10 puikių naudos sveikatai iš tigro riešutų

Tiger riešutai yra vienas iš gamtos super maisto produktų. Jie yra daug skaidulinių medžiagų, labai maistingas ir, kaip manoma, yra ingredientų, kurie gali padėti išvengti širdies priepuolių ir gerina kraujotaką. Žmonės Šiaurės Afrikoje ir Ispanijoje buvo snacking tigrinės riešutų šimtmečius, kad skaityti ir sužinoti Dešimt nuostabių naudą sveikatai Tigro riešutų.

1. Jie yra labai daug skaidulų

Tiger riešutai yra labai turtingas šaltinis ląstelienos. Daugiau kaip 30% tigras veržle pagamintas iš pluošto, ir kad daugiau nei avižų, sėlenų ir dauguma daržovių ir vaisių. Mes visi turime pluošto išlaikyti mūsų virškinimo sistemą tvarkingai, ir ji taip pat vadina būti pagalba svorio, darant jums jaustis išsamesnis ilgiau.

2. Jie padeda kontroliuoti kraujo spaudimą

Dar vienas iš nuostabių naudą sveikatai tigrinėmis riešutų yra tai, kad riešutai yra didelis amino rūgščių, ypač vienas vadinamas arginino, kuris buvo parodyta, kad būtų naudinga, kad tiems, kurie kenčia su aukšto kraujo spaudimo. Argininas buvo kliniškai įrodyta, kad sumažinti kraujo spaudimą.

load...

3. Jie yra geras šaltinis magnio

Tiger riešutai yra geras natūralus magnio šaltinis, kuris reikalingas organizmui padėti raumenų ir nervų funkcijai ir tinkamam imuninės sistemos. Magnis taip pat padeda reguliuoti širdies ritmą ir išlaikyti sveiką kraujo spaudimo lygius.

4. Jie yra turtingas baltymų šaltinis

Baltymai yra gyvybiškai svarbus ingredientas naudojamas raumenims, odai ir kaulų pastato ir tigras nitų suteikia daug baltymų šaltinis. Tiger riešutai yra iš tikrųjų vienas iš geriausių, ne mėsos, baltymų šaltinis, kad yra.

5. Jie padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje

Dar vienas didžiausių naudą sveikatai Tigro riešutų yra tai, kad jie padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje. Netirpus pluošto rasti tigrinėmis riešutų gali būti labai padėti diabetikams. Netirpus pluoštas yra svarbu diabetikams, nes, skirtingai nuo kitų angliavandenių, jis nesukelia didžiausio ir mažiausio cukraus kiekį kraujyje.

6. Tiger riešutų pieno gali būti naudojamas kaip karvės pieno pakaitalas

Tigras riešutų pieno sudėtyje nėra laktozės, bet daug kalcio, todėl yra puiki alternatyva karvės pienas, skirtas žmonėms, kurie netoleruoja laktozės.

7. Tiger riešutai yra geras šaltinis vitamino E

Tiger riešutai taip pat yra geras šaltinis antioksidantų, vitamino E, kuris padeda apsaugoti nuo žalos, kurią sukelia laisvųjų radikalų organizme. Iki apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų, vitaminas E gali padėti išvengti tiek vėžiu ir vainikinių ligas, taip pat sulėtinti senėjimo požymius pradžią.

8. Juose sveiką riebalų

Dar vienas naudą sveikatai Tigro riešutų yra juose sveiką aliejų, kurie yra labai panašūs į alyvuogių aliejaus. Aliejus išgaunamas iš tigrinėmis riešutų sudaro maždaug 80% nesočiųjų riebalų ir tik 18% cholesterolio sukelia sočiųjų riebalų.

9. Jie yra geras vitaminų šaltinis

Naujausi tyrimai parodė, kad tigras riešutai yra sklidina vitaminų ir mineralų. Jie yra puikus šaltinis vitaminų C ir E ir mineralinių medžiagų, tokių kaip kalio ir fosforo. Kai jogurtas dabar daroma su pridėtinės tigras riešutų pieną, siekiant padidinti jų maistinę.

load...

10. Tiger riešutai yra taip maistingą; jie naudojami kovai su prasta mityba

Tiger riešutai yra taip supakuota su maistinių gerumo, kad jie yra laikomas alternatyviu kuokšteliniams maisto, kai kuriose besivystančiose šalyse. Tyrimas Egipte nustatė, kad tigras riešutai yra daugiau maistingas ir pigesnis, nei kai kurių kitų pagrindinių maisto produktų.

Ar žinote, kitų sveikatai naudingų tigro riešutų?

load...