10 puikių patarimų, kaip pagerinti grožio papročius

Štai bauginantis faktas: vidutiniškai moteris praleidžia tris savo gyvenimo metus viso priešais veidrodį darbo dėl jos makiažas ir plaukų. Trys metai! Tiesiog manau, kad tai, ką dar galima padaryti su papildomu trejų metų. Dalykas yra nors, ką mes darome, yra nereikalingi daug, todėl gauti kai kurie iš šių metų atgal ir skaityti mūsų dešimt grožio patarimai, kurie padės jums supaprastinti savo grožio režimą:

1. Susitvarkykite

Kiek kartų jums rasti sau proto paniką išeiti, bet jūs negalite rasti, kad vienas grožio produktą, kuris paslaptingai dingo. Išmesti visus tuos tuščius butelius, stiklainius ir nieko, kad jūs nenaudojote mėnesiais ir de-griozdai jūsų makiažas Atlicināt. Net jei jūs tiesiog atskirti esminius dalykus ir juos vienoje vietoje, jums bus sutaupyti šiek tiek tauriųjų minučių ryte.

2. Pamirškite melagingą blakstienos

Dirbtinės blakstienos tik pakenkti savo natūralius ir jie imasi amžiaus gauti ant teisingai. Kai imtis klaidingų blakstienas ne, jie gali nuplėšti savo natūralius tuos, kurie gali užtrukti metus vėl augti, jei jie vėl augti ne visiems. Taigi, naudoti melagingą blakstienos tik ypatingomis progomis arba jų išvengti, naudojant visiškai, taikomos dvi ar medžio sluoksnius tušo, o ne, tai pridės apimties ir padaryti savo blakstienos atrodo storesnės. Jei norite, kad jūsų blakstienos auga ilgiau ir gauti storesnis, taikyti argano aliejaus ant jų kiekvieną vakarą prieš einant miegoti, ji bus maitina blakstienas ir paskatinti augimą.

load...

3. Naudokite šviesos atspalvių nagų lako ar naudojimo šelakas

Jei naudojate šviesiai rausvos atspalvių jūsų nagai, o ne tamsesnes spalvas, tada lustai nebus rodomas kaip blogai, todėl jūs galite eiti ilgiau tarp remontą. Taip pat galite pabandyti naudoti šelakas nagų lakas, jis trunka iki medžių savaites, ji apsaugo nagus nuo skaldos ir tai daug mažiau žalingas jūsų nagams nei gelio manikiūro.

4. Nereikia naudoti veido plauti kiekvieną rytą

Nusiplaukite veidą ir drėkina, prieš išvykdami į lova ir tavo veidas vis dar bus švarus ir gaivus, kai jums pabusti. Tiesiog praskalaukite jį tam tikru šiltu vandeniu ir esate pasiruošę eiti. Skalbimo veidą su muilu dažnai bus tik jums sausa oda vistiek.

5. Nereikia skinti kasdien

Skynimas antakius vos kelis kartus per savaitę ar net mėnesį pakaks ir jūs tikrai neturėtų daryti kasdien. Per skynimas paliks jums nuolat plonų antakių (kuris paprastai daro žmonės atrodo vyresni) ir skynimas juos kiekvieną dieną yra dar masinis Laikas niekalas.

6. Šampūnas naktį

Jei šampūnas ir sausas naktį prieš išvykdami miegoti, ji bus jums sutaupyti laiko rytais ir jums nereikėtų eiti su savo plaukais dar drėgna. Jums nereikia šampūnas kasdien arba; tai bus tiesiog išdžiūti plaukus. Daugumai žmonių, du kartus per savaitę yra pakankamai. Taip pat pasinaudoti sauso šampūno, jis gali atnaujinti savo plaukus ir pratęsti tarp plaukų plovimų laiką.

7. Skaistalai ir lūpų gali būti vienas ir tas pats dalykas

Ieškoti dvigubą ar trigubą muito produktą, pavyzdžiui, galite naudoti vieną ir tą patį produktą kaip jūsų lūpų ir skaistalai, o jei spalva yra neutrali, jūs netgi galite naudoti ją kaip vokų šešėliai. Tiesiog nuvalykite produktą ant lūpų ir skruostų, ir taikyti kai ant vokų; greitai ir lengvai, ji bus jums sutaupyti daug laiko ryte.

8. Supaprastinti Akių šešėliai rutinos

Tavo akys nereikia būti meno kūrinys, kai jūs einate į darbą, todėl prilimpa prie vos dvi atspalvių akių šešėliai ne pats ryte. Taikyti neutralų, šviesos spalvą visame voko ir paryškina raukšles su tamsesnės Akių šešėliai spalvos, ją taikant išorinių kampų akis, tada mišinys; tai viskas, ko jums tikrai reikia.

load...

9. Gauti du už vieno kainą

Ieškokite kosmetikos, kad bus padaryti du darbo, o ne tik vieną; Pavyzdžiui, galite sutaupyti laiko plauti rankas ir valymo makiažo šepetėlius, jūsų akių šešėliai taip pat gali tapti Jūsų bronzantas, jūsų lūpų blizgesys taip pat gali būti naudojamas kaip skaistalai arba akių kontūro išsitepti gali padaryti už akių šešėliai. Improvizuoti ir žaisti.

10. Miegas ir kondicionuoja plaukus tuo pačiu metu

Jei norite pridėti blizgesį ir švelnumą savo plaukų, ir jūs neturite laiko, kad lankotės kirpyklų už tai plaukų gydymo, pabandykite tai giliai kondicionavimas gydymo naktį. Jūs galite naudoti natūralių aliejų šiam tikslui (pavyzdžiui, naudoti kokosų aliejus, saldžiųjų migdolų aliejus, argano aliejus, ricinos aliejus, alyvuogių aliejus…) arba naudoti plaukų kaukes, kurios skirtos tam nakties naudojimui. Palikti savo plaukus prieš miegą, plauti plaukus ryte ir mėgautis šilkiniai, blizga ir gražių plaukų.

Kaip jūs supaprastinti savo grožio rutinos? Nedvejodami pasidalinti savo grožio patarimais žemiau esančiame komentarų skyriuje.

load...