10 raktų, kuriuos radote

Filmuose, žinote, kai jis vienas, nes orkestras streikų iki romantišką melodiją ir laimingas pora eina koja kojon kartu apleistoje ruožas paplūdimio. Jiems tai lengva ir prisirišusi palaimą, 3 vaikus ir jo, ir jos automobiliai yra tiesiog už kampo, garantuota. Dėl likusios mus, nors, būdamas įsitikinęs, kad tai yra „One“ yra ne visai taip paprasta, todėl čia yra dešimt požymiai, kurie rodo, ar jūs esate teisingame kelyje:

1. Jūs kalbate apie viską, kas

Sutuoktinių poros niekada paleisti iš dalykų kalbėti apie ir jie kalbėti apie viską. Turėtumėte būti kalbame apie bendresnį vaizdą dabar. Dalykų, pavyzdžiui, vaikų, ateities planus, ir jums reikia dainuoti iš tos pačios dainos lape apie šiuos dalykus.

2. Jis tavo geriausias draugas

Yra daugiau ilgalaikius santykius nei „kūniškumo“, šis vaikinas turiu būti jūsų siela draugas taip pat. Jei jis tikrai yra vienas, tada turėsite jokių problemų ketina jį su bet problema turite, nes jūs žinote, pirmiausia ir svarbiausia, jis ketina stovėti jums. Jis tavo geriausias draugas, taip pat savo meilužio.

load...

3. Jūs nekenčiu be

Turėtumėte galėti praleisti laiką vienas nuo kito, niekas nenori būti visiškai priklausomos nuo kitam asmeniui, bet jums turėtų būti tiek labai malonu, kai jūs grįžti ir vėl taip pat. Nors jūs turite būti vienas nuo kito kartais, jei jis vienas, tada, nei jums patiks yra atsiskyrė per ilgai.

4. Jūs esate pirmasis asmuo, išgirsti bet kokią naujieną

Kai kuri nors iš jūsų turi įdomių naujienų, kas pirmasis asmuo jums skambinti? Geras ar blogas, jei yra svarbi naujiena būti dalijamasi, tada pirmasis asmuo, pasidalinti ja su bus jūsų partneris, jei esate pakankamai arti, kad būtų vienas kito „vienas“.

5. Jūs išmoko eiti į kompromisą

Tai ne tik, kad ne visada gauti savo kelią, jis taip pat, kad jūs ne visada nori savo kelią, kuris skaičiuoja. Tai reiškia, kad jūsų partneris yra laimė yra lygiai taip pat svarbu kaip jūsų pačių, ir kompromisas, jei kur kas geresnis sprendimas, nei kovą.

6. Yra abipusis pasitikėjimas

Ar pasitikite savo partneriu netiesiogiai? Kai viskas yra teisinga ir tai yra jūsų R. Vienas, tada pasitikėti tik ateina natūraliai ir nėra net mažytė suma abejonių savo galvą apie tai, ką jūsų partneris yra iki už jūsų nugaros.

7. Yra reali chemija tarp jūsų

Kai poros tikrai viena į kitą, tada jie vos gali išlaikyti savo rankas išjungti viena nuo kitos. Kreipdamiesi yra svarbi dalis yra arti, todėl net viešai. Jūs negalite padėti, bet liesti vienas kitą, laikydami rankas ar susieti ginklus.

8. Jūs subalansuoti vienas kitą

Kiekvienas turi savo įgūdžių rinkinių; keletas dalykų, kad jie gerai ir kai kurie dalykai jie nėra. Patogių poros jaučiasi tarsi jie yra sukurti vienas kitam, ir jie subalansuoti vienas kitą gražiai, jų skirtingi gebėjimai ir savybės sujungti kartu, kad vieną puikią komandą.

9. Kai manote, jūsų mažiausias, tas norite būti su jūsų partneris

Kai mes jausmas žemyn, tada mes norime būti tokioje vietoje, kur mes jaustis saugiai ir namuose. Jei tai vieta, už jus, yra jūsų partnerio pusės, tada tai yra ženklas, kad jums jaustis pasitikėjimo jausmą, kad asmuo, kad jūs nesijaučiate su kitais žmonėmis, kurie yra kažkas, kad reikia branginti.

load...

10. Jūs tiesiog žinau, kad šį kartą, jos teisė

Kartais geriausias instinktas turime, yra mūsų nuojauta. Kai jūs gaunate tą jausmą, giliai viduje, kad jūsų partneris yra viena, tada šansai yra, kad jūs esate teisus. Tiesiog neleiskite susižavėjimas būti supainioti meilės, ir, jei jūs turite abejonių, tada klausytis jų. Abejonės yra žarnyno instinktai taip pat.

Kas yra ir kitų požymių, kad du žmonės yra sukurti vienas kitam?

Nedvejodami pasidalinti savo mintimis ir patarimais žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...