10 puikių, nepalankių poilsio vietų

Vasara artėja ir tai beveik laikas galvoti apie atostogų paskirties vietas už 2017 Daugeliui iš mūsų, nors vertė yra mūsų pagrindinis rūpestis, bet jūs būsite nustebinti tuo, kiek daug galite gauti jūsų pinigai, jei ieškoti aplink bitų. Čia yra dešimt nuostabios atostogų paskirties vietos 2017, kad nebus pertraukos bankas:

1. Šanchajus

Šių dienų, biudžeto atostogų neturi, reiškia, kad jūs negalite keliauti į tolimas vietas ir Šanchajuje Kinijoje yra puikus pavyzdys, kad. Garsus Kinijos pakrantės miestas turi savo sąžiningai dalytis įvairių Penkių žvaigždučių viešbučių, tačiau ji taip pat turi apgyvendinimą, kuri tiktų daugiau biudžeto sąmoningas per daug. Šanchajus yra neįtikėtinai vieta apsilankyti ir maistas yra neįtikėtinas, ir pigus, taip pat.

2. Portugalija

Įdomus supakuoti Europos šeimos atostogų paskirties, Portugalija ateina laimingai kiekvieną kartą. Algarvėje regionas Portugalijoje yra puikus pajūrio, biudžeto draugiškas kurortas, arba galvą labiau vidaus net geresnių pasiūlymų. Lisabonos taip pat yra už miesto pabėgimas puikus, o tai gerokai mažiau žmonių nei daugelyje kitų Europos miestų priemiesčiuose.

load...

3. Orlandas, Florida

Jei turite šeimą, tada jūs negalite eiti toli negerai su esantys Orlandas, Florida atostogų. Yra daug puiki proga paketų pasiūla už 2017 ir su Disney World, Cape Canaveral, ir Universal Studios, visai arti, jūs niekada paleisti iš dalykų, kuriuos reikia padaryti.

4. Mauricijus

Mauricijus yra dabar labiau prieinami biudžeto sąmoningas keliautojas nei bet kada anksčiau ir ji turi tiek daug pasiūlyti. Yra balto smėlio paplūdimiai, krištolo skaidrumo vandenys ir vidaus, turite atogrąžų miškus ir kalnus ištirti. Mauricijus yra fantastiška vieta atostogų, kad turi ką pasiūlyti visiems.

5. Tunisas

Po politinių sukrėtimų apie prieš kelerius metus, kai kurie žmonės buvo atbaidyti apsilankymą Tunisas, bet dabar potvynis tapo ir šalies turizmo pramonei daro didelį grįžimas. Tai ideali vieta patirti Šiaurės Afrikoje skonį ir pamatyti medinas, turgus ir žavinga mečetes. Yra pigesnių apsčiai galima keliauti į Tunisas šiemet, todėl dabar pats laikas pasinaudoti žemesnėmis kainomis.

6. Graikijos salos

Yra šimtai mažų Graikijos salų laukia jums ištirti ir daug puikių paketų pasiūlymai galima rasti. Jūs galite išvengti visų stumdymasis ir šurmulio iki ne pasirenkant populiariausių vietų Kretos, Korfu, Kos ir Rodą, ir pažvelgti į kai kurių mažesnių salų, o ne, pavyzdžiui, Santorini ar Paros už puikias kainas.

7. Turkija

Turkija yra viena iš pigiausių atostogų vietų Europoje šiuo metu ir jų turizmo pramonė klesti. Puikus būdas pamatyti Turkiją yra sujungti keletą dienų į gyvą miestą Stambulą, po to kai ramiam laiko nepaliestų paplūdimio Turkijos Rivjeroje.

8. Kosta Rika

Vienas Lotynų Amerika „ir ateinančiais turistinių vietų, ir šalies, kad jums gali neturėjome savo sąrašą, yra Kosta Rika. Įsikūręs ant žemės tarp Šiaurės ir Pietų Amerikoje juostelės, Kosta Rika yra klestinti ir saugi šalis, kuri turi keletą fantastinių paplūdimiai, taip pat keletą nuostabių nacionalinių parkų eiti kelionėse per.

9. Kroatija

Dalmatijos pakrantė Kroatijoje yra greitai tampa karšta paskirties Europoje. Jis turi keletą fantastinių paplūdimiai, nuostabus senas miestus ir miestelius ir šimtus mažų salų aplankyti per daug. Dėl vertė už pinigus miesto laužyti, bando Dubrovnikas, kur jums bus rasti kai kurie iš seniausių pastatų pasaulyje, kurios Line gatvelėmis šio didžiojo sienelėmis miestas.

load...

10. Kipras

Kipras yra kita Europos vieta Bargain pertraukas 2017 Apskrities turizmo pamačiau kritimo, keletą metų atgal, bet jie atgal su kaupu, todėl užsakyti dabar, o kainos vis dar gera. Mėgaukitės pasaulyje garsaus Kipro svetingumą, nuostabų maistą ir paplūdimiai, ir gausite daug už pinigus čia pat.

Ar norite pridėti kai kurių kitų biudžeto draugiškas atostogų paskirties vietas mūsų sąraše?

load...