėti raudoną lūpdažį

Mes rūšies žinojo, kad jau ir turbūt galėtų jums sakė, kad feministės yra įsitikinę ir stiprus, ir įsitikinę, stiprūs moterys mėgsta nešioti raudoną lūpdažį. Bet čia yra tikrieji informacija: 1912 kai moterys kovojo už teisę balsuoti, suffragettes Charlotte Perkins Gilman ir Elizabeth Cady Stanton vilkėjo raudoną lūpdažį kaip jų siekiams lygybės simbolį. Galite pasirinkti dėvėti raudoną lūpdažį dabar, jei jūs manote, kaip padaryti politinį pareiškimą, arba nešioti jį tik todėl, kad raudona lūpų leidžia jaustis nuostabus!

load...

Moterys perka lūpų lietingą dieną

Tyrimai parodė, kad pardavimai lūpų tikrųjų padidinti dienomis su blogu oru, ar tai drumstas, niūrus, ar lietinga. Tai turi prasmę mums – mes mylime kaip ryškiai raudona lūpų Pop kontrastuoja su pilku Cinkuota fone. Ne tik dėvi šviesus lūpdažis labai pick-me-up kai jūs žiūrite į veidrodį, bet tai gana puikus būdas pagerinti visiems aplink jus nuotaiką taip pat.

load...