10 puikių patarimų, kaip kovoti su nuoboduliu šiais savaitgaliais

Tai gali atsitikti bet kam – ateiti šeštadienį, pirmoji mintis yra: „Aš esu labai laimingas, darbas savaitę baigėsi“, bet tada jums rasti sau negali galvoti apie bet įdomiai praleisti savaitgalį. Tai todėl, kad mes lengvai patenka į provėžų, įskaitant mūsų laisvalaikiu, o šeštadienio vakarą kino gauna nuobodu po kurio laiko. Čia yra dešimt idėjų galbūt norėtumėte išbandyti kitą kartą jūs neturite žinoti, ką daryti su savo laiku:

1. Miego

Mūsų pirmasis patarimas, kaip kovoti su nuoboduliu šį savaitgalį yra paprastas – miegoti! Tai tiesa, leisti sau likti lovoje tol, kol, kaip jums patinka. Pamirškite turite favoritai, kad reikia daro, tiesiog atsipalaiduoti porą valandų, net jei jūs miegojo pakankamai. Kaip dažnai tai atsitiko, tik gulėti lovoje galvoti apie kažką gražaus, o ne priėmimo psichikos sąrašus, ką reikia daryti? Tai tiesa, priversti save galvoti apie atsipalaiduoti stuff, jei turite.

load...

2. Nuvalykite orkaitę

Mes rimtai – švarus kažkas, kad reikia valyti ir jūs buvote „pamiršta“, kad tai padaryti mėnesius. Pirma, gauti savo rankas purvinas turės Atpalaiduojantis poveikį dėl savo proto, kaip jūs negalėsite galvoti savo mažai kasdienių problemų daugiau ir daugiau, o jūs šveitimas. Antra, jūs jausitės taip gera, kai orkaitė šviečia. Trečia, jūs galėsite pamiršti ją dar keletą mėnesių.

3. Pertvarkyti savo knygas…

… Ar žurnaluose kaminai, kurie buvo kaupiasi metų metus. Tai tik dar gauti savo rankas užimtas ir išsiaiškinti naujo, arba tiesiog pamiršta dalykus proceso būdu. Jūs tikriausiai Natknąć knygą, kuri jums patinka, bet ne iš naujo skaityti ilgą laiką. Yra jūsų savaitgalio operacija. Skaityti senus žurnalus taip pat įdomus, mes pažadame.

4. Besaikis valgyti

Kitas patarimas, kaip kovoti su nuoboduliu šį savaitgalį yra pataikauti valgyti savo mėgstamą maistą. Ir kodėl gi ne? Jūs galite leisti sau pamiršti apie vonios svarstyklės vieną dieną per savaitę, jūs negalite? Be to, mokslininkai teigė, kad mityba kintamoji tarp maisto indulgencija ir bado per dieną ar dvi yra sveikas.

5. Kuko

load...

Nors mes ant maisto tema, kodėl gi ne virėjas sau ar visai šeimai? Jei jūs tai darote kasdien vistiek, paprašykite, kad virėjas už jus, todėl jūs galite padaryti kažką įdomesnio, pavyzdžiui, pertvarkymas savo knygas. Jei nesate reguliarus buvimas virtuvėje, išbandyti kažką naujo. Laikas tiesiog skrenda, kai jūs smagiai.

6. Sudarykite sąrašą dalykų, jums patinka daryti

Kitas patarimas, kaip kovoti su nuoboduliu šį savaitgalį yra padaryti visų dalykų, kad jums adore daro sąrašą. Tiesiog truputėlis jį ir paklausti savęs, kiek laiko jis buvo, nes jūs padaryti bet kurį iš šių dalykų? Jei atsakymas yra: „nuo vakar / praeitą savaitę“, tada jūs esate laimingas žmogus ir jums nereikia idėjų apie Pēršana nuobodulio savaitgalį. Jei taip nėra, šis sąrašas bus duoti jums keletą idėjų, nes jūs žinote, save geriausiai.

7. Kaip kovoti su nuoboduliu šį savaitgalį? Lygiosios savo svajonių namą!

Jūs neturite būti menininku arba architektas daryti pagrįstą piešinį. Padaryti kuo išsamesni duomenys – kaip didelis kiekviename kambaryje bus, ką baldai norite į ją, nieko jūs galite galvoti. Na, ji gali jums žemyn truputį, bet ji taip pat gali motyvuoti jums siekti, kad galėtų statyti arba pirkti, kad svajonių namą.

8. Skaityti vaikų knyga

Įsiminti kiek jums patiko skaityti „Mikė Pūkuotukas“, kai tu buvai mažas? Pagalvokite apie tai, kaip skiriasi ji atrodo jums dabar. Jei neturite savo mėgstamų vaikų knyga namuose, kodėl gi ne eiti į artimiausią knygyne? Štai dar vienas išsiblaškymas nuobodu savaitgalį. Plius gryname ore pėsčiomis darys jums gera.

9. Atviras jūsų drabužių spinta

Kitas geras patarimas, kaip kovoti su nuoboduliu šį savaitgalį yra išvalyti savo garderobą. Būkite sąžiningi – kiek iš drabužių, kurie yra padaryti jūsų drabužių spinta neįmanoma tinkamai uždaryti, turite įdėti tik vieną kartą per pastaruosius metus? Gal jums prijungti prie drabužių ir atsisakyti mesti juos šalin, bet būkime realistai – jei turite ne dėvėti elementą metus ar daugiau, kas iš ją išlaikyti taškas? Ar kai kurie lengvai labdaros, kažkas bus malonu turėti tai, ko jums nereikia.

10. Pradėti dienoraštis ar interneto dienoraštį

Galbūt jūs nuolat dienoraštis, kai buvai mažas, bet tada, žinoma, jūs prarado susidomėjimą, nes patiria gyvenimo paėmė per daug laiko. Na, kadangi jums nuobodu dabar, kodėl gi ne pradėti tai daryti iš naujo? Kažkas sakė, kad žmonės tik žinoti, ką jie galvoja, kai jie mato tai parašyta – ar norite patikrinti, ar tai tiesa? Jūs galite būti nustebinti.

Koks jūsų pageidaujamą patarimas, kaip kovoti su nuoboduliu šį savaitgalį?

load...