10 rūšių moterų, kurių vyrų tiesiog nenori susituokti

Ten buvo daug parašyta apie tai, kas daro moteris patraukli žmogui, bet tai jokiu būdu tas pats, kaip, ką daro moteris iš asmens, vaikinas norėtų tuoktis tipą. Jei jūs ieškote vyras tuoktis, o ne tik žmogus iki šiol, tada jums reikia žinoti apie kai kuriuos dalykus, kurie bus įtraukti vaikinai nuo Popping klausimas. Skaitykite ir sužinosite tipų moterų vyrai nebus net apsvarstyti santuokos:

1. Mėsa batai

Vaikinai gauti pakankamai pasakyta, ką daryti darbe; jiems nereikia namie taip pat. Vyrai tikrai nepatinka būti pasakyta, ką daryti ir valdinga žmona yra vienas iš jų didžiausių košmarų!

2. Žmogus staklės

Mergina, kuri nustato, kad pakeisti savo vyro yra pasmerkta žlugti savo užduotį. Daugelis moterų galvoja, kad jie gali pakeisti vyro, tuo geriau, bet jis tiesiog nenori būti pakeistas. Jūs galite išsisukti su tiek daug, kaip nuvykti į išsidabinti truputį, bet bandyti ir keisti savo draugų arba jo pomėgius, o vestuvės tikrai bus išjungti.

load...

3. Žalioji akimis monstras

Jei kaltina dėl apgaulės vaikinas, kai jis ne, tada jis greičiau ketinate gauti nusivylė ir nuobodu su visais įtariai. Jūs galite taip pat buvo sužeistas anksčiau, bet tai nereiškia, kad šis vaikinas bus daryti tą patį, todėl numalšinti pavydą, ar jis nebus kabinti aplink pakankamai ilgai vestuves.

4. Gandai Pro

Jie gali rasti tai smagu pradėti su, bet jis nebus ilgai, kad naujovė nublankti. Gandai yra tiesiog nuobodu vyrų ir leis jiems įdomu, ką jums gali būti kalba apie juos, už jų nugaros.

5. Laikydami su jais šalia durų

Moteris, kuri yra daugiau domisi, ką kiti žmonės turi, o ne tai, ką ji turi, yra ne mergina tipo, kad žmogus nori padaryti visą įsipareigojimą. Tai leis jam manote, kad niekada nebus patenkintas ir, kad jums gali taip pat būti su kuo nors, kas gali suteikti jums visus tuos dalykus, kurie jums atrodo, kad nori.

6. Aš gyvenu dėl tavęs ir tik jūs

Žiūrėti baimę ir baimę Ateik juo, kai jūs sakote, šie žodžiai! Jis bus galvoti, kad jums reikia gauti gyvenimą ir jis bus įsivaizduoti gyvenimą, kur jūs negalite padaryti vieną dalyką be jo.

7. Smulkmeniškas rijikas

Atminkite, kad yra vedęs, tai valgyti maistą kartu, ir jei viskas, ko jums valgyti yra keletą Morsels salotų kiekvieną valgį, jis ketina jaudintis, kad jis bus ant bado dietos taip pat.

8. Sraigės limfos

Taip, mes kalbame apie „Mis Lipnus čia. Duok jam šiek tiek erdvės ir leiskite jam išjungti pavadėliu kartais vyrai nekenčia jaustis narveliuose.

9. Beprotiška šalies gyvūnų

Crazy šalis gyvūnas yra labai smagu už naktį, bet ne taip gerai, kad radote namo į motiną. Kiekvienas turi gerą naktį, bet ne daug daryti kiekvieną metų naktį! Vaikinai tarsi Paprastumas tiek kartais ir jie nenori būti nerimauti, kas jūs esate iš vakarėlio su ir kokios bėdos jūs gaunate sau į.

load...

10. Pažiūrėk į mane! Pažiūrėk į mane!

Tai gali būti įdomus, o, hanging out su žmogumi, kuris visada turi būti dėmesio centre, bet tai bus šiek tiek dėvėti, po dvidešimties metų jo! Merginos, kad nuolat trokšta dėmesio nėra merginų, kad dauguma vaikinai nori būti vedęs tipas.

load...