10 retai naudojamos makiažo priemonės

Kiekvienas turi savo kolekciją esminių grožio įrankius. Jūs, be abejo, turi savo blakstienų suktukus, jūsų šildomas plaukų priemones ir savo kolekciją makiažo šepetėlius, bet yra priemonės, kurias galite įsigyti, kad mes bet jūs niekada net girdėjote apie. Jei kova su vis savo antakius simetriškas, arba puikiai formos menkutė nevengia jus, pažvelgti šių dešimties didžiųjų makiažo priemones, kurios jūs negalite žinomų egzistavo išvaizdą.

1. Šepetys valymo pirštinė

Valymas visus savo makiažas šepečiai yra būtinas higienos ir jas ilgiau, bet dirbkime gali būti tikras įpareigoti. Kad gyvenimas tik, kad šiek tiek lengviau, kažkas išrado All-in-vienas šepetys valymo pirštinę. Pirštinė turi skirtingus raštuotas sekcijas nuo jį kiekvieno šepetėlio valymo proceso etape, įskaitant skalbimo perplauti ir formavimo.

2. Grožio šaukštas

Grožio šaukštas yra tvarkingas tiek idėja, kad gali jums sutaupyti šiek tiek pinigų. Jei jūs kada nors gauti nusivylė bando gauti paskutinius lašus makiažas iš Buteliai ir konteineriai, tada grožis šaukštas yra skirta padaryti tik tai. Tai tikrai nebrangu papildymas jūsų makiažas rinkinys, kuris yra tik teisė forma ir dydis Sunkiai iš pastaruosius keletą lašų makiažas, kai jūs gaunate į butelio dugne.

load...

3. Brow bičiulių

Antakių bičiulių yra paprasta idėja, kad duos jums puikiai sustatyta, simetriškas antakius, kiekvieną kartą. Skirtingai nuo antakių trafaretai, antakių Buddy yra matavimo įrankis, kuris padės jums, kur Jūsų antakius turėtų būti, remiantis savo veido formos natūra. Naudojant šį įrankį, gausite puikios formos ir išdėstyti antakius, kurie yra tik jums tinka.

4. Pavasario Veido plaukai valiklis

Jei norite atsikratyti nepageidaujamų veido plaukų, tačiau nenorite naudoti kremus, pavasarį Veido plaukai valiklis gali būti įrankis, kad jūs jau ieško. Tai priemonė, kuri atrodo kaip plonas Subtili, ir ji veikia labai daug tokiu pačiu būdu, kaip sriegimo daro, bet be pokalbio. Tai lengva naudoti ir beveik neskausminga, todėl tai puiki Pasidaryk pats įrankis pašalinti veido plaukus namuose.

5. Tušas skydas

Galite naudoti šaukštelį sustabdyti tušas Kaip iš veido dėmės, bet kai galite įsigyti produktą, kuris tik kainuoja keletą dolerių, prasminga pirkti tinkamą įrankį darbui. Tušas skydas formos tik teisę stora pagal kiekvienai akiai ir yra lanksti, kad būtų patogiau naudoti per daug. Tai daug geriau, nei naudojant šaukštelį ir tai neabejotinai sugauti visas Fallout nuo tušo.

6. Lūpų antspaudas

Mes ne apie teigti, kad šis produktas yra geriausias tiek grožio rinkinys pasaulis kada nors žinomas, bet tai verta suteikti jai eiti, jei tik šiek tiek įdomus. Kaip rodo pats pavadinimas, lūpų antspaudas yra įrankis, kuris bus antspauduoja puikiai formos lūpų į lūpas ir išsaugoti Jums galimybę sukurti ranka kontūro problemų. Ji būna įvairių dydžių ir formų, todėl jei antspaudas priepuoliai, kodėl gi ne naudoti jį!

7. Bomba garbanės šepetys

Bomba garbanės šepetys yra iš esmės plaukų šepetys formos kaip kamuolys. Jis gali atrodyti šiek tiek keistai, bet jis puikiai tinka garbanoti plaukai ir suteikti plaukams daugiau apimties. Daug žmonių sako, kad bomba garbanės šepetys yra labai lengva naudoti, net jei esate ne tai, kad gerai stiliaus savo plaukus, ir kad ji priduria, Bounce, ir apimtis bet plaukų tipą.

8. Elektrinis lūpų exfoliator

Yra produktų rinkoje, vadinamas Pout-O-Matic, ir ji žada švelnesnė, išsamesnis lūpų vienu mygtuko paspaudimu. Atrodo, elektros dantų šepetėlį, bet vietoj šerių, yra minkštas, Drėkinamasis trinkelėmis. Ji nušveičia lūpas pašalinti bet kokią džiovintą odą ir masažo poveikis bus apkūnus iki lūpas taip pat.

9. Nagų lakas aparatų matricos

Nagų lakas trafaretai gali jums sutaupyti krūvas laiko ir yra ypač gerai, jei jūs esate vienas iš tų žmonių, su mažiau nei pastovaus ranka kurie visada gauna lenkų savo pirštais. Jūs tiesiog nuslysti juos pirštais ir dažai toli. Jie sustabdyti visą netvarka ir jūs galite juos panaudoti, todėl jie dirba taip, kaip yra gera vertė per.

load...

10. Ne-išsiliejimas nagų lakas turėtojas

Dabar, kad jūs turite būdas išlaikyti nagų laką nuo savo odos, kaip apie produktą, kuris bus sustabdyti jus praliejimas ant jūsų baldų! Išsiliejimo įrodymas nagų lakas yra mažas, kamuolys formos įrankis, su skyle tik teisę dydis lizdą iš nagų lako butelį į. Tai leidžia lengvai pakreipti butelį į save, gauti lenkų dėmesį, tada ji tiesiog rieda atgal į vertikalioje padėtyje, ir jums nereikia išsiliejimo lašas.

Kokie jūsų mėgstamiausi makiažo priemonės?

load...