10 saldiausių dalykų apie atostogų sezoną

Nesvarbu, ar mes religinę ar ne, dauguma iš mūsų tiesiog mėgsta švęsti Kalėdas kasmet. Atostogų sezonas yra ypatingas metų laikas, kai šeimos padaryti viską, ką gali pamatyti vienas kitą, poros imtis mini pertraukėles kartu ir stebuklinga dalykų atsitikti.

Galbūt geriausias dalykas, apie Kalėdas, kad jūs neturite būti septynerių metų amžiaus džiaugtis. Galite būti artėja trisdešimt, turi pasaulyje labiausiai stresą darbą, ir dar vis dar elgiasi kaip svaiginantis vaikas per švenčių sezoną.

Iš tiesų, Kalėdos yra atsipalaiduoti, už pasilinksminti laikas – ir gauti super excited apie tai didžiulė dovana suvynioti lange matyt už mus!

load...

Nes dabar yra tik keletas dienų iki Big Day, leiskite pažvelgti 10 saldus dalykų apie šventinę išvaizdą.

Būdamas su šeima

Per metus, kai jūs dirbate visas valandas, kad Dievas siunčia, tai sunku pamatyti per daug jūsų šeimai. Jums gali gyventi su savo sutuoktiniu, o gal jūs matote savo mama ir tėtis dabar ir tada, bet šeimos gauti vakarones nebuvo tas pats bet kada, nes jums liko namuose.

Kalėdos yra puikus pretekstas gauti visą šeimą kartu, susibūrimas. Ji suartina žmones ir skatina mus vairuoti šimtus mylių praleisti tokį specialų metų laiku su specialiais žmonių. Šeimos reikalai, ir tai atostogų sezono metu, kai mes suprantame, kiek jie mums reiškia.

Kūčios

Numatymas buvo pastato per pastaruosius keletą dienų, ir visa tai pasiekia crescendo Kūčių vakarą. Pristato yra išdėstyti aplink medį, suteikiant jums galimybę pajusti ir purtyti dėžės atspėti, ką jūs turite šiais metais. Gėrimai yra pilamas, giesmės giedamos, ir kiekvienas yra paruoštas didelis vyras pop žemyn kaminu.

Kūčios yra ta diena, kai jūs pagaliau gauti įsikurti; baigsite visą savo apsipirkti, o dabar galite atsipalaiduoti su savo artimaisiais ir tiesiog paprastai naudojasi proga. Taip pat galite atidaryti bent vieną dovaną, jei tavo mama leidžia jums!

Dovanos

Suteikti dovanas ir matau džiaugsmą jie atneš žmonėms tai, ką galite padaryti Kalėdų Super saldus. Žinant jūs turite savo artimuosius, ką jie tikrai vertiname jūsų šventė daug daugiau, nei iš tikrųjų atverti savo dovanas.

Kalėdos turėtų būti laikas pradėti šypsena ant kažkieno veidą, ir jūs galite tai padaryti su specialiu dovana. Jaudulys turime kai mes išsivynioti mūsų dovanas daro viską, kad džiovos Pirkinių tiek verta.

load...

Kalėdinė muzika

Nebent dirbate mažmeninės prekybos, kur Kalėdų muzika yra gana daug vaidino non-stop per keturiasdešimt dienų ir keturiasdešimt naktų, Kalėdų muzika yra ypatinga.

Kiekvienas turi savo mėgstamas dainas, dainos, kurie mus atgal į vaikystę, kai Kalėdos buvo visa informacija apie laisvalaikį mokykloje, aibės nuostabios dovanos, ir mama labai maisto ruošimui.

Mes taip pat turime keletą kaltus malonumus. Mariah Carey, kas?

Nesvarbu, ar jums labiau patinka Frank Sinatra, Michael Bublé, Nat King Cole, Wham! arba tradiciniai Kalėdų giesmės, yra Kalėdos Muzika visiems. Sėdi šiltoje ugnies, geriamojo Kiaušinių-vyno kokteilis ir klausytis muzikos yra puikus būdas praleisti laiką atostogų sezono metu.

Kalėdų eglutė kvapas

Šviežiai supjaustyti vejos gali mus primins vasarą, bet Kalėdų eglutė yra vienas ypatingas kvapas, kuri primena visiems iš didžiausių metų laiku.

Yra tiesiog nėra geriau kvapas nei Kalėdų medžio kvapo. Tradicinis pušų šviežias kvapas asocijuojasi nostalgiją, ir nukelia mus visą nugarą awesome Kalėdas praeityje. Ji ateina tik maždaug kartą per metus, todėl jis labiau magiškas, ir tai veža mus į labai stebuklinga vieta.

Ranka Kalėdiniai atvirukai

Gerai, niekas rašo ranka pranešimą nebėra. Mes bendraujame su mūsų draugais per trumpais tekstais, beasmenė laiškus ir įžūlus „Facebook“ pranešimų, kuriuose yra daugiau šypsenėlių, nei žodžių.

Kuris yra, kodėl ranka Kalėdiniai atvirukai yra ypatinga.

Kalėdiniai atvirukai yra žavinga, ir gauti į postą nedaugelis iš jūsų draugų yra dalis to, ką daro atostogų sezonas, todėl ypatingas.

Tai dar geriau, kai jūsų draugas nuėjo į faktiškai priėmimo patys kortelę pastangų.

Kalėdiniai papuošalai

Ne tik jūsų kalėdiniai papuošimai – nors jie saldus ir nuostabus – bet kalėdiniai papuošimai ir žibintai visame mieste, kad Twinkle langų ir pareikšti savo miesto gyvas.

Jis visada saldus, kai jūsų kaimynai prisijungti su šventės ir įsižiebti savo namus žibintai, medžių ir dekoracijas. Tai dalis magija.

Ji taip pat leidžia jums jaustis visi šiltas ir fuzzy viduje, kaip jūs vairuojate namo iš darbo tamsoje už vieną paskutinį kartą prieš šventes. Nuostabu.

Sniegas

Gerai, tai tikrai nėra sniego kasmet (ir priklausomai nuo to, kur jūs gyvenate, ji gali niekada sniegas), bet kai sniego kritimo atostogų sezono metu, tai vienas iš mieliausių dalykų kada nors. Tai tiesiog kelia apledėjimo ant torto. Jūs tiesiog negali įveikti White Christmas.

Snowcapped peizažai yra paveikslų atvirukai, ir jie gali padaryti eilinis miestelis atrodo kaip kažkas iš jūsų mėgstamiausia Kalėdų filmą.

Atsižvelgiant savo vaikus Žr Kalėdų Senelis

Taip, mums, suaugusiems myliu Kalėdas.

Bet Kalėdų taip pat vaikams, ir atsižvelgiant savo vaikus pamatyti Kalėdų Senelis švino-up į didįjį dieną yra vienas iš mieliausių dalykų jūs kada nors galėtų padaryti.

Žiūrėti jūsų vaikas karščiuotis, nes jie pasakys Santa ko jie nori šiemet užpildo savo širdį, su džiaugsmu, ir tai net geriau, kai jūs žinote, kad jie vis dar tiki žmogus su barzda.

Kalėdų Filmai!

Nėra nieko geriau, nei įsikurti nakčiai su jūsų mylimasis priešais degančios ugnies ir žiūrėti savo mėgstamus Kalėdų filmą.

Nesvarbu, ar tai elfas, Home Alone, tai nuostabus gyvenimas, jūs turite paštu arba atostogų, yra tiesiog kažkas super saldus apie Kalėdų filmus, kurie padeda mums pabėgti nuo kasdieninio gyvenimo realijas. Jei jūs vis dar ne jausmas „Christmasey“ klijuoti savo mėgstamą Kalėdų filmą ir patekti į šventės!

load...