10 puikių namų priemonių nuo spuogų ir spuogų

Spuogai yra pakankamai bloga paaugliams, bet kai kuriems žmonėms spuogų yra nuolatinis kompanionas visą jų gyvenimą. Jei išbandėte visus kremus ir potions ten ir taikė tiek nuodingų, odą išpardavimas chemikalus į savo veidą, kaip jūs galite stovėti, tada bandykite kai kurie iš šių daugiau gamtos, alternatyva, namų gynimo dėl spuogų ir spuogų, o ne:

1. Citrinų

Citrinos yra didelės koncentracijos citrinų rūgšties, kuri sukimba su bakterijų, kad sukelia spuogai. Pabandykite pjovimo citrina per pusę ir švelniai patrinkite savo taškus su citrinos sultimis (taikomas citrinos sultis tik spuogai dėmės, vengti taikyti ją visą savo veidą, nes ji gali būti per šiurkštus). Jei jis skausmai, tai gerai! Tai reiškia, kad ji yra darbo. Nuplaukite veidą šiltu vandeniu 5 – 10 minučių.

2. Taikyti hamamelio

Kai odos priežiūros ekspertai rekomenduoja hamamelio kaip vienas iš gamtos namų gynimo dėl spuogų, nes ji ramina odą ir padeda sumažinti alyvos kiekį.

load...

3. Kepimo soda

Sumaišykite vandenį ir soda lygiomis dalimis sukurti pasta ir kreiptis į kiekvienos vietoje paviršiaus su medvilnės pumpurų ir nuplaukite jį dešimt minučių vėliau. Sodos padės išdžiūti ir uždaryti poras.

4. Plovimo su medumi

Medus turi antibakterinių savybių, bet neturi išdžiūti odai. Švelniai masažuokite medaus į veidą rytais ir nuplaukite drungnu vandeniu. (Šis gydymas nerekomenduojamas jautriai odai.)

5. Braškės ir jogurtas

Braškės ir žemuogės yra natūralus šaltinis salicilo rūgšties, kuri yra sudedamoji randamas daugelyje komercinių spuogai gynimo. Sumaišykite keletą susmulkintų braškės su keliais arbatos šaukštų natūralaus jogurto ir palikite ant odos maždaug 5 – prieš 10 minučių, tada nuplaukite drungnu vandeniu.

6. Arbatmedžio aliejus

Vienas iš efektyviausių ir gerai žinomų namų gynimo dėl spuogų yra arbatmedžio aliejus. Šis aliejus yra gerai žinomas dėl savo antigrybelinių ir antibakterinių savybių ir yra rekomenduojamas gydymo lengvas ar vidutinio sunkumo protrūkių spuogai. Taikyti jį jūsų spuogai dėmės (tik ant spuogų dėmės) ir palikti jį dirbti savo magija naktį.

7. Išlaikyti savo rankšluosčius ir patalynę švarią

Būtinai reguliariai keisti savo patalynę ir rankšluosčius, taip pat bakterijų, kurios sukelia spuogai gali sukurti čia ir būti išplito į kitų sričių odą.

8. Papajos

Žalias papajos yra puikus ir natūralus spuogų gydymas, kuris gali padėti pašalinti negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus, paliekant jūsų oda minkštą ir spindinčią. Papajos padeda sumažinti uždegimą. Sumaišyti iki kai papajos kūną (taip pat galite naudoti savo maišiklis), taikyti jį į savo švarios odos apie 10 minučių ir nuplaukite drungnu vandeniu.

load...

9. Stenkitės mėtų lapai

Crush mėtos lapai į pastą ir sumaišykite jį su šiek tiek pašildytas iki medaus. Taikyti šį mišinį ant švarios veido, 5 – 10 minučių, tada nuplaukite.

10. Susmulkintas aspirinas

Aspirinas gali padėti sumažinti uždegimą ir apsaugoti savo spuogus nuo plečiasi. Sumaišykite grūsti aspirino su trupučiu medaus, taikyti šį gydymą jūsų spuogai dėmės ir laukti 5 – 10 minučių, tada nuplaukite.

Kai kurie iš šių idėjų gali atrodyti šiek tiek trenktas, kaip ir vaikščioti aplink ryte su braškių ir jogurto tinkuotos savo veidą, bet kartais gamtos namų gynimo yra geriau ir daug švelnesnis ant odos, nei šiurkštus, dirbtinių chemikalų.

(Įsitikinkite, kad jūs nesate alergiški šiems natūralios odos priežiūros produktų ir ingredientų prieš bandant bet kuris iš šių būdų.)

Ir mano galutinė patarimas būtų: jei jūsų spuogai problemos išlieka, aš rekomenduojame apsilankyti pas dermatologą, nes jie yra labai patyrę ir gali greitai rasti sprendimus į savo konkrečią problemą.

Kokie kiti namų gynimo dėl spuogų ir spuogų žinote? Kas dirbo gerai jums? Nedvejodami pasidalinti savo patarimais ir natūralių odos priežiūros produktus, kurie dirbo už jus žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...