10 puikių makiažo patarimų, skirtų pasakiškoms brunetoms

Su tinkamą makiažą, tamsūs plaukai gali padaryti mergina atrodo paslaptingas ir elegantiškai gražus, ir su tamsiais plaukais galite nutempti daugumą stilių makiažą! Dauguma žmonių, nors manau, kad šiltų atspalvių makiažas suite tamsūs plaukai geriausias, su paryškintu spalvos lūpų purslų. Spalvos ir stiliaus pasirinkimas skirsis, priklausomai nuo miesto atspalvio plaukus, bet čia yra dešimt idėjų, ką spalvingas Tamsūs ponios gali sutapti su jų blizgus tamsiai spynos:

1. Jūsų antakiai turėtų būti vienas atspalvis lengvesnis nei jūsų plaukams

Kad atitiktų jūsų antakiai su savo plaukais, jums reikės tamsius antakius, todėl, jei jūsų plaukai nėra natūraliai tamsi, jums reikės užpildyti savo antakius. Fiziniams ieško antakius reikia ieškoti spalva, kuri yra viena atspalvis lengvesnis, nei jūsų Plaukų; per tamsus ir tai padarys Jūsų antakius atrodo sunki ir jis gali duoti jums piktas paukščių išvaizdą.

2. Smagiai su lūpų spalvų!

Tamsūs merginos tikrai gali turėti tam tikrą įdomus su lūpų spalvų. Ryškiai raudonos padarys stulbinantį kontrastą savo plaukų spalvos, bet jūs taip pat galite naudoti rusvai rožinės ir slyvų. Viena spalva, siekiant išvengti, nors yra per šviesios nuogas; tai gali kirstis su odos tonuso kai kurių Tamsūs ponios.

load...

3. Raskite savo idealus pamatas rungtynes

Netolygiai veido dar labiau pastebimas, kai ji derinama su tamsiais plaukais, todėl net dalykus su gera pamato, kad puikiai tinka jums. Norėdami surasti savo idealią toną, taikyti pamatų juostele savo žandikaulio linija ir mišinys jį; jei spalva „dingsta“, tada jūs rado viename! Jūs taip pat galite maišyti savo pagrindą su odos drėkiklis arba su skysto paryškinimo lašas pridėti gražus švytėjimas jūsų odai. Dar gerai sumaišytas taikymas pamatai bus išvengta kaukė išvaizdą, ir pamatai su šiek tiek rausvu atspalviu gali atrodyti fantastinis Pasakų Tamsūs mergaičių.

4. Pavojinga ieškoti savo akis

Dėl tamsaus ir pavojingų išvaizdą, Smokey akių makiažas yra tiesiog tobulas! Jis atrodo ypač nuostabus su tamsiais plaukais! Iš akių šešėlių atspalviai gali skirtis, kad atitiktų jūsų aprangą, tačiau tamsiai juoda, temperamentingas išvaizdą niekada neišeina iš mados. Ir įsitikinkite, kad taikyti apkrovų tušas, jei jūs ketinate šiuo viliojančiu Smokey akių efekto.

5. Viliojanti gundytoja surasti jūsų akis

Tamsūs merginos yra spalvingas ir su teise akių makiažas, jie bus padaryti vadovai savo ruožtu, kai jie vaikščioti į kambarį. Kitas akių makiažas stilius, kuris puikiai komentarai tamsūs plaukai yra kačių akių makiažas. Tai gali užtrukti šiek tiek praktikos, kad tobula, bet su šiek tiek eksperimentuoti su įvairių produktų, jūs netrukus surasti tobulą CAT EYE išvaizdą jums. Štai keletas patarimų, kaip galite pasiekti geriausią CAT EYE išvaizdą: pirma, įsivaizduokite, kad esate išplėsti savo apatinę blakstienų-line ir tada, atlikite šį vaizduotės gairę išsirikiuoti jums viršutinę blakstienų-line ir sukurti, kad puikiai harmoningą akių kontūro Uzsitiens , Jei norite įsitikinti, kad jūs gaunate idealią akių kontūro simetriją jūsų katės akis išvaizdą, tada, prieš rikiuojasi savo akis, kad taškus, kur jūsų linijų baigtųsi patarimai; ir tada, sujungti šiuos taškus išorinių kampų savo viršutinę blakstienų linijos.

6. Leisti su akių šešėliai spalvų 

Lemiamas veiksnys akių šešėliai bus jūsų akių spalva, bet rudos ir pilkos visada puikiai atrodo su tamsiais plaukais. Jei jūsų akys yra mėlynos, tada galite pabandyti atspalvių raudonos arba mėlynos spalvos, kad jūsų akių spalva išsiskirti; už žalios akys, pabandykite smėlio, rudos ar samaninis žalia, ir akis, kurios yra grayer spalvos, chaki ir šviesiai mėlyna gali atrodyti gerai.

7. Šviežias žvilgsnis, o ne pavargę ir nuplaunamas

Jei jūsų tamsūs plaukai krinta aplink veidą, tada jūs turite būti atsargūs, kad jūsų oda turi naują išvaizdą ar jums atrodo pavargę ir nuplaunamas. Siekiant sukurti kontrastą su savo tamsiais plaukais, naudokite tokias makiažo priemones, kaip bronzantai, paraudimui ir markeriai, kad jūsų oda šiek tiek daugiau švytėjimo, jei ji reikia.

8. Suderinti šiltą spindesį ir veidui gaivumo su skaistalus

Įtraukti į spindinčią ir sveiką išvaizdą jūsų odą, taikyti kai skaistalus į skruostus obuolių. Jums nereikia daug, tik tiek, kad šiltas švytėjimas ir veidui gaivumo. Venkite vyksta per tamsus su skaistalus šešėlyje, nors ir įsitikinkite, kad ji atrodo natūrali su savo odos tonas.

9. Naudokite bronzantas už Tamsūs Viduržemio deivės išvaizda

Tamsūs plaukai gali padaryti natūraliai blyškios veido atrodo dar šviesesnė, todėl naudokite bronzer pridėti šiek tiek spalvų ir švyti į savo veidą. Žalvarinis, saulės pabučiavo veido duos jums Viduržemio išvaizdą ir papildyti savo tamsūs plaukai puikiai. Jei norite pasiekti labai natūralus žalvarinis veido, tada bandykite naudoti miltelius arba pagrindą tiesiog atspalvių tamsesnės nei jūsų odos tonas pora, o ne naudojant bronzer, ir taikyti jį į savo veidą perimetrą; laiko maišymo spalvas labai gerai, tada įsitikinkite, kad pažvelgti į save veidrodyje, iš visų pusių, priešais langą sužinoti, kaip jums atrodo natūralios dienos šviesos.

load...

10. Pabandykite Navy tiek

Spalva, kuri eina ypač gerai su brunetė plaukai yra tamsiai. Navy akių kontūro arba akių šešėliai iškelia tamsiai plaukus ruda ir eina su praktiškai bet akių spalvą. Jei turite lazdynas ar žalios akys su brunetė plaukų, tada ruda akių kontūro atrodo fantastinis per daug!

Kokie jūsų mėgstamiausi makiažas taikymo patarimai brunetė ponios?

Nedvejodami pasidalinti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...