10 puikių privalumų ir apelsinų žiedo vandens naudojimo

Skaidrus, parfumuotas, apelsinų žiedų vanduo, iš tikrųjų yra šalutinis produktas distiliavimo procesą, kuris sukuria eterinio aliejaus, nuo kartaus apelsino žiedų. Gėlė vandens buvo naudojamas šimtmečius ruošimui ir kaip grožio prekės; ji buvo ypač palanki Prancūzijos aukštuomenės, įskaitant Marie-Antoinette. Šiandien jis yra plačiai prieinami ir čia yra vos dešimt naudojimas ir nauda apelsinų žiedų vandeniu:

1. Naudokite jį kaip odos miltelių

Apelsinų žiedų vanduo yra puikus odos ir yra toks švelnus, kad jis yra dažnas ingredientas kūdikių produktų Prancūzijoje. Naudokite jį pakeisti savo įprastą tonerio, tačiau įsitikinkite, kad pirkti grynas, natūralus, gautas distiliuojant vandens.

2. Sukurti raminantis, atpalaiduojantis apelsino žiedų vandens vonia

Jei sumaišykite 3 – 5 puodeliai šilto pieno su puse apelsino žiedų vandeniu puodelyje ir iš šaukštų medaus pora, ir pridėti mišinį į savo vonią, gausite raminantis ir kvapnią vonią, kad darys jūsų odai.

load...

3. Padaryti tradicinį rankų gaiviklis

Artimuosiuose Rytuose svečiai tradiciškai pasveikino su apelsinų žiedų vandeniu dubenyje valyti savo rankas. Jūs galite naudoti tą pačią idėją už didelį kvapo rankų prausiklis Jūsų svečiams po vakarienės, ypač, jei jūs tarnavo pirštu maisto.

4. Naudokite jį kaip oro gaiviklis

Užuot užpildyti savo namus su dirbtinio pušies kvapas iš komercinės oro gaiviklis, kodėl gi ne užpildyti jį su natūraliu aromatu Prancūzijos pietuose? Supilkite vieną ar kelis šaukštelius apelsinų žiedų vandens verdančio vandens dubenį ir leiskite subtilus apelsinų kvepalai užpildyti savo namus.

5. Naudokite ją savo miegamąjį, siekiant padėti jums miegoti

Taip pat kvapo šviežia, apelsinų žiedų vanduo taip pat yra žinomas dėl savo raminančio ir Paguodos poveikio. Pabarstykite kai ant paklodės ir kvapas padės jums švelniai dreifas ne miegoti. Tai galima dažyti kai audiniai, nors, todėl pabandykite šiek tiek ant lapo kampe pirma, kad būtų saugūs.

6. Pridėti jį prie vandens, kaip gėrimo

Jūs žinote, jūs turite gerti vandenį už savo sveikatą, bet jei jums nuobodu paprasto vandens, pabandykite pridėti ½ šaukštelio apelsinų žiedų vandens šalto vandens stikline ir mėgautis subtiliai aromatizuotas ir šiek tiek pasaldintos gaivus gėrimas.

7. Naudojimas salotų padažai

Apelsinų žiedų vanduo dažnai naudojami salotų padažams. Pabandykite savo su 2 šaukštais alyvuogių aliejaus, kalkių sulčių arba acto ir ½ šaukštelio apelsinų žiedų vandens ir šiek tiek pipirų ir druskos šaukštas. Tai gražus būdas suknelė žalia salotų.

8. Naudokite jį atsiskaityti skrandžio

Artimuosiuose Rytuose, apelsinų žiedų vanduo skiriamas vaikams gydyti skrandžio skausmų, vėjo ir virškinimas. Reikia įspėti, nors imtasi tvarkingas, skonis yra „įsigijo vieną!

9. Naudokite jį į savo garo lygintuvas

Pridėti tik lašas ar du į vandenį savo garo geležies ir ji paliks visus savo drabužius su ilgalaikis žiedų kvapas.

load...

10. Panaudojimas su dykumų

Apelsinų žiedų vanduo yra plačiai naudojamas subtiliai Skonis ir kvapas dykumas. Tai ypač gerai, kai naudojami šokolado padažus ir šokolado desertų, bet jį naudoti labai taupiai. Bet daugiau nei pusė arbatinio šaukštelio bus per daug.

Ar žinote, kai kurių kitų privalumų ir naudoja apelsinų žiedų vandeniu?

load...