10 rozmarino eterinio aliejaus naudos ir naudos

Vienas iš populiariausių eterinių aliejų aromaterapija, Rozmarinas eterinis aliejus išgaunamas iš žydinčių patarimų apie visžalis augalas, kuris yra gimtoji į Viduržemio jūros regioną. Jis buvo naudojamas nuo senovės laikų, tiek virti ir savo gydomųjų savybių, ir ji taip pat yra žinomas dėl savo gebėjimo išvalyti protą ir skatinti protinį budrumą. Čia yra dešimt iš įspūdingiausių naudojimo ir naudos Rosemary eterinio aliejaus.

1. Stiprina imuninę sistemą

Rozmarinų eterinis aliejus dažnai naudojamas aromaterapijoje, kaip padidinti imuninę sistemą priemonė. Jis stimuliuoja antioksidantų aktyvumą ir ji taip pat sumažina kortizolio gamybą. Jis gali būti veiksminga šiuo būdu, arba kai įkvėpti ar įtrinti į odą.

2. Jis gali būti įtraukta į burnos

Būdamas natūrali dezinfekavimo priemone ir antiseptinių, rozmarinų eterinis aliejus taip pat gali būti įtraukta į burnos apsaugoti dantenas ir dantis. Jis turi antibakterinių ir sutraukiamųjų savybių, kurios gali padėti kovoti su dantų problemomis, įskaitant blogas kvapas, dantenų ligos ir ertmes.

load...

3. Jis gali padėti su kvėpavimo problemų

Dar vienas puikus rozmarino eterinių aliejų naudą, kad ji gali padėti su kvėpavimo problemų. Iš rozmarinų eterinio aliejaus kvapas yra puikus sumažinti spūstis, kai turite šalta ir ji taip pat gali būti naudojamas kaip alergijos ir gerklės gydymui. Rozmarinų eterinis aliejus taip pat turi antispazminis savybių, todėl jis gali būti naudojamas kaip bronchų astmos gydymui, taip pat.

4. Jis gali pagerinti savo atmintį

Dar vienas nuostabus rozmarino eterinių aliejų naudą tai, kad jis gali pagerinti savo atmintį. Graikijos mokslininkai naudojami dėvėti rozmarinų aliejaus pagerinti savo įgaliojimus atminties ir atšaukimo. Tyrimo, kurį atliko International Journal of Neuroscience „, mokslininkai nustatė, kad rozmarinas turėjo didelį teigiamą poveikį dėl dalyvių protinių gebėjimų.

5. Jis mažina skausmą

Masažuojant rozmarinų eterinio aliejaus į odą gali sumažinti skausmą raumenyse ir sąnariuose. Tai taip pat puikus, kai pridėta į šiltą vonią kaip raminantis toli skausmai ir dienos skausmus būdu.

6. Jis gali atleisti virškinimo problemų

Paimta iš vidaus, rozmarinų eterinis aliejus gali būti naudojamas kaip atleisti nevirškinimas, skrandžio spazmai ir vidurių pūtimas būdu. Tyrimai taip pat parodė, kad rozmarinų eterinis aliejus gali būti veiksmingas būdas padėti detoksikuoti kepenis, reguliuoja tulžies gamybą.

7. Įkvėpimas rozmarinas gali padėti sumažinti stresą simptomus

Įkvėpimo kvapas rozmarinų eterinis aliejus sumažina streso hormono, kortizolio koncentracija, kraujyje. Tai, kad ramina žmogų ir mažinti neigiamą poveikį, kad stresas gali turėti ant kūno efektą.

8. Jis gali būti naudojamas gydyti spuogus

Galingi antibiotikų savybės rozmarinų eterinio aliejaus daro tai ideali gydymo spuogai. Masažuojant veidą su rozmarinų eterinio aliejaus sumaišyti vežėjas aliejaus (pavyzdžiui, simondsijų aliejaus, kokoso aliejaus arba alyvų aliejaus, pavyzdžiui) padeda kovoti su infekcija, kuri sukelia dėmes ir spuogus ir padeda Scar Tissue išgydyti.

9. Rozmarinas tonizuoja odą

Dar vienas rozmarino eterinių aliejų naudą, kad ji tonizuoja odą. Taip pat savo antiseptinių savybių, rozmarinų eterinis aliejus yra puikus sugrįžus į gyvenimą nuobodu odos. Jis padeda išlaikyti odos tvirta ir sveika, ir jo antioksidacinės savybės padeda atidėti linijų ir raukšlių vystymąsi.

load...

10. Ji skatina plaukų augimą

Įtrinti į galvos odą, rozmarinas skatina kraujotaką ir skatina plaukų augimą. Taip pat manoma, skatinti plaukų folikulus ir, laikui bėgant, gamins storesnis ir stipresnis plaukus.

Atsargiai: 

Rozmarinas Eteriniai aliejus yra paprastai naudojamas atskiesti aliejaus nešiklį. Neskiestas rozmarinų Eteriniai aliejus yra labiau tikėtina, nesaugu imtis per burną, o jos didelės sumos, kurioms viduje gali sukelti alergines reakcijas ir net vėmimas.  

Kai kurie žmonės yra alergiški rozmarinų eterinio aliejaus ir aliejaus, taip pat gali būti nesaugu naudoti nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims. Rozmarinų aliejus taip pat nerekomenduojama žmonėms su geležies stokos anemija, kraujo krešėjimo sutrikimų ir žmonėms, kurie yra alergiški aspirinui. Jis visada geriausia prieš bandant bet kokia savarankiška gydymo konsultuotis su gydytoju. 

Ar žinote kitų rozmarino eterinio aliejaus naudą ir naudoja?

load...