10 puikių kelionių patarimų ilgioms kelionėms automobiliu

Vasara yra pagaliau čia, ir jūs tikriausiai jau planuojate savo vasaros atostogas.

Gal jūs galvojate, kad šiais metais jūs ketinate atsisakyti traukinius ir lėktuvus ir eiti į ilgą automobilių kelionę su savo šeima, o ne. Galų gale, Kelionėse yra puikus klijavimui, tiesa ?! Galite apynių į savo automobilį ir neigia savo šalies ilgis – ar net žemyną.

Daug žmonių baimės ilgų kelionių, ar jie atskirai arba kartu su kitais žmonėmis, nes, na, jie tiesiog taip ilgai. Taigi, kaip jums eiti apie išlikęs vienas? Leiskite pažvelgti į 10 didžiųjų kelionių patarimų ilgų kelionių automobiliu išvaizdą.

load...

Gaukite Atgal Teisė

Kai jūs vairuojate ilgą laiką, tai absoliučiai būtina, kad jūsų laikysena yra dėmė. Jei taip nėra, tai tiesiog reiškia, kad jums bus daryti kai intensyvus Physio gana visuma vėliau. Ir niekas nenori, kad!

Prieš gaunant už vairo, mes rekomenduojame, kad jūs apšilimo pirmas. Tai reiškia, mobilizuojant nugarą, taip pat tempimo savo dvigalvis. Iš tiesų, tai gali būti jūsų dvigalvis, kad sukelti visą skausmą nugaros. Praktikos sėdi tiesiai į automobilį, taip pat.

Slow Down On The kofeinu

Gerai, kad jūs turite iiiiiilgą automobilių kelionę prieš jus. Kaip, pavyzdžiui, jūs tikriausiai manote, kad jums reikia gerti daug kavos anksto, tiesa? Kofeinas suteiks jums energijos gandai ir jus vyksta keletą valandų, kurios metu galite sustoti ir atsigerti daugiau kavos.

Ji neveikia, kaip kad, deja. Per daug kofeino, kai esate kelyje bus tik sukelti didelius pikus ir didelių avarijų, kurios trukdys jūsų dėmesio. Užuot išlaikyti jums budrus ir miega, tai leis jums neaiškus ir netvirtas.

Geriausias gėrimas ilgą automobilių kelionėje? Citrinų vanduo.

Įsitikinkite, kad vaikai turi got some Journey Dovanos

Paskutinis dalykas, kurį jums reikia, kaip jūs naršyti 7 valandų + automobilių kelionė jūsų vaikai gale rėkia „mes ten dar ?!“

Norėdami įsitikinti, kad tai neįvyks bent pirmąsias kelias valandas, kodėl gi ne pirkti juos kai dovanas už kelionę? Tai gali būti įdomus Kalėdų gyvulių užpildas tipo dovanas, arba jie gali būti netgi nešiojamieji DVD grotuvai su keliais filmais.

load...

Jūs taip pat gali pasiūlyti jiems atlygį už kiekvieną Milestone pasieksite tiek, kiek jie neturi erzinti Heck iš jūsų.

Laikyti užpildyti

Jūsų automobilis turi likti su pilnu benzino, bet jūsų kūnas taip pat turi likti su pilnu angliavandenių. Labai svarbu, kad jūs pakeisite savo mitybos įpročius, kai esate už vairo; vietoj valgyti kas nuo keturių iki penkių valandų, jums turėtų būti siekiama valgyti kas dvi valandas.

Ir mes kalbame ne Šokoladas ir saldainiai užkandžiai. Mes kalbame angliavandenių. Realus dalykas. Tavo kūnas turi šį energijos rūšies jus autotransportu, kai ko gauti sunku. Priešingu atveju, jūs ketinate augti silpna ir jūs ketinate paprašyti jūsų vaikams perimti.

Gerkite vandenį – bet ne per daug

Žinoma, jūs turite imtis vandens butelį kartu su Jumis. Tai yra ilgas automobilio kelionė, tai karšta, ir jūs turite likti hidratuotas. Bet jūs turite subalansuoti visa tai prieš tai, kad nenorite būti sustabdyti išjungti kiekvieną degalinės jums praeiti. Tai tiesiog lėtai you down ir sužlugdyti Jus.

Mes rekomenduojame, kad jūs gerti tarp 150ml ir 250ml vandens per valandą. Tai bus pakankamai, kad jūs ketinate nesukeliant jums brūkšnys į tualetą visą laiką. Be to, jei jūs vairuojate karštu oru, jūs taip pat išpešti tam tikrą kiekį skysčio. Pilna, aš žinau, bet tai tikrai padeda!

Groti keletas Tunes

Nieko padeda padaryti automobilių kelionę nuostabus labai patiko savo mėgstamų melodijų, kad jums pumpuojamas. Tai arba Whitesnake ar visa apkrova dejuoja ir švokštimas automobilių variklius ant autostrados.

Dainuoti su manimi dabar: Aš noriu žinoti, kas yra meilė… Aš noriu jums parodyti man !!

Rankų ant užkandžiai

Nuotrauka sceną: Jūs 3 valandas į savo kelionę. Tai 35 laipsnių lauke, ir jūs esate įstrigo kamščiuose dėl autostrados. Jūsų vaikai badauja alkanas, ir jūs esate per daug. Deja, jūs pamiršote pakuoti užkandžius.

Uh Oh. Jūs galite pabėgti šiuo metu ir pabėgti savo rūpesčius, arba galite tiesiog čiulpia jį aukštyn.

Geriausia, žinoma, būtų buvę rankų ant užkandžių iš anksto !!

Dim žiburiai

Jei jūs ketinate būti važiuojant per naktį, svarbu, kad jūs imtis tam tikrų ryžtingų veiksmų, kad jūs ne kovoja prieš save. Vairavimas naktį yra kažkas patvarumo bandymas, ir paskutinis dalykas, kurį norite padaryti sau nereikalingų problemų.

Geras triukas yra dim savo šviesas, kurios padės mažiau apkrauna akis. Jei įmanoma, taip pat turėtų turėti kitą vairuotoją į savo automobilį, kuris jums gali iškeisti su kas 2 valandas. Svarbu, kad jūs gaunate šiek tiek pailsėti per intervalais naktį; Galų gale, tai yra, kai paprastai esame lovoje!

Paimkite reguliarios pertraukos

Ypač jei turite vaikų gale, jums reikės imtis reguliarios pertraukos – net jei jūs patys mieliau laikyti vyksta.

Tai yra, nes vaikai nekenčiu netekę laisvės bet kokios trukmės laiką. Jei jūs turite juos sukrauti iki ir už valandos pabaigos nugaros, jie ketina gauti nuobodu, Sapīcis ir nusivylė.

Jie gali net pradėti traukdami savo plaukų, įžūlus scamps.

Būkite nesavanaudiška ir tegul visi į automobilių pasipildyti degalų.

Žaisti žaidimą

Jums patikrinti savo laikrodį. Yra dar 8 valandas eiti. Ką daryti? Kodėl šis automobilis kelionė nesibaigiantis ??

Tai tikriausiai todėl, kad jūs sutelkiant dėmesį į laiką. Norėdami padėti praeiti laiko, kodėl gi ne žaisti keletą automobilių žaidimus? Jūs galite žaisti rašymo konkursą, pavadinimas, kuris Tune arba savivartis / Marry / data. Viskas, ką jūs galite galvoti!

Kokie jūsų mėgstamiausi Road Trip patarimai?

load...