10 puikių vegetarų pranašumų

Mintys tapti vegetaru, bet tiesiog nežinote, kas tikrai į jį už jus? Išsigandę, kad mesti mėsą reiškia mesti savo mėgstamų maisto produktų? Išsigandusi, kad tampa vegetaru, o etiška, reikš, kad jūs tapsite šviesiai, sulysęs ir savo buvusio savęs šešėlis?

Daugelis iš mūsų turime rūpesčių apie tapti vegetaru. Tačiau konkrečiau, mes ne apie visus daug privalumų, kurie į jį mums, ir todėl mes um ir Ak apie perėjimą nuo neatmenamų laikų. Taigi, siekiant padėti jums gauti clued-up, ir duoti jums, kad galutinį stumti jums jau laukia, galime atidžiau pažvelgti 10 nuostabių privalumų yra vegetaras.

1. Būdamas vegetaru sumažina riziką lėtinių ligų

Į scaremongers myliu nieko daugiau, nei jums pasakys, kas galėtų suklysti, jei jums tapti vegetaru.

load...

„Jūs prarasite daug svorio“, sako jie.

„Jūs prarasite savo atmintį, oi mano gerumo“, sako jie.

„Jūs gausite kirminų!“

Visi šie netiesa, bet tai, kas yra tiesa, tai, kad būdamas Vegetaras sumažina riziką susirgti chroniškomis ligomis. Tai apima širdies nepakankamumas, insulto, vėžio, artrito, osteoporozės ir diabeto. Iš esmės, visi baisus, nemalonus stuff.

2. Būti vegetaru reiškia, kad jūs dažnai neturite Dalytis

Jūs žinote, kaip tai: jūs sėdėjo aplink stalą su mėsos valgytojai krūva su savo Vegetaras valgio. Kai buvo mėsos valgytojas sau, norite gauti Sapīcis kai visi norėjo, ką valgė nibble. Kai esate Vegetaras, nors, jūs neturite šią pačią problemą, ir tai yra dar vienas iš nuostabių privalumų yra vegetaras.

Iš tiesų, mėsos valgytojai sarkastiškai sako: „EĮO! Aš nenoriu, ką jūs turite. Tai gali turėti cooties! „

Štai kietas, tai reiškia, kad daugiau už tave!

load...

3. Būdamas vegetaru reiškia, kad turite keletą awesome comebacks

„Jūs žinote, kad gyvūnai yra dar mirs tiesa?“

„Nejuokauju? Guess turėčiau valgyti visas mėsainius, kol aš sprogti. „

„Kur, po velnių, jūs gaunate savo baltymų iš to?“

„Kur jūs gaunate savo magnio nuo?“

„Žmonės valgė mėsą prieš milijonus metų!“

„Jie taip pat apiplėšė ir kvapas blogas tada, per daug.“

4. Būti vegetaru reiškia, kad jūs turėsite sveiką kūną Svoris

Nors tai ne aišku, kad jūs tapsite vegetaru ir prarasti visą tą svorį jūs buvote prasmę mesti, būdamas vegetaru nereiškia, kad jūs turite geresnę galimybę išlaikyti daug sveikiau kūno svorį.

Galų gale, jums bus iškirpimo visą apdorotą greito maisto, pavyzdžiui, mėsainių ir kumpio, ir jūs būsite labiau skatinami valgyti savo žali ir vaisių. Būdamas vegetaru yra gyvenimo būdo pasirinkimas, ir tarp rekvizitų yra sveikiau kūno svorio. Pagalvokite apie tai: kiek antsvorio vegetarai jūs tikrai pamatyti?

5. Būti vegetaru taupo Jūsų pinigus

Daugelis iš mūsų yra visada ieško būdų, kaip sutaupyti pinigų tiek, ypač šiose po nuosmukio dienų, kai pasaulis ekonomikos katastrofos vis dar pažeidžia mūsų gyvenime, bet turbūt vienas iš labiausiai stebina, kaip galite sutaupyti šiek tiek pinigų yra tapdamas vegetaru.

Žalieji kainuos kur kas mažiau dolerių už mėsos ir paukštienos, ir kaip toks yra vegetaras tai reiškia, kad jūs išleisite mažiau pinigų nuo jūsų bakalėja ilgalaikėje perspektyvoje. Dar geriau, kai jūs einate pietauti, jums nebebus gundomas, kad $ 20 kepsnys, bet vietoj to pasirinkti toli pigiau (bet vienodai skanios) Vegetaras variantą. Nugalėtojas!

6. Būti vegetaru reiškia, kad jums jaustis labiau Etikos

Daug žmonių yra vegetarai, nes jie nebegali sutikti su nereikalingų žiaurumo gyvūnai patyrė, nors tai tikrai nėra vieningos priežasties mums viskas turi būti daržovės.

Bet ar jums tapti Vegetaras už gyvūnų labui arba dėl kitos priežasties visiškai, jūs galite valgyti savo vakarienes žinant visiškai gerai, kad jūs nedalyvauja žiauraus skerdieną gyvūnų nebėra. Tam tikra prasme, tai bus padidinti savo dvasias ir padaryti jums jaustis geriau apie save. Jūs būsite herojus! (Sau vistiek).

7. Būti vegetaru Jūs galite tapti gražus ir padės likti Jaunesni ilgiau

Ieškote būdas puoselėti odą ir lieka amžinai gražus? Jūs galbūt apsvarstyti galimybę tapti vegetaru, nes dar vienas Pasakų naudą sveikatai yra vegetaras yra grožis ir jaunesni ieško ilgiau.

Vegetarai nevalgo bjaurus perdirbtų maisto produktų, kad pažeisti savo odą, o vietoj to maitinasi sveikiau maistinių medžiagų, kad užtikrinti, kad jie švyti su sveikata. Pagalvokite apie tai: sveikiau jūsų mityba, sveikiau jums atrodo! Taigi, norint sulėtinti senėjimo procesą, galite apsvarstyti krovimas ant žali.

8. Būti vegetaru gali padėti jums gyventi ilgiau

Sveikata Privalumai yra vegetaras taip pat ilgesnį laiką. Nors mes ne perspektyvus jums amžinąjį gyvenimą, tai, ką mes galime pasakyti, yra tai, kad vegetarai linkę pergyventi savo mėsos valgymas bičiuliai bent šešerius metus.

Tai pagal keletą tyrimų, kurie buvo imtasi pastaruoju metu. Iš esmės, tuo geriau jūsų mityba yra, tuo geriau jūsų šansai išplėsti savo viešnagę šioje gražioje planetoje. Galite padėkoti mus, kai jūs gaunate 125. Gėrimai ant jūsų, nors!

9. Būdamas vegetaru reiškia, kad jūs kovoja kryžiaus žygį prieš vandens trūkumas

Virimo mėsos gabalas užima apie 133 litrų vandens, o valgyti augalų maisto restoranai reiškia, kad jūs pradėjimo tik 5 litrus per labiausiai. Jums gali būti linkęs manyti, kad tai yra ne big deal, nes vanduo yra visur.

Bet tai tikrai nėra tiesa. Vandens lygis kaip kolektyvinis niekada nebuvo taip mažai visame pasaulyje, nes jie yra šiandien, ir šviečiant sau apie tai, jūs tikrai vis daugiau sužino apie tai, kaip savo maistą paveikia kitus. Žmonija yra, galų gale, apie mąstymo mūsų brolių ir seserų visame pasaulyje, ir reikalaujantis nulio mėsą jums gali būti padėti kitiems ne.

10. Būdamas vegetaru reiškia, kad jūs turėsite būti kūrybiškiems virtuvėje

Daug liaudies manote būdamas vegetaru burtai nuobodulio virtuvėje. Jie paveikslėlį vegetarai sėdi prie stalo skinti lapo prieš kramtymas ant obuolių. Ir jie paveikslėlį daržovės ieško kruopščiai depresija, šviesiai ir liesas kaip jie tai daro.

Bet tai neteisingas vaizdas visiškai. Vegetariškas maistas yra kur kas daugiau nei špinatų, obuolių ir vandens. Yra daugybė kokybiškų pasaulinių maisto ten, kad tiesiog laukia, kol bus atrasti. Aromatingesnio, spalvingas ir pilnas tekstūros ir skonio įvairovė, vegetariški dietos yra bene labiausiai SKELBIMŲ tie ten. Kai pradėsite eksperimentuoti, jūs norite sustoti.

Ar žinote, kitus privalumus būdamas vegetaru?

load...