10 sprendimų priėmimo metodų, kurie padės išvengti klaidų

Kiekvieną dieną, mes visi susiduriame su sprendimų padaryti. Nesvarbu, ar mes nuspręsti, ar tai yra gera idėja siųsti tolesnius tekstą į vaikiną, kuris nėra atsakyta arba ne, ar mes nuspręsti, ar mes turime eiti pakeisti karjerą, ar ne, gyvenimas iš esmės yra pagamintas arba skaldytų pagal sprendimų, mes ant mikro lygiu.

Priimant sprendimus nėra lengva. Kai šiame pasaulyje žmonės yra meistras sprendimus priimantys asmenys, kurie meistrai savo likimą, o kiti turi Amžinieji „šviesiaplaukė“ akimirkas, ir galų gale skundžiasi, kad jų gyvenimas yra tik vienas didelis klaida po kitos.

Jei jaučiatės mažas dabar, tai gera žinoti, kad svarbius sprendimus apie mūsų karjeros, draugais ir gyvenime galima pagaminti geriau, jei mes žinome paslaptis būdami priimant sprendimus. Norėdami padėti jums, čia yra 10 sprendimų priėmimo metodai, kurie padės jums išvengti klaidą.

load...

Daugiau laiko

Kada priėmė sprendimą dėl neapgalvojus? Aš žinau, Aš tikrai turi. Aš visada buvo impulsyvus žmogus, ir net jei aš jaučiausi emociškai mokestį tuo metu, aš vis dar eiti tiesiai į priekį ir padaryti didelį sprendimą.

Priimant sprendimus metu Tokiais momentais visada baigiasi su apgailestavimu. Vietoj to, tai gera idėja, kad pašalinti save nuo situacijos ir imtis šiek tiek laiko nesulaukus atsakymo.

Jei kas nors paspaudus jus, tiesiog pasakykite jiems duoti jums šiek tiek erdvės. Priimant sprendimus dėl šiuo metu šilumos paprastai reiškia, kad mes ne padaryti teisingą pasirinkimą.

Klauskite patarimo

Jūs turite draugų ir šeimos, tiesa? Jie visi meilė, tiesa? Jie visi gana gerai informuoti apie skirtingus dalykus, tiesa? Tada paklauskite ’em patarimų, kvailas!

Per daug dažnai mes pernelyg didžiuotis ir užtikrintai mūsų sprendimų priėmimo procesą, kad mes neprašome patarimų iš draugų ir šeimos, kurie ekspertai kažką. Taigi, kas atsitinka, yra ta, kad mes Neapgalvoto sprendimą remiantis silpna informaciją.

Jei abejojate, kreipkitės patarimo į gydytoją.

Rasti ramybę

Geri sprendimai retai padarė pagal stresą, chaotiškų situacijų. Vietoj to, jie yra pagaminti taikos metu, kai jūs galėsite aiškiai mąstyti, nuosekliai ir racionaliai.

load...

Dėl šios priežasties, tai yra svarbu, kad jūs pašalinti save iš garsiai, užimtas ir stresines situacijas, kai jūs turite sprendimą priimti. Skirkite keletą gilių įkvėpimų ir eiti ir susirasti kažkur tyli ir rami.

Net jei rasti kažkur ketina jums kainuoti šiek tiek laiko, labai svarbu, kad jums tai padaryti.

Pažvelgti į savo praeitį

Jūs prieš padarė klaidų, ir tai didelė tikimybė, kad dilema jūs susiduria dabar yra panašus į vieną jūs susiduria praeityje. Jei taip, tai yra gera idėja pažvelgti į savo praeitį, siekiant padėti jums padaryti geresnį sprendimas šiuo metu aplink.

Pavyzdžiui, aš turėti blogą įprotį text berniukai man patiko per daug. Jei jie neatsakė, o, aš siųsti tolesnius tekstus tiek, kad aš atėjau visoje kaip socialiai remtiniems asmenims. Tai buvo ne kietas ir jie visada mane pribloškė.

Prireikė laiko, bet galiausiai aš sužinojau dabar, kad būtų panašus į šį. Kitą kartą vaikinas neatsakė į mano tekstus, o, aš iš esmės paliko jį ir laukė jį. Galų gale, jis atsakė ir viskas buvo gerai.

Apsvarstykite prioritetai

I used to būti Taip asmuo, kuris negalėjo pasakyti „ne visiems. Aš neturėjau savo prioritetus tiesus, ir nusprendė, kad galėčiau imtis bet kokio darbo, kad man buvo pasiūlyta.

Kaip negerai buvau. Aš nukrenta už viską ir nusivylęs visiems.

Priimant sprendimus, atitraukti jus nuo dalykų, kurie tikrai klausimas bus toliau atsitiks, jei jūs neturite žinoti, ką jūsų prioritetai. Dėl šios priežasties, tai protingas mintis, kad jums užsirašyti savo prioritetų sąrašą. Jei kažkas vyksta ateiti kartu, kad yra ne taip svarbu, tada galite lengvai paversti jį žemyn.

Daryti tai, kas jums tinka

Kiekvieną kartą, jums padaryti sprendimą, jūs visada daryti su savo interesus prie širdies? Ar esate ką nors iš „Pushover“, kuris pirmą kartą laiko kitus žmones?

Kai buvau Taip asmuo, aš retai įdėti save ir savo interesus pirmas. Vietoj to, aš visada galvoju apie kitus žmones. Ir tai padėjo man padaryti tikrai blogų sprendimų.

Priimant sprendimą, visada paklauskite savęs, ar tai yra teisė, ką reikia padaryti už jus. Kaip tai paveiks jus? Tiesiog todėl, kad jis ketina padaryti draugas laimingas nereiškia, kad jis ketina padidinti savo gyvenimą. Ir kartais turite ieškoti po numeris vienas.

Mąstyk plačiau

Stop susieti save tik su informacija, kuri atitinka su savo įsitikinimų. Išeiti iš savo komforto zonos ir atskleisti save, prieštaraujančius požiūrius ir nuomones. Jis bus dirbti stebuklai jūsų sprendimų priėmimo procese.

Miego ant jo

Kartais, jūs taip GOSH adyti džiaugiamės, kad jūs turite padaryti sprendimą čia, dabar. Jūs negalite laukti iki ryto, jūs tiesiog negali!

Žinau, kad tai sunku, bet svarbu, kad jūs visada miegoti pirmą kartą prieš priimant sprendimą. Susidūrę su įdomų dilema, tai super lengva gauti nunešė, nes jūsų hormonai turbokompresoriumi. Bet jūs nesate racionaliai rėmo proto. Miega duos jums naujas įžvalgus dalykų.

Tai ne viskas arba nieko

Kai kurie iš mūsų turi viskas arba nieko asmenybę, o tai reiškia, kad mes manome, nieko kraštutinumų. Jei mes ketiname datos, mes ketiname įsimylėti iš karto ir paklausti ką nors vesti mus po mėnesio. Jei mes ketiname pakeisti karjerą, mes ketiname daryti tik tada, jei mes galime iškrauti labai geriausią darbą mieste.

Labai dažnai tokia pergalė arba mirtis požiūris palieka sprendimus, kad jūs galų gale apgailestauju. Maniau tu norėjo zenitas, bet dabar, kad jūs turite jį, jūs norite dar zenitas.

Prisiminti vidurį. Pažvelkite į jo išvaizdą. Jūs galite rasti, kas jums patinka ten.

Prisiminti savo vertybes

Kai mes girtas, mūsų vertybės kartais išeiti iš lango. Mes ir pasakyti tai, kas yra iš charakterio, ir pabusti kitą rytą su twinges apgailestauju.

„Ar aš tikrai tai padaryti?“

Bet kartais mes pamiršti mūsų vertybes, net jei mes blaivus, ir priimti sprendimus, kad eiti prieš viską Mes pasisakome už. Ne tik jie gali sukelti mums apgailestauju ir kaltės per trumpą laiką, bet taip pat gali mums kainuoti viską ilgalaikėje perspektyvoje.

Prieš įsipareigojant kažką, visada galvoja apie savo vertybes ir paklausti, ar darai kažką yra iš charakterio. Jeigu yra net nuotoliniu būdu tikimybė, kad jis yra, tai reiškia, kad jums reikia rimtai apsvarstyti.

load...