10 rytietiškų grožio paslapčių

Šio orientuotis ponios yra žinomas dėl savo nepriekaištingos, gamtos grožiu ir elegancija ir kai kurie iš didžiausių grožio tendencijas pastaraisiais metais atsirado Rytuose. Vienas iš dalykų, kad Eastern Beauty režimai taip skiriasi nuo tų, Vakarų yra ta, kad jie dažnai apima daug skirtingų etapų, ir jie po į laišką kiekvieną dieną. Daugelis odos priežiūros ir plaukų priežiūros ritualų, kurie po buvę maždaug šimtmečius ir tik pradeda būti pripažintas Vakaruose, todėl galime pažvelgti dešimt šių nuostabių rytietiškų grožio paslaptys išvaizdą.

1. Spindulinė Bean veido kaukės

Kinijos empresses naudojamas Mung pupelių veido kaukę gydyti spuogus ir reljefiniai odą. Kaukė pagaminta šlifavimo mung pupelių pasta ir tada tiesiog jį taikyti veido ir palikti ją sėdėti tam tikrą laiką. Šiandien galite padaryti savo Mung pupelių veido kaukę perkant Mung pupelių milteliai ir sumaišant jį su tam tikru natūraliu jogurtu.

2. Ryžių vandens tonikas odai

Padėti jiems išlaikyti savo porceliano sklandų veido, rytietiški moterys naudoja paprastą ryžių vandenį kaip odos dažų. Norėdami atlikti šį, jums įsiurbti šiek nepoliruoti ryžiai vandenyje, kol vanduo pradeda atrodyti pieniškas ir tada taikyti vandenį ant veido su kai vatos. Jei norite išsaugoti ryžių vandens šaldytuve, jis truks iki keturių dienų.

load...

3. Panaudojimas aliejus vietoj veido valikliu

Užuot shying nuo naftos pagrindu pagamintų produktų, nes žmonės Vakaruose padaryti, naudojant naftą kaip prausiklis yra labai populiarus daugelyje Azijos šalių. Kai naudojate natūralių aliejų ant odos, jis pakelia makiažas, purvą ir nešvarumus tikrai lengvai, ir ji neturi išdžiūti odą ne visiems.

4. Jie niekada naudoti 2-in – 1 prekių

Nors Vakaruose, moterys myli rasti produktų, kurie gali padaryti dvigubą pareigą, rytų ponios tik kada nors naudoti produktą nieko, išskyrus, ką jis buvo skirtas. Jų kasdien Grožio režimas susideda iš daugelio skirtingų žingsnių, ir jie ruošinių kaip jūs ritualas, niekada praleidžiant nors iš etapų.

5. Odos šepečiu

Kaip jų kasdienio grožio rutinos dalis, rytietiški moterys valyti savo veidą sausu šepečiu išlaikyti savo odą gerai atspalvių. Tai šepečiu skatina geresnį kraujo tekėjimą į odą ir ji taip pat sakė, kad jūsų oda labiau imli losjonai ir serumų, kad jie taikomi po šepečiu.

6. Jie visada įsitikinkite, kad jie miega tarp 11pm ir 2 val

Kai kurie grožio patarimai iš Kinijos ir aplinkinių šalių remiasi senovės tikėjimų ir tradicinės kinų medicinos. Vienas iš jų, kurie vis dar po rytietiškų ponios šiandien yra tai, kad geriausias laikas miegoti yra tarp 11pm ir 2 val valandas. Manoma, kad tai yra laikas, kad kepenys išskiria toksinus iš organizmo, o tai padeda išvengti raukšlių ir odos defektus. Kas yra žinoma, tikrai yra tas, kad laikant, kad reguliariai miego modelis tikrai padeda jus sveikas, todėl yra tikriausiai daugiau šio, nei jums gali turėti minties.

7. Camellia riešutų aliejus

Camellia riešutų aliejus yra aliejus rasite naudojama grožio daugelyje Azijos šalių. Jis nuimamas nuo Camellia krūmo riešutų, kuris yra geriau žinomas dėl savo gražių gėlių, o ji naudojama tiek odos ir plaukų gydymo būdus. Kai naudojamas ant odos, jis yra absorbuojamas labai lengvai, nes jis yra labai panašus į sudėtį mūsų pačių natūralių aliejų. Jis taip pat sakė, skatinti plaukų augimą ir Azijos moterys jį naudoti kaip kondicionierius atostogas.

8. Jie turi reguliariai veidui

Nuolatinis veido yra didelis dalykas Rytuose ir Korėjos moterys išleidžia didelę dalį savo pajamų turintys profesionalus veido bent kas antrą savaitę. Tai buvo Japonijoje, kad veido kaukės buvo išrastas per daug. Originalūs kaukės buvo pagamintas iš šilko kimono, kuris buvo mirkomi specialių gėlių ir žolių iš esmės.

9. Jie turi reguliariai masažai

Moterys Vakarų šalyse yra linkę galvoti apie kelionę į SPA, kaip yra gydyti, tačiau Rytų mergaičių, tai yra reguliariai dalį savo grožio režimas. Taip pat veido, kad mes paminėti, jie taip pat turi reguliariai masažai ir jie yra daug tikinčiųjų iš refleksologiją galios.

load...

10. Jie pasitiki gamtą

Svarbiausias pagrindinis už visų rytietiškų grožio procedūros yra tai, kad jis grindžiamas natūralių produktų. Rasite labai mažai Azijos kosmetiką, kuriuose ilgą sąrašą cheminių medžiagų. Ką rasite yra natūralūs ingredientai, nes moterys mano, kad tai, ką gamta duoda kur kas geriau už juos, nei kas nors galėjo būti gaminami laboratorijoje.

load...