10 simbolių, padirbtų draugų, kuriuos reikia vengti

Jums patinka gražūs žmonės, tiesa? Aš taip pat. Aš myliu gražius žmones. Kas ne?

Aš jį jums nepatinka netikrą žmonių ir bando jų išvengti, kiek įmanoma? Tas pats. Mes patys, aiškiai.

Bet kas atsitinka, kai gražus žmogus iš tikrųjų yra bendras klastotė, o tik apsimeta, kad yra malonu teismą savo naudai už grėsmingas priežasčių?

load...

Tai nėra gerai. Bet problema yra tai, kad ne visada taip paprasta aptikti, kai asmuo yra nuoširdus ir kai jie padirbta jį.

Jūs manote, kad avies drabužių vilkas ateis su daug signalinė ženklų, tokių kaip netikrą ūsai. Bet jie neturi. Jie iš tikrųjų ne viskas taip paprasta atpažinti, jei žinote ženklus.

Taigi jums padėti, tegul pažvelgti 10 požymių padirbtų gražiais žmonėmis, kurie jums tikrai reikia, kad būtų išvengta išvaizdą.

Jie dėvi kitą kaukė visiems

Jūsų draugas sakė, kad ji nemėgsta Marija, dar kai esate ne aplink, ji ir Marija yra geriausi draugai, kurie padaryti daug dalykų kartu. Marija, net žino savo didžiausią paslaptį. Tačiau ji reikalauja, sakau jums, kad ji nemėgsta Maria, nes ji žino, kad nepatinka Maria.

Tai vadinama žmonių malonus. Svetimoje noras įtikti visiems, jūsų draugas yra nesąžiningas kažkam. Jie yra suklastotas. Jie yra „gražus“, – bet tai netikras gražus.

Jie ten yra geras laikas nėra ilgas laiko tarpas

Žinoma, daugelis iš mūsų iššaukiančiai bus pasakyti, kad mes tik čia, žemėje gerai praleisti laiką, o ne ilgą laiką. Bet mes paprastai tiesiog krizenimas.

Tačiau, jei jūs kada nors pastebėjote, kad jūs turite draugas, kuris visada atrodo, kad pirmasis pasakyti „aš!“, Kai reklamuoja per naktį ant miesto su savo būrio, jums turėtų rūpintis pažymėti kaip dažnai jie yra „per“, kai tikrai jų reikia.

load...

Tikras draugas yra tas, kuris yra čia su jumis per gerus laikus ir blogus laikus. Jei jūs turite draugą, kuris mėgsta gerti ir šalis su jumis, bet staiga „labai blogai“, kai jūs paprašykite jų pagalbos, tai Patikimas ženklas, kad jūs turite apgaviką ant rankų.

Jie Pažodžiui Niekada Kritikuoti Tave

Tai ne jų interesus kritikuoti jus, nes jie nėra tikras draugas. Kaip tokia, ji tikrai nėra svarbu, kad padirbtų malonus žmogus, kad jūs neturite pagerinti sau. Jie tiesiog nori būti gražus jums, kol jūs suteikiate jiems, ko jums reikia.

Draugai iššūkį tarpusavyje. Jie vadina vienas kitą dalykus ir tegul pažįsta vienas kitą, kai jie padarė kažką blogo.

Fake žmonės nesidomi visa tai. Jiems esate prakeiktas angelas, kuris gali padaryti neskriaudžiu.

Jie niekada nusiminti

Jei asmuo niekada gauna nusiminusi arba emocinis, jie arba Android „arba“ bendras klastotė.

Draugystė tarp dviejų žmonių yra dažnai nepastovi, ir ten bus nesėkmės eiti kartu su langų. Kai mes draugai su kuo nors, mes investuoti save daug, kad draugystė. Mes gauti aukštos ir gauti mažas. Mes juoktis, mes gauti nusivylė, o kartais mes net verkti.

Tai nes mums rūpi. Jei jūs turite draugą, kuris neatrodo, kad turite bet kokios emocinės investicijos į jūsų santykius ne visi, tai tikriausiai todėl, kad jis neturi tikrųjų reiškia visi, kad daug jų.

Jūsų Gut nemėgsta juos

Mes visada pasakyta pasitikėti iš nuojauta. Kas tavo posakis apie savo draugui?

Kartais, mes galime pajusti, kai asmuo yra padirbta jį ir dažnai tai mūsų pirmieji įspūdžiai apie savo motyvus, kad nustatytų pavojaus varpais skambėjimo. Bet kadangi jie tiesiog taip malonu, mes ignoruojame šiuos pirmalaikius varpai.

Vietoj suteikiant jiems abejonių naudai, klausytis savo žarnyne. Tai tikriausiai teisus.

Jie niekada Turimas

Aš sakau, kad realūs žmonės yra pilstomas? Taip!

Realybe yra asmuo, žvarbus aplink savo namus už kavos ir pokalbio, kai jums jų tekstą.

Pranešk apie netikrą-Ness yra, kai jūs negalite gauti atsakymą iš jų po savaitės, nepaisant nuolat text.

Jei asmuo nėra pernelyg dažnai, tai ženklas, kad jūs darote, nesvarbu visi, kad daug jų.

Iš esmės, jei jie jaučia, kad atsakymas jums pasiūlė jiems jokios naudos natūra, jie būtų atsakyti. Jei jie negauna nieko iš šio, atsakydamas jums bus įdėti ant nugaros degikliu. Galite palaukti.

Jų istorijos Negalima pridėti iki

Fake žmonės meluoti. Tai tikrai nebus nustebins, bet jūs turite būti atsargius, nes net realūs žmonės pasakys White Lies kas dabar ir tada.

Melo rūšies padirbtų žmonės nugara paprastai apie tai, kaip jie negali matyti Jums vakarą arba padėti jums et cetera. Bet jei jūs esate pakankamai išminties, galėsite sugauti juos.

Jie nori žinoti savo paslaptis

Jūsų paslaptis yra jūsų asmeninė verslo ir jūs neįsipareigoja dalinkitės jais su niekuo, išskyrus gal giminingos sielos.

Bet netikras žmogus nori žinoti visas savo paslaptis, o ne todėl, kad jie nori pasiūlyti jums patarti ir padėti jums. Tai todėl, kad jie nori savo paslaptis juos linksminti. Jie nori, kad jie būtų taip linksmas ir bendrinti, kad jie gali pasakyti kitiems žmonėms apie juos!

Jie niekada Kviečiame daiktų

Jūsų draugas gavo ryšių užmezgimo renginį, artėja, ir tai viena kuri žinote būčiau domina.

Tačiau dėl kokių nors priežasčių jie neturi kviečiame. Dar kartą. Jie niekada Kviečiame ir jūs priprasti prie jo. Bet kodėl jie niekada Kviečiame? Tai tikėtina, nes jie netikri.

Fake žmonės yra malonu jums, kai jiems patogu, kad tai būtų. Jie nori jums pakviesti juos į renginius ir naktis, kad jiems yra naudinga. Bet kai tai yra jų „sukti“ grąžinti naudai, jie nesivargina. Ir jie tikiuosi, jūs neklauskite juos pakviesti jus.

Jie tikrai ne savo interesus prie širdies

Visi jūsų tikri draugai sutarė, kad reikia pakeisti karjerą ir siekti savo svajonę tapti verslo savininkas. Bet jūsų netikras draugas yra arba visiškai abejingi ar pila šaltą vandenį ant savo svajonės – ypač jei ji nesiruošia pasinaudoti juos bet kokiu būdu. Jie net nuotoliniu būdu malonu jums.

load...