10 puikių patarimų, kaip augti jūsų plaukai greičiau, kad darbas

Noras žinoti, kaip auga jūsų plaukai greičiau yra teisėtas noras pasiekti grožio, gamtos elegancija ir stiliumi. Sveiki plaukai tinkamai viliojimo gali nepaprastai pakeisti savo išvaizdą. Moksliškai, ilgi plaukai yra vienas iš daugelio, lemiantys patelių ir net yra dalis Oda ir jos išvestinių sistema, kuri apsaugo mūsų organizmą nuo gauti žalos.

Šiandienos karta myli tokias tendencijas, įskaitant noras pasiekti ilgą, gražią ir šilkiniai plaukai. Deja, tai neįvyks per naktį; Jums nereikia miegoti naktį ir pabusti ryte su momentiniais storio ir ilgais plaukais ant galvos. Nors tai, žinoma, galima, bet tik per plaukų plėtinių ir perukai priemonėmis, kurios yra laikomos „ne-kad-kietas“ šių dienų, ypač, jei jie atrodo akivaizdžiai nenatūralus. Tai dar geriau pasirodyti viešumoje su visais gamtos gražių spynos, do not you think? Čia jūs išmoksite 10 nuostabios patarimų, kaip auginti plaukus greičiau ir šie patarimai tikrai veikia. Pradėkime:

1. Plaukų Kaukės ir Pradžia Peržiūros už plaukų augimą

load...

Taikant efektyvią ir gerai suformuluotą plaukų kaukę gali padaryti jūsų plaukai auga greičiau. Šis patarimas ne tik paspartinti plaukų augimą, bet taip pat gali suteikti jums su blizgiu, sveiki ir gražūs spynos. Žingsniai parengti Vienas iš gerų namų plaukų kaukės yra paprasta: sumaišykite 1 kiaušinio trynys, 1 šaukšto medaus, 1 šaukšto alyvuogių aliejaus ir 1 šaukšto degtinės. Po juos sumaišius, taikyti jį į savo plaukų šaknis, masažas švelniai, tegul jis sėdi ant galvos 30 – 40 minučių, o po to plauti plaukus kruopščiai. (Prašome nedvejodami perskaityti mano straipsnį apie labai veiksminga kaukė EXTREME plaukų augimą čia.)

2. Eteriniai aliejai

Eteriniai aliejai gali būti naudojami visame organizme ir gali padėti padaryti jūsų plaukai auga greičiau. Teisę formulė kad ji būtų veiksminga būtų: 3 lašai levandų aliejaus, 3 lašai čiobrelių aliejaus, 3 lašai rozmarino aliejaus ir 6 šaukštų simondsijų aliejaus sumaišyti visi kartu. Įsitikinkite, kad taikyti visus juos tiesiai į savo galvą, masažas švelniai, išplito į ilgį ir nuplauti po 30 minučių ar vieną valandą. Aliejai paskatins augimą ir padaryti jūsų plaukai storesni ir sveikesni.

3. Baltymai

Valgyti baltymų turtingą maistą yra įrodyta, kad jūsų plaukai auga greičiau. Būkite atsargūs su viskuo, kad jūs valgote, nes tai gali turėti įtakos ne tik savo svorį ir savo emocinę savęs, bet ir savo fizinę išvaizdą. Baltymai yra žinoma, kad gera statybinė medžiaga, kuri padeda greitai jūsų plaukai auga sveikesni ir stipresni. Maisto produktai, turintys daug baltymų yra kiaušiniai, žuvis, vištiena, ir tt

4. Susišukuoti

Aš tikiu, kad jūs darote, susišukuoti visą laiką, bet ar žinojote, kad tai, iš tiesų, yra būdas augti savo plaukus greičiau? Valyti spynos kasdien bent 2 minutes arba ilgiau negu kad galėtų stimuliuoti kraujotaką galvos odą, todėl paspartinti savo plaukų augimą. Tai, žinoma, patartina ne susišukuoti, o tai šlapias, nes tai gali sukelti tik lūžimo ir žalą.

load...

5. Masažas galvos

Įpraskite duoti jūsų galvos odą švelniai masažai, o jūs šampūnas savo spynos, siekiant, kad jūsų plaukai auga greičiau. Ar jis reguliariai, naudoti savo pirštus; daryti maždaug minutę ar dvi, stumti ir pereiti odą ant galvos stimuliuoti kraujotaką.

6. Priežiūra Jūsų plaukams, o jūs miego

Svarbu miegoti be susiejimas plaukus surišti į uodegą ar sandariai kasytės ją. Tai gali sukelti jėgos lūžimo, taip užkertant kelią plaukus nuo auga greičiau. Be to, pabandykite miegoti ant šilko pagalvės užvalkalą arba, jei jūs neturite, galite naudoti bet kokį pagalvę, kad neturi sukelti trintį natūra.

7. Actas skalavimas

Jūs tikriausiai nustebo, kodėl actas yra įtrauktas į mūsų 10 patarimų, kaip auginti plaukus greičiau. Skalavimo plaukus su actu gali nepaprastai pakeisti savo plaukų išvaizdą, padeda jai augti greičiau, todėl jūsų spynos ryškesnė ir stipresnis. Lengvai darbų patarimas, tiesa? Eikite į savo virtuvę iš karto ir gydyti save su šiuo natūraliai gaminamas kondicionieriaus: sumaišykite 4 šaukštus acto su viena vada vandens ir skalauti plaukus su šio gydymo, nes galutinį žingsnį savo plaukų plovimo rutinos.

8. Sveikas gyvenimo būdas

Niekada nepamirškite, kad valgyti gerai subalansuotą mitybą, reguliariai mankštintis ir turintys pakankamai miego yra svarbūs veiksniai siekiant išlaikyti gerą fizinę sveikatą. Tai taip pat sumažina emocinių problemų ar streso, kuris yra viena iš priežasčių, kodėl plaukų augimą lėtina. Taigi, jei jūs norite, kad jūsų plaukai auga greičiau, tiesiog, sveiką gyvenimo būdą.

9. Plaukų vitaminai

Jei nuspręsite imtis vitaminų plaukų augimą, pasitarkite su savo gydytoju apie tai, kad būtų išvengta problemų ar komplikacijų ateityje. Be to, jei jūs vis dar nebandžiau bet plaukų augimo vitaminų natūra iki šiol, galite give it a go, tačiau įsitikinkite, kad paklausti gydytojo patvirtinimo pirmas.

10. Plaukų Produktai

Naudoti produktus, skirtus ypač spartinant savo spynos augimą taip pat yra veiksmingas variantas, kaip padaryti jūsų plaukai auga greičiau, kol jie chemiškai saugus. Tačiau būkite atsargūs su plaukų naudojamo produkto rūšies; yra tie, kurie yra pagaminti tik iš uždirba pardavimų, o ne pateikti tai, ką jums reikia labui.

Kas Kiti patarimai, kaip auga jūsų plaukai greičiau jūs žinote? Nedvejodami pasidalinti savo plaukų augimą patarimus komentarus skyriuje žemiau.

load...