10 senų žmonų istorijų, kurios iš tiesų yra tiesos

Senų bobučių pasakos tie juokingi vienetų patarimų ir „žinios“ tavo tėvai ir seneliai naudojamas suteikti jums, kai jums buvo jaunesnis. Pasak močiutė, pinigai vorai tikrųjų suteikti jums pinigus, o jei jūs traukite keistą veidą, kai jis vėjuota, jūsų veidas bus iš tikrųjų gyventi, kaip kad amžinai.

Iš pradžių jums tikėjo visa tai. Galų gale, kodėl gi ne pinigų voras atneš jums pinigus? Tai visų vardu!

Tada, kaip ir jūs turite šiek tiek vyresnio amžiaus ir šiek tiek racionalesnis, supratau, kad valgyti morkas iš tikrųjų nėra padėti jums pamatyti tamsoje, nes tai tik kvailas. Jūs esate dabar suaugęs, ir manote, kad mokslo; ir mokslo jums pasakys, kad morkos skatinti sveiką ieškote odos, o sumažinti vėžio ir priešlaikinio senėjimo rizika.

load...

Tačiau, iš tikrųjų, kai kurie iš šių senų bobučių pasakų iš tikrųjų yra tiesa. Aš žinau, teisė?!

Leiskite pažvelgti 10 senų bobučių pasakos, kad močiutė iš tikrųjų buvo teisus apie.

Apple dieną saugo daktaras toli

Tai vienas daro mane kikenti dabar, kad aš apie tai galvoti. Mano močiutė naudojami mylėti pasakojo valgyti daugiau obuolius, nes Apple dieną saugo daktaras toli. Dalykas yra, aš niekada nemačiau jos valgyti jokių obuolius!

Tačiau paaiškėja, kad senų bobučių iš tikrųjų buvo teisus apie šį vieną. Nors „Apple“ per dieną nesiruošia išlaikyti gydytoją toli amžinai, ji ketina atidėti savo išvaizdą. Obuoliai gali sumažinti riziką susirgti vėžiu ir insulto, ir jie yra labai gerai atblokuoti jūsų arterijas.

Bananai Padaryti Boys

„O, jūs norite berniukas, medų?“ – senas žmona kartą pasakė man pražilęs tonai. „Tada valgyti visus bananus!“

Aš tikiuosi ji man duotų šiek tiek magijos tabletes rūšiuoti, bet ne; ji tiesiog man pasakė, kad valgyti bananus.

Ji iš tikrųjų buvo teisus, nors. Tyrimai parodė, kad didelio vartojimo kalio padidina jūsų šansai susilaukti berniuko, o bananai yra daug stuff. Bananai gali padidinti jūsų šansai berniukas 11%.

load...

Vištienos sriuba Kovos Peršalimas

Kai buvau vaikas, ir aš šalta, norėjau visus vaistus, kad padėtų jai išeiti. Aš jaučiausi pavargęs, ir aš manyti, kad man reikia naujo gerklę; tikrai mano buvo nesiruošia būti tas pats kada nors dar kartą!

Mama man sakė, kad man reikia buvo vištienos sriuba, nes vištienos sriuba kovoja peršalimo. Tikrai ?!

Tiesą sakant, taip. Mokslininkai ne mums papasakojo, kodėl Vištienos sriuba gydo peršalimo taip lengvai; jie tiesiog žino, kad ji veikia. Tai gali būti, kad ji lėtina jūsų baltųjų kraujo ląstelių, savo ruožtu, nurodydami savo imuninę sistemą labai reikalinga padidinti.

Plaukų Šuns

Tai senų bobučių pasakos nueina ilgą kelią. Šių dienų, jis yra naudojamas rodo, kad jei turite tikrai blogą pagirių, reikia grįžti prie alkoholio, kuris sukėlė savo gerklės galvą į pirmąją vietą. Matyt tai vienintelis būdas sumažinti simptomus!

Tai šnekamoji išraiška, kuri nueina per šimtą metų, ir iš pradžių rėmėsi šunų įkandimo gydymui. Išgydyti save, jums turėjo įdėti į pasiutęs šuo, kad tiek jums įkandimo žaizdos plaukus!

Ji neveikia tada, bet jis veikia dabar? Na, iš tikrųjų, ji! Grįžtant prie gėrimo, kuris sukėlė jūsų fizinė ir emocinė kančia iš tikrųjų gali padėti jums jaustis geriau.

Naudokite Laikraščiai valyti Windows

Kai mano močiutė naudoti senus laikraščius valyti savo langus, aš maniau, kad ji buvo Zwariowany.

Bet tai ne senų bobučių pasakos, ir yra iš tikrųjų naudinga, labai praktiškas patarimas valyti savo namus. Laikraščiai turi skaidulų, kurios yra tankesnis nei popierinių rankšluosčių, kuris reiškia, kad jie gali ne tik sugeria skysčius lengviau, bet tai taip pat reiškia, kad jie nebus subyrės.

Count Avys užmigti

Niekas iš tikrųjų skaičiuoja avis užmigti 2017, jie ?!

Na, it turns out, kad žmonės tikriausiai daryti. Tai yra todėl, kad, pasak mokslininkų ir senų bobučių, tokių pasikartojančių psichikos vaizdų lulls jus į tylią žemę vizualizacija. Be to, ji taip pat gali atitraukti jus nuo streso minčių, kurie Jus stabdo miegoti.

Tai skamba man, kad nesvarbu, ar jums suskaičiuoti avių arba dramblius ar liūtai ar elnias et cetera. Skaičiuokite, ką norite, pradėkime revoliuciją!

Thumb Sucking griuvėsiai dantys

Kūdikiai leidžiama čiulpia savo nykščius, bet išaugo vaikas negali, nes jie bus sugadinti savo dantis. Taigi senas žmonos pasakos nuėjo.

Pasirodo, nors, kad mama buvo teisus apie šį vieną. Jei čiulpti nykštį, kaip vaikas, jūs galėjo pažeisti dantis visam laikui. Klausimai, pavyzdžiui, prasta dantų derinimą ir uždelstas plėtros burnoje sukelia nykščio čiulpimo vaikystėje.

Riebi žuvis Makes You Protingas

Su šiuo senų bobučių pasakos problema buvo ta, kad mano močiutė man pasakė, kad kai buvau 7. Tada, nebuvau tikrai domina yra protingas, ir aš tikrai nebuvo suinteresuoti riebios žuvies!

Kaip aš paaugo, pasaka pakimba su manimi: ar riebi žuvis iš tikrųjų jums labiau protingas žmogus? Atsakymas yra – taip, ji daro.

Riebi žuvis yra daug omega – 3 riebalų rūgščių, ir tai yra tai, kad sustiprinti ryšį tarp smegenų ląstelių laidumą. Todėl riebi žuvis yra neuronų kūno statybininkas, kuri tikrai yra maistas smegenims.

Valgyti sūrio prieš miegą Suteikia jums Nightmares

Aš niekada mano gyvenime valgyti sūrio prieš miegą ne, nes mano mama man pasakė, kad ji suteikia jums košmarai.

Aš žiūrėdavau balai siaubo filmų prieš miegą, žinoma, bet niekada valgyti sūrio! Aš atsisakau!

Yup, kaip gyvis, aš praryti šį seną žmonos pasakos kablys, linijos ir spurga. Tačiau neseniai atliktas tyrimas britų sūrio valdybos patvirtino, kad ši pasaka iš tiesų gali būti tiesa.

Savo tyrime jie pranešė, kad beveik visi jų 200 apklaustų savanorių įrašyti keistus sapnus po valgio sūrio prieš miegą. Hmm.

Rėmuo nėštumo metu reiškia, kad jūs turėsite plaukuota Kūdikių

Niekas nenori plaukuotą kūdikį, tačiau jeigu sergate rėmuo nėštumo jūs gana daug teks vieną. Nieko galite padaryti apie tai. Čiulpia jį aukštyn. Turi gaunu žirklės?

Štai ką mano močiutė sakydavo man. Aš ne manoma ją už metus, tačiau paaiškėja, kad tai tikrai tiesa.

Tyrimas Johnso Hopkinso ligoninės Baltimorėje rado ryšį tarp rėmuo ir plaukuotumą, ir teigė, kad tai gali būti iki nėštumo hormonų. Baisu.

load...