10 santykių raudonos vėliavos, kurias neturėtumėte ignoruoti

Kai jūs tikrai patinka ką nors, tai gali būti tikrai lengva ignoruoti bet kokius galimus raudonomis vėliavomis. Tiesą sakant, taip pakirsta yra jums, kad jūs neturite net nepastebi, kai didžiulė raudona vėliava pakabinti priešais jūsų akis!

Mes visi tokie patys. Kai yra įspėjamieji ženklai apie mūsų naują sutraiškyti, mes mieliau tiesiog teptuku juos panaikinti ir vykdyti nepriklausomai. Mūsų sprendimas temdė mūsų naujai atrastą meilę ir meilę, ir mūsų akims tai berniukas tiesiog negali padaryti bet negerai, nepaisant to, kad jis niekada, atrodo, galima pirmadieniais, turi 4 mobiliuosius telefonus ir du „Facebook“ sąskaitos. Bet, ei, jis tiesiog neįprasta!

Jei esate susirūpinę, kad jums gali būti pažintys klaidingą vaikinas, tegul 10 santykių raudonomis vėliavomis, kad jūs neturėtumėte ignoruoti išvaizdą.

load...

Jo pyktis Scared Jums praeityje

Vaikinai supykti dabar ir tada, dažniausiai, ką mes suvokiame, kad labiausiai trivialus dalykų. Jie supykti per tokius dalykus, kaip Spindinti arba vaizdo žaidimo. Mes juos pasakyti „tai tik žaidimas, berniukai“, bet tai tik atrodo, kad jie dar blogiau. Ne, tai ne tik žaidimas!

Tai gerai tipas pykčio. Bet jei jie kada nors gavo toks piktas per kažką, kad jūs iš tikrųjų buvo išsigandusi, jūs turėtumėte pamatyti tai kaip raudona vėliava. Jie akivaizdžiai pyktis klausimus, ir nors jų pyktis gali nebuvo nukreiptas į tave nėra, tai gali būti tik laiko klausimas, kada ji yra.

Jis nemėgsta Palietus tave viešose

Vienas Santykių raudonomis vėliavomis, kai vaikinas nemėgsta liesti jus viešai. Jūs esate jo mergina ir jis jūsų draugas, ir jūs tikriausiai norite, kad visas pasaulis žinoti. Bet kai jūs žingsnis ne pasivaikščioti visuomenei, jis gauna visi jautrus ir sako, kad jis nemėgsta susikibę rankomis arba bučiavosi, kai kiti žiūri.

Nors jis gali būti tikrai drovus, jums turėtų būti itin atsargūs šiuo metu. Vaikinai, kurie atsiriboti nuo jus visuomenei paprastai turi ką slėpti – tokių kaip kitą meilužį.

Jis yra super kritiškai viską, ką daryti

Jei esate su žmogumi, kuris turi juokingai didelius lūkesčius rūšies, galite pastebėti, kad jis buvo kritiškai viską, kad jūs darote. Nesvarbu, ar tai jūsų karjerą arba taip, kaip jums bendrauti su žmonėmis, jis aiškiai perfekcionistas, kuriam nieko jūs kada nors bus pakankamai gera.

Pažintys šį vaikinas natūra gali būti varginantis, ir tai dažnai geriausia tiesiog dalis būdais. Bando įtikti perfectionists užima daug energijos ir jums dažnai rasti, kad kiekviena diena yra tik dar vienas bandymas įtikti jam ir išvengti kritikos. Tai nėra, kaip santykiai yra skirtas būti.

Jis meluoja

Melas yra vienas didžiausių santykių raudonomis vėliavomis. Jei vaikinas ieško nustebinti merginą, vienas dalykas, kurį jis nebūtų padaryti, tai pasakyti melas. Taigi, jei jūsų naujas berniukas jau melavai, kad prieš jums jau net tapti dalykas, jūs turėtumėte pamatyti tai kaip ženklą, kad jis ne vienas, kuria galite pasitikėti.

load...

Kompulsinis melagiai iš prigimties yra nesąžiningi žmonės. Jei jis nėra sakau visą tiesą dabar, kaip jūs galite būti tikri, kad jis kada nors bus? Ir nors jis gali meluoti tik apie mažų, nereikšmingų dalykų, jūs negalite būti tikri, kad jis nėra – ar nebus – melas apie didesnių dalykų per, pavyzdžiui, jo amžiaus ir santykių statusą. Elkitės atsargiai.

Jis grubus Kita

Kai kurios merginos gali būti traukia blogi berniukai, bet kai blogi berniukai pradėti yra vidutinis jų draugių, tai niekada kietas.

Jei pastebėjote naują vaikinas savo gyvenimą grubus kitiems, jums reikia priimti tai kaip ženklą, kad jis gali baigtis yra vidutinis jums taip pat. Nors jis saldus ir rūpintis tuo momentu, tai dar nereiškia, kad jis negali vieną dieną kaita ir pradėti gydyti jums kelią jis elgiasi kiti, kai jis tampa patogesnis aplink jus. Tiesiog būkite atsargūs.

Jis nori žinoti viską

Sąryšis raudonos vėliavos, taip pat gali būti gana subtilus ir vienas iš jų yra, kai vaikinas nori žinoti absoliučiai viską.

Vaikinai, kurie yra apsėstas žinant viską apie jus, įskaitant atvejus, kai jūs buvote ir kas buvote su, paprastai nėra verta pastangų. Jie įtariai ir pavydi, ir kai jūs neturite pasakyti jiems, ką jie nori išgirsti, jie gali supykti.

Jei manote, kad taip, tarsi jūsų vyras bando kontroliuoti jums reikalaujant visą suniokota, kaip jūs išleidote savo dieną, turėtumėte į tai kaip pagrindinis raudona vėliava. Paskutinis dalykas, kurį norite yra savininkiškas vaikinas, kuris pradeda pasiimti skyles savo istoriją išsiaiškinti, jei sakai tiesą.

Jūsų draugai ir šeima nepritaria

Jūsų draugai ir šeima yra ne visada teisus, žinoma, ir kartais jūs labiau į dešinę, nei jie yra. Bet jei jis jaučiasi taip, tarsi kiekvieną draugas ir šeimos narys jums sako, kad šis žmogus yra ne jums, jūs būtinai jį kaip raudona vėliava, kad įspėja apie artėjančią nelaimę.

Jis Evasive

Jei jis dažnai atrodo taip, lyg jūs negalite pasiekti savo draugu, arba telefonu, „Facebook“ ar kitaip, reikia gerti tai kaip įspėjimo ženklas, kad jis ne visai vienas vyras, jis sakė, kad jis buvo.

Jūsų vaikinas turėtų būti pilstomas, kai jums reikia jį. Jei jis dingo kelioms valandoms – ar net dienų – tai paprastai reiškia, kad jis gavo kažkas, vis užsiėmę. Ir tai tikriausiai kažkas jam nepasakiau jums apie.

Jūs vis dar turite netenkinami jo draugai

Tai dar vienas aiškus ryšys raudonomis vėliavomis. Jūs norite, kad atitiktų savo draugų, bet jis tiesiog neleis jums. Jis sako, kad laikas yra ne teisė dar tik, ar kad ten jokios prasmės. Jūs nenorėtų juos et cetera.

Jei jūsų vyras yra atsparus leidžia jums susitikti jo bičiuliai, jūs turėtumėte leisti savo instinktus padėti jums. Ką papasakoti apie jį? Kodėl ne jis įvesti jus savo draugais?

Jis visada Vėlyvas

Gerai, taip, kad moterys dažnai vėlai. Bet tai paprastai už geros priežasties. Vaikinai, tačiau dažniausiai visada punktualus. Taigi, jei jūsų vyras yra nuosekliai vėlu datas ir Meet-up, turėtumėte užduoti sau, kodėl, nes tai dar vienas Santykių raudonomis vėliavomis, kad jūs neturėtumėte ignoruoti. Jei manote, kad taip, tarsi jis negerbimą jus taip anksti santykių, jums reikia užduoti sau, kaip rimtai jis ketina pasinaudoti šia ilgalaikėje perspektyvoje. Ar jis tikrai rūpi?

Ar žinote, kitas ryšys raudonomis vėliavomis? Nedvejodami pasidalinti savo mintimis į žemiau esančią komentarų skiltyje.

load...