10 šlovių, kurių netikėsite, kažkada buvo mylima pora

Mes visi padarė klaidų Pažinčių pasaulyje. Žvelgiant atgal į savo praeitį, yra tikriausiai keli vaikinai ir gals ten, kurie paliko jums braižymo ant galvos.

„Buvau girtas?“ – jums paklausti. „Ar aš tikrai ten, ar aš klaidina savo praeitį su kažkieno?“

„Aš tikrai buvo, kad beviltiška ?!“

load...

Ir visada yra tie klaidų, dėl kurių ten nėra kitų žodžių išskyrus Oh. Mano. Gėris.

Bet pažintys nelaimės yra nieko naujo, ir geras dalykas yra tai, kad jūs galite perkelti į savo gyvenimą ir pamiršti apie juos. Su paprastu spragtelėjimu „Facebook“, jie ištrinti, dingo amžinai!

Tačiau kartais jums tikrai taip dešinę, kad jūs galite pažvelgti atgal ir galvoti, „Berniukas, aš šiol puikių žmonių!“

Ir nepamirškime, kiek laiko d kad Hottie kelias savaites, kas jums mintis buvo išeitis iš savo arenos lygoje.

Švęsti gauti dalykų negerai, Getting Things keista, ir gauti dalykų kartais nuostabus, tegul pažvelgti 10 celebs Jūs negalite patikėti, kai buvo mylimas iki pora.

Angelina Jolie ir Billy Bob Thornton

Dabar ji jaučiasi taip, tarsi Angelina Jolie ir Brad Pitt buvo kartu amžinai, bet jie tik gavo kartu 2005 metais, po to, kai A. Jolie jau priėmė tris vaikus. Prieš „Brangelina“ tapo dalykas Angela buvo pažintys Blogas Kalėdų žvaigždė Billy Bob Thornton.

Tiesą sakant, pora data tik vos du mėnesius, kol jie susituokė Las Vegase 2000 metais Nors jie išsiskyrė beveik tiksliai po trejų metų 2003 gegužės pora padarė įvaikinti kartu ir nešiojo vieni kitų kraują buteliukų aplink jų kaklų , Mielas.

load...

Kai aš paklausė mano vyrui daryti tą patį, jis sakė, Nr Hmph.

Michael Jackson ir Lisa Marie Presley

Kai kurie iš mūsų skaitytojų, Michael Jackson yra ir visada bus pop karalius. Garsėja aštunto dešimtmečio hitų, tokių kaip Billie Jean Beat It, jis buvo super šokėja mieste, kuris išrado Moonwalk ir sužavėjo publiką visame pasaulyje. Žengti žingsnį atgal, Minaj.

Kitiems, kurie yra per jauni prisiminti Jackson yra turbūt labiausiai žinomas dėl mirties prieštaringų aplinkybių dėl jo sugrįžimo turo išvakarėse.

Bet ką gali ar negali žinoti, kad jo įgaliojimai piko metu, garsiausių Jackson Five kartą data Elvis Presley dukra Lisa Marie. Jis pirmą kartą susitiko su savo 1974, vedė ją 1994 metais ir net parašė dainą apie ją pašaukė jus ne vieni.

Katy Perry ir Russell Brand

Šių dienų, tai sunku patikėti, kad prisiekęs bakalauro ir rėksnys britas Russell Brand kartą vedęs niekam, nekalbant feisty JAV dainininkė Katy Perry.

Jų piršlybų truko neilgai, kol Russellas turiu ant vieno kelio ir pasiūlė, o tikroji santuoka truko net mažiau. Jis visada atrodė kaip santuoka, kuri buvo pasmerktas nuo pat pradžių; juk Gamintojas visada buvo žinomas daugiau dėl savo seksualinių žygdarbius nei kas nors kitas, o Katy kartą pabučiavo merginą ir patiko. Buvo šie du tikrai iškirpti santuokos? Tikriausiai ne.

Tom Cruise ir Cher

Sunku šiais laikais tiki, kad 69 metų Cher kartą data Tom Cruise. Tačiau, kai Jūs manote, kad Kruizinių iš tikrųjų yra penkiasdešimt du jau, amžiaus atotrūkis neatrodo, kad didelis.

Cher, kas sako, kad ji pasuko žemyn Marlon Brando ir Elvis Presley pažangą, teigia, kad Kruizinių yra vienas iš jos penkių buvusių mėgėjams.

„Aš ką tik didžiausi mėgėjai niekada“, gyrėsi ji. „Ne ilgas sąrašas, tiesiog gera, sąrašas.“

Cruise’as ir Cher d devintajame dešimtmetyje, iki jo karjeros sukūrė sparnus.

Pamela Anderson & Michael Jackson

Jacksonas grįžta, šį kartą su buvusiu Baywatch žvaigždė ir plastinės chirurgijos veteranas, Pamela Andeson.

Jacksonas ir Andersonas yra gandai, kad datuotas 2008 metais, ne per ilgai Mykolo ankstyvos mirties. Šaltiniai teigia, kad pora buvo labai keista pora, kurie „sugyventi visiškai slaptai“.

Mes ne visai tikri, kodėl Jacksonas nenorėjo parodyti pasauliui, kad jis buvo pažintys buvęs „Playboy“ viršelio žvaigždė Anderson, tačiau kiekvienas jų pačių.

Frank Sinatra ir Mia Farrow

Kas galbūt labiausiai stebina Apie Reikalingi senų mėlynų akių ir skanėstas Mia Farrow tuokiasi mažiau, kad jie turėjo amžiaus atotrūkį tris dešimtmečius, ir dar daugiau, kad jis paėmė trenktas komikas Woody Allen pertrauka juos.

Gerai, galbūt Allenas buvo jokiu būdu atsakingas už poros skyrybas, bet kai Sinatra buvo iš paveikslėlio, Farrow gavo prikabinti prie režisieriaus ir turėjo keletą vaikų su juo.

Jei lygintume nuotraukas Frank ir Vudi, sunku žinoti, ką Mia galvojau. Guess ji tiesiog darė tai savo kelią.

Kiefer Sutherland ir Julia Roberts

Šių dienų, Kiefer Sutherland yra visame pasaulyje garsi žaidi KTV laukas agentas Jack Bauer vaidmenį sėkmės sulaukusio JAV kriminalinė drama 24. Tačiau prieš 24 Sutherland buvo sumažintas iki vartojate vaidmenis mažo biudžeto filmų, kad niekas kada nors stebėjote, kaip antai nepakeliamas greitkelis.

Tiesą sakant, jo vienintelis realus reikalavimas į šlovę buvo tai, kad jis atėjo per colių žmona Pretty Woman žvaigždutėmis Julia Roberts 1991 Jis buvo gana daug jilted prie altoriaus, kai Robertsas nutraukė savo dalyvavimą po daugiau nei metus. Net vestuvių tortą buvo pasiruošęs!

Nicholas Cage & Lisa Marie Presley

Po jos trumpos Fling su Michael Jackson, kad lėmė jam penning dainą apie savo ne vienatvės, Lisa Marie Presley galiausiai pajuto, kad vien kad ji įvažiavo į veiksmų herojus Nicholas Cage rankas.

Pora gavo susituokė 2002 metų rugpjūtį, tačiau iki lapkričio Cage greitai padavė skyrybų dokumentus. Jie sako, kad meilė yra trumpalaikis Holivude.

Ryan Gosling ir Sandra Bullock

Atgal į 2002, kai Ryan Gosling dar buvo beveik nežinomas visiems, išskyrus savo šeimos, jis d superžvaigždė aktorė Sandra Bullock. Santykiai fizzled iš po kelių mėnesių, tačiau Gosling toliau atsigręžti meile, sakydamas, kad jis „dviejų didžiausių draugių visą laiką. Aš ne susitiko visiems, kurie gali jų viršaus. „

Moby ir Natalie Portman

Buvo laikas, kai visas pasaulis manė, kad Moby buvo gėjus.

Bet tada jis nuėjo ir Natalie Portman, d, be abejonės, viena iš karščiausių moterų planetoje.

Santykiai truko neilgai, su Moby išpažindami, kad „padarė man iš vėpla rūstybės daug tikslą.“

Žinoma, tai buvo ne tik moksliukai, kurie buvo pavydus Moby. Tai buvo kas gyvena vyrai.

load...