10 puikių privalumų morkų sėklų eterinio aliejaus

Galbūt girdėjote apie morkų sėklų eterinio aliejaus, o gal esate šiek tiek smalsu sužinoti daugiau apie tai. Savo Trumpai tariant, morkos sėklų eterinis aliejus yra šviesiai geltonos spalvos eterinis aliejus, kuris buvo distiliuojamas garais iš sėklų rastų Daucus carota, kuri yra morkos augalų.

Jis taip pat vadinamas Karalienės Onos nėriniai ir laukinės morkos, ir yra naudojamas moterų visame pasaulyje dėl įvairių savo sveikatos ir grožio naudą. Turtingas aktyvių komponentų, tokių kaip luteolinas, beta bisaboleno, kamfeno, gauto, geranilo acetatas, carotol ir daug daug daugiau, tai yra taip pat gausu vitamino A ir maistinių medžiagų turtus. Leiskite pažvelgti į kai kurių nuostabių privalumų morkų sėklų eterinio aliejaus išvaizdą.

Morkų sėklų eterinis aliejus gali sulėtinti senėjimo procesą

Daugelis iš mūsų atsisakė gyventi amžinai, nes ji buvo įrodyta, kad tai visiškai neįmanoma. Atodūsis. Bet nors mes visi turime galiausiai pasensta, mes tikrai neturi atrodyti metai prieš mūsų laiką.

load...

Jei jūs ieškote sulėtinti senėjimo procesą ir amžių, kaip deivė, morkų sėklų eterinis aliejus gali tapti jūsų naujas geriausias draugas. Į rasti šiame eterinis aliejus remontas pažeistų audinių antioksidantai, ir seniūnijos off įvairių sveikatos problemų, kad sukelti matomų senėjimo požymių, tokių kaip silpną regėjimą, prastas virškinimas, ir standinami sąnarius.

Morkų sėklų eterinis aliejus Makes You šlapintis Daugiau

Yra privalumus ir trūkumus padažnėjęs šlapinimasis. Dėl neigiamos pusės, jis sukelia jums prarasti daugiau vandens, o tai reiškia, kad jūsų kūnas išlaiko skysčio pilvo tam, kad jus hidratuotas. Tai savo ruožtu gali sukelti jums gauti pilvo riebalų.

Apie plius pusėje, daugiau dažnas šlapinimasis reiškia, kad jūsų kūnas yra nuleisti daugiau riebalų, toksines medžiagas ir tulžį, kurios visos gali sukelti infekcijas. Be to, dažnas šlapinimasis, taip pat valo inkstus.

Morkų sėklų eterinis aliejus gali išgydyti infekcijos

Infekcijos atsitikti, o kai jie jie tikrai gali padaryti mums jaustis mėlyna. Infekcijų, tokių kaip burnos opos ar gerklės skausmas gali mus sustabdyti nuo vis mūsų darbas, vakarėliai naktį, ir apskritai gyventi gyvenimą taip, kaip norime, kad jį Iive. Jei esate linkę dažnai infekcijų, galbūt norėsite apsvarstyti naudojant morkų sėklos eterinio aliejaus.

Tai eterinis aliejus gali tiek išgydyti ir išvengti infekcijų iš net vyksta į pirmąją vietą. Dėka savo stipriu dezinfekavimo ir antivirusinių savybių, morkų sėklų eterinis aliejus gali spręsti infekcijų viduje ir išorėje. Pavyzdžiui, jūs galite naudoti ją siekiant užkirsti kelią ir gydyti infekcijoms, skrandžio, burnos, žarnyno, gerklės, ir dvitaškis. Jis taip pat gali būti vartojamas gydyti tymų, peršalimo ir gripo.

Morkų sėklų eterinis aliejus veikia kaip stimuliatorius

Kofeinas yra akivaizdžiai labiausiai gerai žinomas stimuliatorius, ir gana daug visi žino, kad jis stimuliuoja mūsų smegenų funkcijų, todėl mums budresni ir orientuota. Tačiau morkų sėklų eterinis aliejus taip pat yra stimuliatorius, kuris suteikia tą pačią naudą ir dar daugiau.

Pavyzdžiui, šis eterinis aliejus stimuliuoja jūsų medžiagų apykaitos funkciją ir kraujotaką, taip pat svarbių fermentų ir hormonų sekreciją.

load...

Morkų sėklų eterinis aliejus gali sumažinti riziką susirgti vėžiu

Vėžys yra beprotiškai baisus dalykas, ir daugelis iš mūsų žinoma asmenį, kurio gyvenimas buvo paveikti vėžio tam tikru būdu. Tačiau užuot mesti savo rankas ir pasakyti, kad nėra nieko galite padaryti apie vėžį, nes tai visiškai atsitiktinai, jūs turėtumėte žinoti, kad yra prevencinės priemonės, kuriuos galite padaryti, kad apriboti savo riziką.

Nors taikant morkų sėklų eterinis aliejus kasdien nesiruošia sustabdyti jus nuo kada susirgti vėžiu, ji gali sumažinti riziką susirgti tam tikrų vėžio formų, įskaitant inkstų vėžys, skrandžio vėžys, burnos vėžys, prostatos vėžys ir gerklės vėžio.

Morkų sėklų eterinis aliejus Mažina pilvo Dujos

Daugelis iš mūsų kenčia nuo pilvo dujų, o dažniausia dujų ir pilvo pūtimas yra mūsų mityba.

Taip pat pakeisti savo mitybą, tuo geriau, jūs taip pat galėtų naudoti morkų sėklų eterinis aliejus gydyti nuolat pilvo dujas. Šis puikus eterinis aliejus nustato dirbti dujų supakuoti toli jūsų žarnyne, taip pat skrandžio pašalinti. Jūs jausitės atleidžiamas iš ne visą laiką, bet jūs taip pat turėtų keisti savo mitybą, siekiant sumažinti riziką susirgti dujas ateityje.

Morkų sėklų eterinis aliejus gali pagerinti regėjimą

Kai buvai jaunas, jūsų močiutė tikriausiai Jums sakė, kad morkos gali pagerinti, kad jums matyti tamsoje. Tavo mama turbūt palaikė jos viršų. Bet buvo tai tikrai tik Wypłaszać, kad jums valgyti daugiau daržovių, ar tai morkos tikrai padės jums matyti tamsoje?

Taip ir Ne Morkų sėklų eterinis aliejus negali techniškai apšviesti objektus tamsoje, tačiau ji gali padidinti savo regėjimą. Jis taip pat atkuria pažeistą audinį ir apsaugo tolesnės žalos.

Morkų sėklų eterinis aliejus skatina geriau ieškote Skin

Mes visi norime, kad mūsų oda atrodo kaip gražus, kaip įmanoma. Mes norime, kad ji švyti, ir mes norime, kad ji atrodo kaip gražus ir taip sklandžiai, kaip tai padarė kai mes buvome jauni.

Žinoma, tai ne visada. Oda yra jūsų didžiausias organas ir ieško po jo ne visada lengva. Tačiau morkų sėklų eterinis aliejus yra turtingas tinkamos rūšies antioksidantų ir vitamino A, kuris gali išgelbėti jūsų odą nuo pažeidimų saulės. Jis taip pat gali apsisaugoti nuo priešlaikinio raukšlių, taip pat sausos odos ir spuogai.

Morkų sėklų eterinis aliejus valo savo sistemą

Mūsų kūnas turi geras švarus dabar ir tada. Taip gerai, kaip mūsų kepenys yra atlikti valymo darbus kasdien, galiausiai jis pasireiškia taip perkrautas darbo, kad ji negali atlikti ne optimalaus lygio. Kas atsitinka, tada yra tas, kad bjaurus toksinai Jūsų kraują pradedamas skaičiuoti riaušių, sukelia galvos skausmus, blogą odos ir visus kitus klausimus rūšių.

Ar jūsų kepenys paslaugą taikant morkų sėklų eterinis aliejus praplaukite mūsų toksinus iš savo kūno.

Morkų sėklų eterinis aliejus pagerina mėnesinių ciklas

Galiausiai, morkų sėklų eterinis aliejus suteikia šį malšinančių naudą moterų, kurie kenčia nuo skausmingų menstruacijų ciklus.

load...