10 saldžių žodžių kiekvienas vaikinas mėgsta išgirsti

Jei atlikite paiešką dėl pasiūlymo dalykų, kad moterys išgirsti internete, rasite milijonus pasiūlymų, bet jei daryti tą patį, ką vyrai myli išgirsti, rezultatai yra šiek tiek negausi, jei ne daugiau pasakyti. Gal tai todėl, kad vyrai yra ne visai taip nori ateiti į priekį ir pasakyti, ką jie nori išgirsti iš savo draugių. Mes manome, kad tai šiek tiek neteisinga, nes vyrams reikia žinoti, jie yra mylimi ir vertinami, net jei jie nebus pripažinti ją. Taigi, norint atkurti pusiausvyrą truputį, čia yra dešimt dalykų, kad mes esame tikri, kad kiekvienas vaikinas būtų mylėti išgirsti.

1. „Aš nežinau, ką aš daryčiau be tavęs“

Kiekvienas vaikinas turi žinoti, kad jis yra reikalingas, net jei jis yra tik atsukti stora viršuje stiklainį. Žinant, kad yra keletas dalykų, kad jums negalėjo padaryti be jo pagalbos padidins jo ego ir leiskite jam žinoti, kad jums reikia jį aplink.

2. „Tu atrodai nuostabų vakarą“

Vyrai negali mokėti tiek daug dėmesio į savo išvaizdą, kaip mergaitės, bet kai jie stengėsi jiems patinka žinoti, kad jūs pastebėjote. Nesvarbu, ar jūs pasakykite jam, kad jis atrodo tikrai gražus į Tux, ar jūs paprašykite jį, jei jis dirba iš, komplimentus savo išvaizda visada eiti gerai. Tai dar vienas iš tų keistų dalykų apie vyrus. Jie nebus pripažinti, kad jie praleido valandas ruošiasi, bet jie tikrai tikiuosi, kad kas nors pastebi, kaip gerai jie atrodo.

load...

3. „Thank you so much Nustatydamos šią lentyną“

Tiesiog sakydamas ačiū ir komentuodamas, kas gera darbo jis padarė reikš daug žmogui. Parodykite jam savo dėkingumą, ką jis daro aplink namus, ir jis jausis mylimas ir daugiau norėjo. Sakau jam, kai jis daro gerą darbą, taip pat paskatinti jį padaryti daugiau dalykų už jus. Juk nė vienas iš mūsų mėgsta išleisti daug pastangų į kažką be atlygio arba pripažinimo ne visiems.

4. „Aš taip didžiuojuosi jumis“

Yra buvę keletas tyrimų į žmonių, kurie nustatė, kad dauguma vaikinai manote, kad būtų laikomasi net svarbesnis jiems nei jausmas mylėjo. Dabar, kad gali skambėti šiek tiek senamadiškas daugeliui žmonių, bet kas mes esame ginčytis su ekspertais! Resekować tikrai svarbu žmogui, nors, todėl jam pasakyti, kaip didžiuojuosi juo ir jo pasiekimus esate ir jis mylės ją.

5. „Tu toks vyriškas“

Visi vaikinai patinka žinoti, kad jūs įvertinsite savo vyriškumą. Nesvarbu, ar jie yra fiziškai stiprus, arba protiškai stiprus, stiprumas yra labai svarbus žodis žmogų. Padovanoti jūsų vyras svarbų daugiau pasitikėjimo ir pasakys, kiek jums reikia savo jėgas; jis patinka tai, kad jūs vertinate jam buvo vyras.

6. „Aš norėčiau sekti paskui tave visur“

Vyrų daug patinka būti suvokiami kaip lyderiai, todėl sakau jam, kad jūs pasitikite savo sprendimą ir leisti jam išsiveržti į priekį leis jam jaustis puikiai. Pasakykite jam, kad jo patarimai niekada let you down, arba, kad jūs turite kiekvieną tikėjimą sprendimo, kad jis daro. Nesvarbu, ar tai jų genai ar tai kažkas, kad vyrai sužinoti, kas žino, bet jie vis dar patinka būti suvokiami kaip pakuotėje lyderis.

7. „Ar norite, kad apie tai kalbėti?“

Žodžiai, kad vyrai išgirsti ne visi apie glostydama vyro ego; kartais jie tiesiog reikia mylėti tiek ir šiek tiek dėmesio per daug. Vyrai ne visada labai gerai atidarymo apie dalykus, kurie kelia nerimą jų, o kartais jie turės skatinti, kol jie padaryti. Jei manote, kad kažkas yra nuo jūsų žmogaus protas, atidaryti duris, kad jis galės apie tai kalbėti. Jei neturite duoti jam kvietimą pasikalbėti, jis gali tiesiog laikyti prie savęs ir buteliuko jį.

8. „Leiskite turėti anksti naktis“

Vyrai taip pat patinka, kai jų draugė ar žmona yra viena padaryti pirmą žingsnį. Jei esate tas, kuris paverčia pokalbį į miegamąjį, kad bus pažymėkite visus, kuriems reikia jį suvokti jį rasti jam seksuali, ir dar daugiau langelius.

9. „aš gausiu už jus“

Padėti jam, kai jis užsiėmęs yra puikus būdas parodyti jam, kad esate komanda, ir kad jūs suprantate, kad jis sunkiai dirba. Tai gali būti todėl jam kavos puodelio, kai jis dirba vėlai namuose, ar atsakyti į telefono nuėjo jis susietas su kuo nors kitu. Tai puikus būdas parodyti jam, kad jis ne vienas ir jis bus norėtume jį padaryti daugiau už jus.

load...

10. „Tu esi mano vienintelis ir tikra meilė“

Pagarba ir pasitikėjimas yra viskas gerai ir gerai, bet vyras turi tave mylėti jį taip pat. Pasakykite jam, kad tu jį myli ir kad jis vienintelis jums. Kartais jūs galite gauti taip patogu santykius, kad jums pamiršti pasakyti šiuos paprastus dalykus. Nepalikite ją atsitiktinai, pasakykite jam, kad tu jį myli, ir jam pasakyti šiandien.

Ką vaikinai patinka girdėti? Wha yra jūsų patarimai?

load...