10 puikių jazminų eterinio aliejaus naudojimo ir naudos

Jazminų augalų yra gražus, subtiliai kvapus, balta gėlė, kuri gali užpildyti sodas su saldaus aromato, ir jazminų aliejus yra vienas iš eterinių aliejų, kurie gali būti naudojami masažo, aromaterapijos ir dažnai įtraukti į daugelį grožio produktai. Gimtoji į Kiniją ir šiauriniuose regionuose Indijoje, jazminų aliejus kažkada buvo naudojamas kaip afrodiziakas ir kad yra tik viena iš nuostabių naudojimo ir naudos jazminų eterinio aliejaus, čia yra dešimt daugiau…

1. Jis pagerina nuotaiką

Vienas iš labiausiai žinomų privalumų jazminų eterinio aliejaus yra jos gebėjimas turėti ramina protą. Pasak tyrimo, kurį atliko kvapas ir skonis gydymas ir mokslinių tyrimų fondas Čikagoje rezultatus, jazminų aliejaus kvapas sukelia organizmui atleiskite jaustis gerai cheminių medžiagų, kurios mažina nerimą.

2. Tai padeda padidinti dėmesio

Taip pat ramina protą, jazminų eterinis aliejus taip pat gali padėti padidinti savo psichikos dėmesio. Vieno tyrimo metu buvo nustatyta, kad beisbolo žaidėjai, kurie nešiojo jazminų kvapus diržai per žaidimą aplenkė žaidėjų, kurie ne.

load...

3. Jis atpalaiduoja tave ir gali padėti jums miegoti

Naudojant jazminų eterinio aliejaus aromaterapija taip pat gali turėti švelnų raminamąjį poveikį. Kvapas atpalaiduoja visą kūną ir aliejus gali būti naudojamas siekiant padėti gydyti žmones, kurie kenčia nuo nemigos. Ji net buvo pasiūlyta, kad jazminų turi antidepresantas poveikį žmonėms.

4. Jis turi antibakterinių savybių

Jazminų eterinio aliejaus yra keletas labai veiksmingos antiseptinių, antivirusinių ir antibakterinių junginių, įskaitant benzilo benzoato, benzaldehido ir benzoinės rūgšties, kuri gali būti naudojama infekcijoms gydyti ir žaizdas.

5. Andrius aliejus yra puikus odos

Jazminų eterinis aliejus minkština ir drėkina odą, o tai, kartu su savo antibakterinių savybių, todėl idealiai aliejų naudoti odos priežiūros režimą, kuris gali būti ypač naudingas sausai ir dehidratuotai odai. Tai geriausia naudoti jazminų eterinio aliejaus, praskiesto aliejaus nešiklį, pavyzdžiui, saldžiųjų migdolų aliejaus, avokadų aliejaus, erškėtuogių aliejaus, simondsijų aliejaus arba sezamo sėklų aliejaus; 2% praskiedimo paprastai geriausiai veikia, o tai reiškia, 12 lašų eterinio aliejaus turi būti sumaišytas 30 ml aliejaus nešiklį.

6. Jis padeda išgydyti randus

Jazminų aliejus gali būti naudojamas siekiant pagerinti randų ir strijų išvaizdą. Sumaišyti su bendra drėkintuvai ar vežėjas aliejaus, jazminų eterinis aliejus turi cicatrizer poveikį, o tai reiškia, kad ji išnyks randus ir dėmes ant odos, ypač jei jūs naudojate jį reguliariai.

7. Tai yra natūralus atsikosėjimą

Jazminų eterinis aliejus taip pat turi natūralių atsikosėjimą savybių, kurios padeda išsiblaivyti skreplius ir spūstis, kai turite šalta. Kartu su savo gebėjimo atsipalaiduoti ir nuraminti jus, tai daro jazminų eterinio aliejaus didelį šalto ir gripo ištaisyti padėti jums miegoti.

8. Jasmin aliejaus, kaip afrodiziakas

Jazminų eterinis aliejus tradiciškai naudojamas Artimuosiuose Rytuose ir Indijoje kaip afrodiziakas. Taip pat vis aistra ir noras, taip pat buvo manoma, kad pratęsti vyrų patirtį ir buvo naudojamas kaip priešlaikinės ejakuliacijos gydymui.

9. Palengvina gimdymo procesą

Jis taip pat sakė, kad jazminų eterinis aliejus gali palengvinti gimdymo procesą. Jis sakė, kad kvapas iš aliejaus gali sustiprinti susitraukimai, o, tuo pačiu metu, sumažinti skausmą, patyrė gimdymo metu. Tai geriausia prieš naudojant jazminų eterinio aliejaus, nors pasikonsultuoti su gydytoju.

load...

10. Jis gali būti naudojamas kaip visų pusių grožio gydymo

Jasmin eterinis aliejus turi tiek kitoks savybių, kurios protėviai jį naudojo kaip bendras visų pusių, Grožio procedūros daugeliui skirtingų tikslų. Jie naudojami kad įtrauktumėte jį į savo vonią minkština odą, naudoti jį kaip plaukų gydymo ir, žinoma, jie naudojami kaip kvepalų taip pat.

Ar žinote kitų jazminų eterinio aliejaus naudojimo būdus ir naudą?

load...