10 puikių maisto produktų, kurių sudėtyje yra geležies, kad į savo dietą būtų įtraukta optimali sveikata

Geležis yra svarbi maistinė medžiaga, kad mes visi turime mūsų mityba, ir net nedidelis trūkumas geležies, lems anemija, kuri yra raudonųjų kraujo kūnelių, kurie gali sukelti nuovargį ir silpnumą skaičiaus sumažėjimas. Rimtą trūkumą geležies gali sukelti organų nepakankamumas ir kitų sunkių komplikacijų, todėl įsitikinkite, kad turite pakankamai geležies maisto, kad jūs valgote labai svarbu savo geros sveikatos. Nepaisant to, kad tai geležies yra taip lengvai prieinami, maisto, manoma, kad 20% moterų tai turi geležies trūkumą ir, nėščioms moterims, šis procentas padidėja iki beveik 50%. Dienos rekomenduojame kiekis geležies ir suaugusiųjų moteriai yra 15 mg, o nėščiai moteriai, tai yra 30mg. Viskas, ką jums reikia padaryti, įsitikinkite, kad gaunate pakankamai geležies dietos valgyti teisė maisto produktų, todėl čia yra dešimt maisto produktai turi daug geležies, kurie padės jums gauti visą geležį, kad jūsų kūno poreikius.

1. Riešutai 

Kai jauti, kad užkandis noras, pasiekti už riešutų sauja, nes vidutinis porcija kai kurių riešutų duos jums apie 10 proc geležies jums reikia už tą dieną. Lazdyno riešutai, bertoletijos ir riešutų, yra geras geležies šaltinis, ir nepamirškite, kad jūs galite naudoti juos kepimo, virimo ir salotos taip pat, todėl jūs galite naudoti juos padidinti geležies kiekį visų skirtingų rūšių patiekalai.

2. Kiaušiniai

Maisto produktai turi daug geležies taip pat kiaušinius. Jei esate geležies trūkumą, tuomet pradedate savo dieną su kiaušiniais pusryčiams būtų suteikti jums su gera padidinti jūsų geležies suvartojimą. Kiaušiniai yra daug geležies, vadinama hemo geležies tipą, kurį organizmas gali įsisavinti greitai ir, du kiaušiniai suteiks jums apie aštuonių procentų savo dienos rekomenduojamos suvartojamų geležies.

load...

3. Juodasis šokoladas

Jūs galite būti nustebintas šokolado maisto produktų, kuriuose yra daug geležies, sąrašą. Juodasis šokoladas turi naudą sveikatai, skaičių ir tai toli gražu ne taip blogai savo Talėja kaip pieniškas šokoladas yra. Juodasis šokoladas gali padėti sumažinti aukštą kraujo spaudimą, jis gali sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje, ir tai yra antioksidantų, kurie padės apsisaugoti nuo vėžio ir senėjimo požymius. 100g porcija tamsaus šokolado taip pat suteiks jums su daugiau nei 30 procentų savo dienos reikalavimas geležies.

4. Mėsa

Mėsa yra vienas iš geriausių šaltinių geležies, taip ilgai, kaip jūs nesate žinoma vegetaru. Visa mėsa yra geležies ir vienas iš labiausiai geležies turtingas formų mėsos yra vištienos kepenėlės, kurios yra 8 mg geležies per 3oz įteikimo. Liesos kepsnys uncija bus pateikta apie 2.9mg geležies ir vieną unciją vištienos krūtinėlės sienos tiekimo maždaug 2 mg geležies.

5. Moliuskai

Moliuskai turi didžiausią geležies kiekį gyvūnų šaltinių mineralinio. Tiesiog trys uncijos moliuskai suteiks jums su didžiuliu 24mg geležies. Tai daugiau nei pakankamai geležies už vidutinę moterį ir beveik visą savo kasdien reikalavimas, jeigu esate nėščia. Moliuskai taip pat yra geras šaltinis vitamino B12 ir kalio.

6. Sojų pupelės

Sojų pupelės yra taip pat mūsų sąrašą maisto produktų, kuriuose yra daug geležies, juose yra daug kitų vitaminų ir mineralų, skaidulų ir baltymų. Jei valgyti tik vieną puodelį virtų sojos pupelių, turėsite į laivą beveik pusę savo dienos reikalavimas geležies. Maisto produktai, pavyzdžiui, tofu ir tempeh, kurie yra pagaminti iš sojos pupelių, taip pat yra labai daug geležies ir jie bus pateikti jums su maždaug 15 procentų geležies jums reikia su kiekvienu trijų uncijų.

7. Moliūgų sėklos

Jūs įgyti didžiausią geležies iš moliūgų sėklų, kai jūs valgyti juos žaliavų ir, taip pat padėti jums pasiekti savo dienos geležies tikslą, taip pat buvo įrodyta moliūgų sėklos turėti galimybę padėti sustabdyti tulžies pūslės akmenlige išsidėstymą. Vidutinis dydžio porcija žaliavų moliūgų sėklų bus pateikti jums su maždaug 30 procentų savo dienos reikalavimas dėl geležies.

8. Pupelės

Kitas puikus geležies šaltinis, kuris gali būti lengvai įtraukti į savo mitybą yra bet kuri iš daugelio skirtingų veislių pupelės, pavyzdžiui, juodųjų pupelių, Pinto pupeles ir daržinės pupelės. Pusę puodelio pupelių tieks apie 10 procentų savo dienos reikalavimas pupelių ir kai kurie, pavyzdžiui, juodųjų pupelių pupelės, taip pat yra molibdeno, kuris padeda organizmui efektyviau panaudoti geležį.

9. Tamsiai žalios spalvos daržovės

Tamsiai žalios spalvos daržovės, pavyzdžiui, špinatai yra dar vienas Pasakų maisto daug geležies įtraukti į savo mitybą. Vieno puodelio špinatų yra aplink 3.3mg geležies ir ji taip pat yra vitamino C, kuris padeda organizmui įsisavinti geležį.

load...

10. Braškės

Jūs taip pat galite gauti daugiau geležies valgyti daugiau vaisių ir braškės yra geras pavyzdys. Vieną pusę šviežių braškių puodelio suteiks jums 9 procentų geležies, kad jums reikia kiekvieną dieną, taip pat daugiau vitamino C.

Ar žinote, kitų maisto produktų yra daug geležies?

load...